❗️Висока активність авіації противника. Можливі пуски ракет. Бережіть себе!
Ответ дляGupa
Привіт, ви тут хвилюєтесь!
Читала за Харків, паскуди!!!
Розмовляла з чоловіком, він каже, що всі 140 млн лишніз розстріляти...я не згодна....краще зруйнувати все і з чемоданчиком в чисте поле чи ліс, най собі виживають
Читала за Харків, паскуди!!!
Їхня жорстокість, зухвалість просто виводить з себе...
a.ostroverh• 15 марта 2023
Ответ дляalena2013
Заказала я себе тоже килограммчик. Продавец сказал, что очень вкусные и сроки хорошие, до 01.2024.
Наивные они)))
Прям вижу, как они до января 24 доживут
ludmila905• 15 марта 2023
Ответ дляalena2013
Що замовили,може й мені треба🤗?
a.ostroverh• 15 марта 2023
Ответ дляalena2013
Дай бог, чтоб у меня они до 16.04 дожили.
Про сроки то я уточнила, цена на них была ниже, чем у других.
Это какие взяли?