Единорог помог• 14 марта 2023

Прийшов папірець з погрозою що будуть подавать до суду за борг за опалення

Борг 3375, плюс за січень написали вже 1700)) за який хрін невідомо. Зима реально тепла, ми ВПО з Миколаєва, зараз в Одесі і опалення за всю зиму включали разів 5 на кілька годин.

Тим папірцем можна підтертись, я правильно розумію? Борг по суті копійчаний, але нам ці гроші потрібні зараз, замість того, щоб платити за непотрібне опалення в пустій квартирі.

Якщо скину гривень 200, то відстануть? Востаннє скидала в січні за 2 місяці абонплати їм. Щось біля 70 грн.
5cmhybyna• 14 марта 2023
Хай подають. В мене сусід 4 роки кварплату не платить і нічо. Вже десь 20000 грн боргу.
Не платіть, заплатите коли долар буде 60 через 5-6 років
автор Единорог помог • 14 марта 2023
Саме на папірці станом на 1 березня борг 3375. 1700 це вже в новій платіжці просто.
Пышечка• 14 марта 2023
Не отстанут. Ещё будете должны за судебные издержки.
Барышня кисельная!• 14 марта 2023
Я бы заплатила..
Мать драконов• 14 марта 2023
Вони можуть подати в суд, вас навіть в суд ніхто не викликатиме, прийде вже виконавче провадження і будуть стягувати із ЗП, якщо офіційно працюєте. В нас так теплоенерго робить.
автор Единорог помог • 14 марта 2023
Ответ для5cmhybyna
Я чула навіть відрубали за борг. Я б із задоволенням так в зробила б, бо хотіли індивідуальне, але я сцикуха, боюсь доводити до великих сум))
Пышечка• 14 марта 2023
Ответ дляЕдинорог помог
Тут на днях была тема, что подали в суд, заочно вынесли решение, автор об этом типа не знала. Узнала когда блоканули карточки и она увидела от частного исполнителя в ’дии’ о долге.
5cmhybyna• 14 марта 2023
Ответ дляЕдинорог помог
головне ви ніколи не спішіть коли держ ... шось від вас хоче, спіть спокійно через роки порішаєте.
Війна, після війни підете і оплатите
автор Единорог помог • 14 марта 2023
Там теж такий невеликий борг був?
Пышечка• 14 марта 2023
Ответ дляЕдинорог помог
Там теж такий невеликий борг був?
Около 2500 тысяч. + услуги суда + услуги частного исполнителя = по итогу вышло в три раза больше долга.
автор Единорог помог • 14 марта 2023
Ответ для5cmhybyna
Війна, після війни підете і оплатите
Не розумію ваш сарказм) ви не бачите, що я написала, що ми впо? Багато людей в нас можуть платити опалення в пустій квартирі, при цьому ще платити оренду і комуналку в іншій квартирі, де вимушено живуть через війну?

Тим більше ми від опалення централізованого взагалі хотіли завжди відмовитись, але це право в нас відібрали.
автор Единорог помог • 14 марта 2023
Ответ дляПышечка
Кончені. Дякую, що сказали, мабуть таки заплачу повністю. Хай подавляться.
5cmhybyna• 14 марта 2023
Ответ дляЕдинорог помог

це не сарказм. Це єдина вірна позиція взаємодії з державою.
Пышечка• 14 марта 2023
Ответ дляЕдинорог помог
Там теж такий невеликий борг був?
Сейчас мораторий на начисление пени. А на оплату имеют право подавать в суд.
Пышечка• 14 марта 2023
Ответ дляЕдинорог помог
Если у вас не зона боевых действий, они имеют право требовать долги.
Samch• 14 марта 2023
Ні на суд дійсно подають. В нас ОСББ на всіх боржників в кого більше 1000грн борг подає на суд, далі вже процедура стягування і т.д
автор Единорог помог • 14 марта 2023
Ответ дляПышечка
Ну я знаю що купа людей мають по 20+ тисяч і ніхто нічого їм не робить. Роками. Подавати за недоплати за один опалювальвальний сезон під час війни це сильно, звісно) класне ставлення до людей)
Мать драконов• 14 марта 2023
Ответ дляЕдинорог помог
Всім ’везе’ по різному, у мене в одній квартирі борг більше 30 тисяч, не платили, тому що в квартирі дубарь, а платіжки космічні. Нас прийшли і просто відрізали і вже 3 роки живемо з електробатареями, а за той борг навіть в суд не подали, гасимо його потихеньку.
90x60x90• 14 марта 2023
Ответ дляЕдинорог помог
Платите по 5-10 грн в неделю. Тогда сумма долга будет меняться и в суд они не подадут, т. К. сумма в заяве будет другой
После 18• 14 марта 2023
Ответ дляПышечка
Офигеть. Говорили что на время войны за ком.услуги штрафовать не будут. Какие суды?
автор Единорог помог • 14 марта 2023
Ответ дляПосле 18
Кому війна, кому мати рідна))
Творог для розжига• 14 марта 2023
Ответ дляЕдинорог помог

А хіба вони мають право в військовий стан таке робити?
Угги в горошек• 14 марта 2023
Удалено администрацией...
После 18• 14 марта 2023
Ответ дляЕдинорог помог
Кому війна, кому мати рідна))
Законы должны быть. Я тоже не плачу за квартиру,которая стоит пустая в Запорожье. Плачу тут где живу.
автор Единорог помог • 14 марта 2023
Ответ дляПосле 18
Вони виконують тільки ті закони, які їм цікаві.
миссДавеча• 14 марта 2023
Ответ дляЕдинорог помог
В многоквартирном доме вы будете платить даже если обрежете батареи,т.к. считается,что трубы стояка все равно обогревают вашу квартиру.
годовасик• 14 марта 2023
Ответ дляПышечка
Цікаво, а якщо борг намальований?
За електроенергію ’намалювали’ борг більше 2500, хоч електроенергію відключили в будинку ще в середині 2021 і на той момент була переплата 700 грн.
После 18• 14 марта 2023
Ответ дляЕдинорог помог
Разве так можно? Я не плачу,мне сейчас очень не удобно это делать. И никто не даст мне гарантию что я смогу этой квартирой пользоваться в будущем- может ее разбомбят,окуп руют город или как сейчас- постоянная ракетная угроза,я там жить не могу.
миссДавеча• 14 марта 2023
Теоретически, на время ВП они не могут подать на вас в суд, т.к. форсмажор. По факту судятся, блокируют счета.
А_Н_А_Т_О_Л_Ь_Е_В_Н_А• 14 марта 2023
Ответ длямиссДавеча
Не правда