Раз одела не бу• 13 марта 2023
В мене параноя, чи все ж такі існують?
Дівчата , я до вас , бо своїм мозоком не знайшла відповіді .
В соц. Мережі пише мені чоловік , привіт як справи , гарно виглядаєш і тд … ну я відповідаю дякую , він щось мені ще пише . Слово зп слово думаю ну все зрозуміло , факультет знаємо ))) ну це з тих потім ти ж моя зірочка , кинь грошей чи рахунок поповни . Сиділи з подружкою сміялися . Вчора я захворіла , злягла , прям дуже погано , але на роботу потрібно . Цей все пише і пише , я так і кажу , захворіла , але завтра на роботу і взагалі ніяк . Він мені одразу - давай закажу тобі доставку ліків ! Я сказала ні , бо там же потрібно свої данні і тд , перелякане короче . Вранці пише , як ти , як почуваєшся ? А я ніч не спала , збивала температуру , так в кажу . Він знову , мол не ходи на роботу лікуйся . Короче дійшло до того що він настояв на номері карти , скинув мені гроші , з однією умовою що я лікуюся і не хвилююся що потім в мене буде мала з/п .
Щоб ви розуміли я таки вдома , а зараз він мені пише що я полюбляю щоб мені замовити доставку продуктів .
Може я в свої 39 років трохи прибацана , але я шукаю підвох!
Красота неземная• 13 марта 2023
Ответ дляРаз одела не бу
От таке прийшло
Крипта можливо, але її зараз переказати важко дуже на українські картки. Дивний переказ.
Патріотка з дивану• 13 марта 2023
Ответ дляРаз одела не бу
От таке прийшло
ни разу такое не видела. ну что сказать,не тратьте деньги эти.Спросите куда вернуть.оч странно
Красота неземная• 13 марта 2023
Ответ дляФуліганка
Может автор реально так его зацепила .
Мы же не знаем .
Ничего странного в этом не вижу
Мы же не знаем .
Ничего странного в этом не вижу
може. я в казки не вірю, на жаль.
Красота неземная• 13 марта 2023
Подзвоніть і запитайте в банк що це за переказ, можливо вам підкажуть..
Патріотка з дивану• 13 марта 2023
Ответ дляКрасота неземная
мне так в он лайн банкинге ответиле в чате,когда я не знала от кого перевод.У них тогда сменился интерефейс,перестали показывать.Оператор ответила,все рассказала
Красота неземная• 13 марта 2023
Ответ дляПатріотка з дивану
ні це не інтерфейс, дуже на крипту схоже... але ми через бінанс виводим або пейпал, а тут прямий переказ, це треба знати алгоритм, може він знає... але будьте обережні. казки бувають рідко, майже ніколи
Раз одела не бу
• 13 марта 2023
Ответ дляПатріотка з дивану
Я вже погугліла , рахунок фоп так відображається
Раз одела не бу
• 13 марта 2023
Ответ дляПатріотка з дивану
у вас хоть эта карта никак с другими не связана?
Ніяк
волосатое стекло• 13 марта 2023
Ответ дляФуліганка
Автор , а др знаете когда у него ?
Воздушные знаки очень щедрые , ещё львы )
Ага, та прям, были у меня Водолеев несколько и Близнецы - жлобы ещё те... И Лев тоже
Патріотка з дивану• 13 марта 2023
Ответ дляРаз одела не бу
с рахунка фоп на физлицо..та ну..фигня какая-то.Я не сильна в бухгалтерии,но они вроде бы выводят сразу на свои физкарты.
Патріотка з дивану• 13 марта 2023
Ответ дляволосатое стекло
))) у меня детеныш Водолей) строгий учет и контроль) Я бы назвала бережливые
Шопингмонстр• 13 марта 2023
Ответ дляРаз одела не бу
От таке прийшло
Так 19 чи 5000?
Ааааа то кінець рахунку
Красота неземная• 13 марта 2023
Ответ дляРаз одела не бу
Ні, я сама фоп це не переказ з фоп. І так по бухгалтерії не можна робити, треба на власну картку, потім вже на карту фіз особи. Перерахувати неможливо в такій формі.
Патріотка з дивану• 13 марта 2023
Ответ дляКрасота неземная
вооот,значит,я правильно думаю
Раз одела не бу
• 13 марта 2023
Ответ дляШопингмонстр
Так 19 чи 5000?
Ааааа то кінець рахунку
А до цифри 19 вас не смутило ще купа цифр ?
Кров з молоком• 13 марта 2023
Мне тоже 39 и мужчина скидывает деньги (не виделись) переписываемся время от времени
Кров з молоком• 13 марта 2023
Ответ дляРаз одела не бу
Тільки по фото , він мені свій телефон залишив , але я не дзвонила . Щоб ви розуміли з мене і узяти нічого 🤷♀️ Я навіть карту дала яку щойно відкрила без доступу до інету і онлайн покупок , а він мені 5т на ліки перекинув
А почему вы решили что он сидит и будет денег просить?
Раз одела не бу
• 13 марта 2023
Ответ дляКрасота неземная
Що ж це тоді 😳
Красота неземная• 13 марта 2023
Ответ дляКров з молоком
Ну у вас інтернет роман, чи він вам на 3 день знайомства почав гроші скидувати?
Патріотка з дивану• 13 марта 2023
Ответ дляКров з молоком
так это известный развод на деньги) Не сталкивались? Сначала показывает свою щедрость,а потом типа женщина привязывается и у него начинаются траблы (операция,напали-ограбили,итд).Просит денег у любимой
Красота неземная• 13 марта 2023
Ответ дляРаз одела не бу
Що ж це тоді 😳
запитайте в консультанта в своєму кабінет... так буде надійніше, дізнаємось точну інфу. Розкажете, цікаво... Якщо і справді нормально людина, то успіхів вам!
Раз одела не бу
• 13 марта 2023
Ответ дляКров з молоком
А я завжди шукаю ті самі приколи , от не вірю і все ( і так у всьому . Слідчий недовченний )))
Патріотка з дивану• 13 марта 2023
Ответ дляВодійка хімарса
А вы деньги смогли снять?
+ интересно, пока автор болеет.Может,там и нет ничего,только смс.Иногда просят карту,потом все с нее снимают.Но у автора пустая
Раз одела не бу
• 13 марта 2023
Ответ дляКрасота неземная
Без роману ! Просто спілкування , при цьому я його відверто брила
Кров з молоком• 13 марта 2023
Ответ дляКрасота неземная
Мне трудно вспомнить когда первый раз мы общались совсем немного в стиле -русские ублюдки и тд , потом мне пришёл перевод от имени , мне оно показалось знакомое имя это
Я вспомнила что это собеседник мой и написала ему поблагодарила
Это было год назад но да , не ори дня общались но общения как такового и не было
Сейчас типа роман виртуальный если можно так назвать
Патріотка з дивану• 13 марта 2023
Ответ дляКров з молоком
а карту откуда узнал?
Раз одела не бу
• 13 марта 2023
Ответ дляПатріотка з дивану
Тут навіть якщо його і катувати будуть в мене як у тої церковної миші нічого нема !