Раз одела не бу• 13 марта 2023
В мене параноя, чи все ж такі існують?
Дівчата , я до вас , бо своїм мозоком не знайшла відповіді .
В соц. Мережі пише мені чоловік , привіт як справи , гарно виглядаєш і тд … ну я відповідаю дякую , він щось мені ще пише . Слово зп слово думаю ну все зрозуміло , факультет знаємо ))) ну це з тих потім ти ж моя зірочка , кинь грошей чи рахунок поповни . Сиділи з подружкою сміялися . Вчора я захворіла , злягла , прям дуже погано , але на роботу потрібно . Цей все пише і пише , я так і кажу , захворіла , але завтра на роботу і взагалі ніяк . Він мені одразу - давай закажу тобі доставку ліків ! Я сказала ні , бо там же потрібно свої данні і тд , перелякане короче . Вранці пише , як ти , як почуваєшся ? А я ніч не спала , збивала температуру , так в кажу . Він знову , мол не ходи на роботу лікуйся . Короче дійшло до того що він настояв на номері карти , скинув мені гроші , з однією умовою що я лікуюся і не хвилююся що потім в мене буде мала з/п .
Щоб ви розуміли я таки вдома , а зараз він мені пише що я полюбляю щоб мені замовити доставку продуктів .
Може я в свої 39 років трохи прибацана , але я шукаю підвох!
Кров з молоком• 13 марта 2023
Ответ дляПатріотка з дивану
так это известный развод на деньги) Не сталкивались? Сначала показывает свою щедрость,а потом типа женщина привязывается и у него начинаются траблы (операция,напали-ограбили,итд).Просит денег у любимой
Хм, ну рисково очень 5000 вот так закидывать , Много шансов назад их не получить даже не то что дополнительно
Патріотка з дивану• 13 марта 2023
Ответ дляРаз одела не бу
Тут навіть якщо його і катувати будуть в мене як у тої церковної миші нічого нема !
))) дамы кредиты берут,вы шо))
Раз одела не бу
• 13 марта 2023
Ответ дляВодійка хімарса
А вы деньги смогли снять?
Так ! Все знялося без проблем
Красота неземная• 13 марта 2023
Ответ дляПатріотка з дивану
автор,все проще-поговорите с видео))
Це теж потрібно обережним бути,я була модератом групи євромайдан в 2013-14 роках, та через яку дуров звільнився щоб не видавати персональні дані модерів групи, там до мене потім фсб хлопців симпатичних підсилали, виманювали в москву приїхати.. це поведінка дивнувата. треба спостерігати...
Патріотка з дивану• 13 марта 2023
Ответ дляКров з молоком
ну мы еще не знаем-закинул или нет.Пока только смс.У автора виртуальная карта,насколько я поняла
Раз одела не бу
• 13 марта 2023
Ответ дляПатріотка з дивану
+ интересно, пока автор болеет.Может,там и нет ничего,только смс.Иногда просят карту,потом все с нее снимают.Но у автора пустая
Та я їх зняла і з них же купила ліки собі
Кров з молоком• 13 марта 2023
Ответ дляПатріотка з дивану
а карту откуда узнал?
У меня интернет магазин и карта для оплаты есть
Но он ничего не покупал , просто закинул тогда
Но я часть денег на всу переводила поэтому романтики не увидела тогда
Патріотка з дивану• 13 марта 2023
Ответ дляРаз одела не бу
ого..надо поговорить с видео
Раз одела не бу
• 13 марта 2023
Ответ дляПатріотка з дивану
а карту откуда узнал?
Сама дала !
Кров з молоком• 13 марта 2023
Ответ дляПатріотка з дивану
Автор вроде написала что сняла
Патріотка з дивану• 13 марта 2023
Ответ дляРаз одела не бу
Сама дала !
я это у другой девушки спрашивала,пофлудили в вашей теме)
Патріотка з дивану• 13 марта 2023
Ответ дляКров з молоком
Автор вроде написала что сняла
да,уже уточнила.Ну что,все интереснее и интереснее)
Красота неземная• 13 марта 2023
Ответ дляРаз одела не бу
Сама дала !
Ну короче тримайто вухо на вістрі. І кредитів не беріть ні в якому разі якщо що! І запит в банк обов’язково...що це за переказ такий.
Раз одела не бу
• 13 марта 2023
Ответ дляПатріотка з дивану
))) дамы кредиты берут,вы шо))
😂😂😂😂 в мене і тут оберіг , не виплачений кредит до війни , в війну вже не змогла тягнути його , навіть на праску не дадуть
Патріотка з дивану• 13 марта 2023
Ответ дляРаз одела не бу
))) но дяденька ведь не в курсе))
Раз одела не бу
• 13 марта 2023
Ответ дляПатріотка з дивану
Карта віртуальна , а з неї все чудово перевелося до фізичної карти і знято було у банкоматі
Раз одела не бу
• 13 марта 2023
Ответ дляПатріотка з дивану
))) но дяденька ведь не в курсе))
Нєєєє )))
Патріотка з дивану• 13 марта 2023
Ответ дляРаз одела не бу
Да это понятно.карты в одном банке,акк один..хз
Красота неземная• 13 марта 2023
Ответ дляРаз одела не бу
Попросіть погасити))) трохи пізніше!!!

