❗️Висока активність авіації противника. Можливі пуски ракет. Бережіть себе!
Kvitkaliliia• 14 марта 2023
Ответ дляInna Medvetska
То в Києві п’ятий раз, а на сході вже двадцять п’ятий
(((
Sokol_v_tapkah• 14 марта 2023
Ответ дляЛЮБА
И снова драсте! Им пора самоликвидироваться ….
Вишні вишні, ну як так вийшло, що 140 мільйонів на планеті лишні...
Не помню уже кто песню эту переделал, но очень в тему
Inna Medvetska• 14 марта 2023
Ответ дляok1904
В мене ще помідори на розсаду не посіяні
, забуваюся..
І в мене ще нічого
Sokol_v_tapkah• 14 марта 2023
Ответ дляPmB
Сирена просто не умолкает . Длительность ее что то означает?
Не
Inna Medvetska• 14 марта 2023
Ответ дляsobacura
Ту-22м3 відлітає від кордонів, очікуємо відбій тривоги.
Пішла далі працювати, я сьогодні мегатрудівниця! Всім па-па! Тихої ночі!
Вся Україна - ракетна небезпека
Ще щось десь злетіло
Sokol_v_tapkah• 14 марта 2023
Ответ дляsobacura
Запад уже тоже красный
Kvitkaliliia• 14 марта 2023
Нервують курви сильно, час піджимає. Самі говорять про активізацію дій з нашого боку 👇 з 20 числа. З чого б це така дата??
Sokol_v_tapkah• 14 марта 2023
Ответ дляHelloKitty18
Пишуть, що щараз буде відбій.
Миг бл...ский взлетел
Sokol_v_tapkah• 14 марта 2023
Ответ дляnoree
А шо там над Чорним морем сьогодні трапилось?
Зіткнулися парашинський літак і американський безпілотник. Я здивована, що США довелося збити свій безпілотник, а не рашинський літак🤬
Ну так то будет другой уровень. Так списали на аля неосторожность, а если бы сбили, то открытый конфликт
Inna Medvetska• 14 марта 2023
Ответ дляok1904
В мене лиш перці , післязавтра планую помідори, мала на вихідних, але ьез натхнення така справа не робиться, лиш спатіфіллум пересадила.
Я перці купую в сусідки. Багато не садимо, в нас для них ґрунт не дуже, тому і родять не дуже. Тільки морока