❗️Висока активність авіації противника. Можливі пуски ракет. Бережіть себе!
Yellow berry• 14 марта 2023
Ответ дляInna Medvetska
У мене з солодкого тільки фрукти і сиркова маса з курагою.
Я худну, тому вдома ніяких цукерок і тому подібного
Не дарма я дитячий сирочок собі купила. Будьмо)
Ответ дляKlodia
То есть поджарить их, а потом заморозить?
А то моя сага с донорством продолжается, мясо надо есть обязательно, купила кусок, а все не лезет….
Можна сирі а можна й готові
Співробітниця все готове морозить, але в неї тои молодих растущіх організма
Я якось пробувала котлеток пару штук морозила і відбивні готові
Sokol_v_tapkah• 14 марта 2023
Ответ дляInna Medvetska
Тільки алкоголь здається тільки до 19 продають
Не, в Море пива и остальных точно дольше. Даже до 11 есть. В магазинах не знаю.
Хотя вроде прошлой весной покупали шампанское вечером. Тогда еще до 4 продавали. Главное условие было спрятать в пакет, типа камеры
Еще зависит от города. Есть и до 11 продают в магазинах
a.ostroverh• 14 марта 2023
Ответ дляsobacura
Просто симптоми чудні, у обох температура до 37,5 (у мами вже вчора у відділенні піднялась), тиск впав, рвота, розлад шлунку. Аналізи у обох хороші.
Сьогодні все норм, як і не було нічого (ТТТ).
У меня так одним прилетели
У обох тест в аэропорту положительный
А другая лаборатория в этот же день отрицательный
Та даже у меня, симптомы все ковида, а тест отрицательный был
У обох тест в аэропорту положительный
Inna Medvetska• 14 марта 2023
Ответ дляsobacura
Ви слідкуйте, особливо за тиском
Бо в мами сусідка теж так захворіла, ковід.
Наче легше стало, але тиск низький був
У ванні втратила свідомість, 5 швів на голові наклали. Як не вбилася, одному богу відомо
Наче легше стало, але тиск низький був
Ответ дляInna Medvetska
Я перці купую в сусідки. Багато не садимо, в нас для них ґрунт не дуже, тому і родять не дуже. Тільки морока
В нас теж раніше погано родили. Але є пару лайфхаків. 1. Широкі міжряддя , наче має вирости решето чи відро, щоб був рух повітря. Садити по дві рослинки , щоб краще опилювалися. Поливати, поливати, він водохльоб.
І розсаду обрізати над 3-4 справжнім листком,щоб кущилося
Десь так
Kvitkaliliia• 14 марта 2023
Ответ дляsobacura
Та нічого не думати. Аптечні тести - фігня. Симптоми зараз взагалі незрозумілі . Головне, нехай одужує пошвидше))
Yellow berry• 14 марта 2023
Ответ дляInna Medvetska
Цукерки беріть, п´яну вишню
Inna Medvetska• 14 марта 2023
Ответ дляЛЮБА
Вычитала, что в магазинах которые зарегистрировали бары на своих территориях продают до 22.00
И пивные магазины до 22.00 продают пиво и вино )))
А, це так. В мене біля будинку такий є
Ответ дляInna Medvetska
Ви слідкуйте, особливо за тиском
Наче легше стало, але тиск низький був
йопс, дякую! Скажу батькам хай мають на увазі, мама і так гіпотонік.
Yellow berry• 14 марта 2023
Ответ дляЛЮБА
Ага, вичитала
Inna Medvetska• 14 марта 2023
Ответ дляSokol_v_tapkah
Ні, в звичайному вам на касі не проб’ють алкоголь, якщо заборонено.
Штраф за це великий. Тільки якщо каса бару є, тоді обмежень по часу немає
Yellow berry• 14 марта 2023
Ответ дляKatia.Y
Заходьте! Ми навіть сусіди, здається...
Кицюня вже пригубила?