❗️Висока активність авіації противника. Можливі пуски ракет. Бережіть себе!
Kvitkaliliia• 14 марта 2023
Ответ дляok1904
В мене лиш перці , післязавтра планую помідори, мала на вихідних, але ьез натхнення така справа не робиться, лиш спатіфіллум пересадила.
І в мене перці тільки сходить почали, а помідори я в 20-х числах березня саджаю завжди, щоб потім пікірувати в парник
Sokol_v_tapkah• 14 марта 2023
Ответ дляGupa
Привіт, додому встигла!!! Щас буду стрес заїдати!
Хто там водки пропонував?
З мене закуска...
Хто там водки пропонував?
З мене закуска...
У меня бограч есть! Ща тут стол как накроем
Ответ дляSokol_v_tapkah
Ну так то будет другой уровень. Так списали на аля неосторожность, а если бы сбили, то открытый конфликт
США сказали, що в шоці від такої некомпетентності. Ото б збили й сказали, що він сам впав, бо некомпетентний)
Ех, сподіваюсь, що колись дочекаюсь того нового рівня.
Yellow berry• 14 марта 2023
Ответ дляSokol_v_tapkah
В мене капуста тушена
Inna Medvetska• 14 марта 2023
Ответ дляYellow berry
В мене капуста тушена
В мене голубці і бульйон курячий
Ответ дляnoree
А шо там над Чорним морем сьогодні трапилось?
Зіткнулися парашинський літак і американський безпілотник. Я здивована, що США довелося збити свій безпілотник, а не рашинський літак🤬
Та хіба збили? Впав десь поряд...з кримом, при тому, що це раптор, дуже сучасна техніка...
Yellow berry• 14 марта 2023
Ответ дляInna Medvetska
В мене голубці і бульйон курячий
Такс, лишився десерт
Kvitkaliliia• 14 марта 2023
Ответ дляИринаКа
Доброго вечора!
Я до вас. І хєр мене хто з дивану вже підніме) відпахала на роботі, дома на кухні. Всі в сад, а мамка до хвилювалок
Добрий вечір))
Заслужений відпочинок)
Sokol_v_tapkah• 14 марта 2023
Ответ дляИринаКа
Мені не треба, я жирна)
У меня осознанный бограч, от него не полнеют
Inna Medvetska• 14 марта 2023
Ответ дляYellow berry
Такс, лишився десерт
У мене з солодкого тільки фрукти і сиркова маса з курагою.
Я худну, тому вдома ніяких цукерок і тому подібного
Ответ дляok1904
Наче збили, так пишуть
Сьогодні вранці російський літак Су-27 зачепив пропелер американського безпілотника MQ-9, — кореспондентка Politico.
Внаслідок цього американським силам довелося збити MQ-9 у міжнародних водах.
Yellow berry• 14 марта 2023
Ответ дляИринаКа
Мені не треба, я жирна)
В мене яблучко є. Не жирна, а важка)
Inna Medvetska• 14 марта 2023
Ответ длячаревна
Пусть трепещут
.
Кроком впевненим ідем
Хай весь світ лічбу веде
.
Кроком впевненим ідем
Хай весь світ лічбу веде
О, ви прямо віршами заговорили
a.ostroverh• 14 марта 2023
Ответ дляnoree
Наче збили, так пишуть
Странно что сам при столкновении не й.бнулся
Прикол, маму виписали сьогодні. В палаті в неї була жіночка, з точно такими самими симптомами, поступила на день раніше. Сьогодні виписали також.
У свекрухиної подружки були точно такі самі симптоми, аптечний тетс показав ковід.
Мамі і сусідці по палаті тест у відділенні не показав нічого.
Кум на позатому тижні приїздив в гості, зараз в госпіталі з ковідом.
То це тепер що думати?
Sokol_v_tapkah• 14 марта 2023
Ответ дляGupa
Та й справді!
Гнать в магазин, покт ще не піздно???
Конечно) если работает в тревогу. А то зря вставать, идти, а там закрыто. То еще удовольствие
Ответ дляGupa
Та нє, закуска є...плюс чоловік шинкує вінегрет.
Спробуйте в морозилку, а потім на суху, розігріту сковорідка, трішки води і під кришку.
То есть поджарить их, а потом заморозить?
А то моя сага с донорством продолжается, мясо надо есть обязательно, купила кусок, а все не лезет….
a.ostroverh• 14 марта 2023
Ответ дляsobacura
То це тепер що думати?
Так у них вероятность какая
50/50