Раз одела не бу
• 13 марта 2023
Ответ дляКрасота неземная
Попросіть погасити))) трохи пізніше!!!

😂😂😂
Ото мене пуйло від усього захистив …. Щоб він здох . То хоча б могла рахунок поповнити , чи кредит узяти , чи хату заради коханого продати , а тепер усьо похвастаться неХ@єм 😂
Красота неземная• 13 марта 2023
Ответ дляРаз одела не бу
😂😂😂

ну короче будьте обережні. вам 39 років, самі розумієте що ситуація дивна!!! дуже дивна
Стетоскопуло• 13 марта 2023
Ответ дляКрасота неземная

та нормальна ситуація: є жлоби, а є щедрі
Красота неземная• 13 марта 2023
Ответ дляСтетоскопуло
В мене серед знайомих і мільйонери валютні є) з грошима всі обережні, я ще такого не чула. Так купують ідопомогають але коли вже якісь стосунки є.. Так схожу без інтернет роману навіть (довгої любовної переписки) такого я не чула. Але життя, що завгодно може бути...
Стетоскопуло• 13 марта 2023
Ответ дляКрасота неземная
в мене саме мільойнери - жлобяри рідкісні аж гидко
нормлаьні чоловіки себе так не ведуть як вони: гівнюки ще ті
Не против• 13 марта 2023
Ответ дляРаз одела не бу
Тільки по фото , він мені свій телефон залишив , але я не дзвонила . Щоб ви розуміли з мене і узяти нічого 🤷♀️ Я навіть карту дала яку щойно відкрила без доступу до інету і онлайн покупок , а він мені 5т на ліки перекинув
Ну и прекрасно, автор. Вселенная Вам послала помощь, значит Вы её заслужили. И повезло, что встретили нормального мужчину, а не мудака-пополамщика.
Поблагодарите его и Небеса, всё-таки здорово, когда кто-то заботится о тебе.
Ну и позвоните, когда выздоровеете, поблагодарите своего благодетеля лично. Думаю, он порядочный человек.
Домашка• 13 марта 2023
Автор, та пользуйтесь моментом. У меня была похожая ситуация, тоже сразу деньги на карту сбросил и каждое свидание с дорогими подарками было и рестораны самые дорогие. Просто осторожнее в плане того, что если вдруг у него бабушка окажется при смерти и не хватает денег на лекарства, то сразу сливайтесь.
БолеИменее• 13 марта 2023
Конечно существуют. Мне один любовник квартиру подарил, другой - машину.
С одним из них, кстати, на сз познакомились
Раз одела не бу
• 13 марта 2023
Ответ дляНе против
Дай Бог ) бо ви самі бачите яка я перелякана ) є звісно категорія дів які рахують що їм всі повинні скидати грошики ) але ж тут від мене ніхто реально і нічого не просив
Не против• 13 марта 2023
Ответ дляРаз одела не бу
Я вже погугліла , рахунок фоп так відображається
Ну прекрасно, значит есть свой бизнес, не голодранец )))
Понравилась девушка, что плохого, что он Вам помогает.
Он же не в квартиру ломится, а нанавязчиво поддерживает.
Моя знакомая так замуж вышла. Сначала на зуб выслал ей, мол не парься, я от души хочу помочь, потом на курточку новую. Сначала на аренду квартиры деньги предлагал, она сказала не возьму, от незнакомого человека. Так он вот так вот потихонечку-потихонечку, потом в гости приехал, потом предложение сделал и расписались. Много болтали по телефону, много друг про друга узнали, и в итоге поженились )))
Домашка• 13 марта 2023
мне когда-то один такой подарил кольцо с бриллиантом, но без бирки (это я потом только сообразила). Типа ухаживал за мной, машину грозился купить, а потом ему вдруг не хватило 2 тыс долл, чтобы эту машину на меня оформить и я должна была куда-то с паспортом явиться, чтобы мы как-то вопрос закрыли. Лапшу какую-то вешал, но 10 раз за паспорт сказал, что вызвало большие подозрения. Позвонила знакомым и попросила со мной на встречу прийти. Короче, больше я дядю не видела, кольцо осталось у меня. Бриллиант настоящий, проверяла )