Бо живіт добровільно покидати мене не хоче)
Є в інсті тренер Маша блинова і у неї є по відгуками класні онлайн тренування саме для післяпологового відновлення. Але вона росіянка і купляти у неї я нічого звичайно не буду. А українського подібного тренера знайти не можу
Olga Zelenyak• 13 марта 2023
Зачем такие сложности? На ютюбе миллион видео тренировок для послеродового восстановления, большинство из которых сняты не россиянками.
nechipor_81• 13 марта 2023
Скоро СТАРТ найпопулярнішого курсу «СУШКА» для дівчат та курсу «Рельєфне тіло та М’язова витривалість» для чоловіків.
А сьогодні останній день, коли ви можете приєднатися до Фітнес Інтенсиву за СТАРОЮ ЦІНОЮ – 499 грн.
Адже з 11 березня буде підвищення цін до 699 грн. Встигніть зареєструватися!
Жіночий курс:
Чоловічий курс:
До зустрічі на тренуваннях 💪
Жіночий курс:
Чоловічий курс:
До зустрічі на тренуваннях 💪
Ответ дляnechipor_81
Жіночий курс:
Чоловічий курс:
До зустрічі на тренуваннях 💪
Жіночий курс:
Чоловічий курс:
До зустрічі на тренуваннях 💪
Тільки таке точно не для післяродового періоду
nechipor_81• 13 марта 2023
Ответ дляWitty
Там багато програм, це скопіювала для контактів