Единорог помог• 14 марта 2023
Прийшов папірець з погрозою що будуть подавать до суду за борг за опалення
Борг 3375, плюс за січень написали вже 1700)) за який хрін невідомо. Зима реально тепла, ми ВПО з Миколаєва, зараз в Одесі і опалення за всю зиму включали разів 5 на кілька годин.
Тим папірцем можна підтертись, я правильно розумію? Борг по суті копійчаний, але нам ці гроші потрібні зараз, замість того, щоб платити за непотрібне опалення в пустій квартирі.
Якщо скину гривень 200, то відстануть? Востаннє скидала в січні за 2 місяці абонплати їм. Щось біля 70 грн.
Дівчина Бобула• 14 марта 2023
В мене борг 13 тис
Точніше не в мене, а в батька
Але, я цого представник, бо
Батько хворий
В тому його будинку ніхто не живе Опалення я відрізала ще до війни і розірвала договір і на доставку теж
Борг 13 тис як був, так і залишився вже майже 4 роки і пройшов строк позивної давності
Але шлють мені листи, просять оплатити
Хай шлють
Точніше не в мене, а в батька
Але, я цого представник, бо
Батько хворий
Але шлють мені листи, просять оплатити
Хай шлють
Домовенок Зюзя• 14 марта 2023
Заплатите часть хотя бы 200-300 грн и их «погрози» анулюється. Им важно видеть движение денег каждый месяц, даже если нет возможности погасить задолженность
inneska-85• 14 марта 2023
Ответ дляЕдинорог помог
Так, не в своїй зараз живемо. З чого ви взяли, що не бере за комуналку?) я щось не зрозуміла звідки ви це взяли.
ну если берет за коммуналку,то и за отопление ж тоже? и должен был с ваших денег оплатить всю коммуналку.так откуда долги?
После 18• 14 марта 2023
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Автор, у меня за стенкой живёт семейка которая с 15 года не платит коммуналку,на данный час у них долг 218000 грн., и никто их не вычисляет, никто им ничего не обрезает, только подают на суды на индексацию.Я б уже и рада была чтоб выселили, постоянные пьянки, крики,она неадекватная какая то, с утра до ночи крики матами то на дочь то на мужа.
Там может быть недееспособность у члена семьи. У нас в доме сосед жил - он вообще никогда не платил коммуналку,дверь его была заколочена ,ходил очень к себе домой через окно ,по лестнице поднимался🙈. А выселить его не могли- он недееспособный,не работал.
Я им очень гордилась- сломал систему кровопийц!
Тирамісу на терасі• 14 марта 2023
Ответ дляПышечка
Тут на днях была тема, что подали в суд, заочно вынесли решение, автор об этом типа не знала. Узнала когда блоканули карточки и она увидела от частного исполнителя в ’дии’ о долге.
А они разые имеют право не уведомить?
Единорог помог
• 14 марта 2023
Ответ дляinneska-85
Борг в моїй квартирі в Миколаєві. Я живу зараз в Одесі (впо).
Туфли в чешуе• 14 марта 2023
Ответ длямиссДавеча
Кто должен отключить и что? Квартиры людей разрушены. А счета приходят.
И чем аргументируют?
КоКоКоКоКоКо...• 14 марта 2023
Ответ дляТирамісу на терасі
А они разые имеют право не уведомить?
Нет там такого там,скорее всего то что малолетний ребенок.
Малая Налегке• 14 марта 2023
Ответ для5cmhybyna
Хай подають. В мене сусід 4 роки кварплату не платить і нічо. Вже десь 20000 грн боргу.
Не платіть, заплатите коли долар буде 60 через 5-6 років
От звідки такі люди кончені беруться, які не платять комуналку? Нехай на роботу ходять безкоштовно.
Добра, коли сита!• 14 марта 2023
Ответ дляЕдинорог помог
Саме на папірці станом на 1 березня борг 3375. 1700 це вже в новій платіжці просто.
Сходіть в установу, яка надає Вам послугу опалення, напишіть заяву на реструктуризацію боргу.
Интимная• 14 марта 2023
У мене борг більше 10 тис.. Ця погроза у вас була написана на квитанції, чи окремо прийшло?
Цвіту і пахну• 14 марта 2023
А ви в якому місті? Хто постачальник? Вони реально подуріли, треба скаржитись чи хз, їх же явно хтось кришує якщо такі зухвалі. В мене також борг за відсутнє тепло. Буду кидати по три копійки.
Танцепесенная• 14 марта 2023
Ответ дляЕдинорог помог
Кончені. Дякую, що сказали, мабуть таки заплачу повністю. Хай подавляться.
Какие они бессовестные всё таки. Люди и так концы с концами еле сводят, а они последнее из людей выжимают. Просто слов нет..
inneska-85• 14 марта 2023
автор,у вас новострой и тепловой счетчик в квартире? если 5 раз включали отопление за зиму.должно же тогда было посчитать по минимуму? откуда 1700 грн за январь?
interior_designer• 14 марта 2023
Ответ дляЕдинорог помог
автор, а почему не возвращаетесь?
Единорог помог
• 14 марта 2023
Ответ дляДобра, коли сита!
Я в іншому місті, віддалено вони це не роблять.
Единорог помог
• 14 марта 2023
Ответ дляИнтимная
Окремо
Единорог помог
• 14 марта 2023
Ответ дляЦвіту і пахну
Це в Миколаєві. Так вони наяярюють по кілька разів на тиждень кажуть за борг вже коли за місяць не платиш)
Единорог помог
• 14 марта 2023
Ответ дляinterior_designer
автор, а почему не возвращаетесь?
Томущо там проблеми з водою це раз. По-друге не плануємо повертатись туди жити в принципі, пізніше будемо продавати житло.
interior_designer• 14 марта 2023
Ответ дляЕдинорог помог
тогда платите за отопление, потому что продать не сможете с долгами
Единорог помог
• 14 марта 2023
Ответ дляinneska-85
Блін, як ви читаєте))
Ми живемо зараз в Одесі. Тут можемо включати коли хочемо опалення. Борг і космічні ціни за тепло в Миколаєві.
Малая еще та• 14 марта 2023
Ответ дляДівчина Бобула
В мене борг 13 тис
Точніше не в мене, а в батька
Але, я цого представник, бо
Батько хворий
Але шлють мені листи, просять оплатити
Хай шлють
Точніше не в мене, а в батька
Але, я цого представник, бо
Батько хворий
Але шлють мені листи, просять оплатити
Хай шлють
Строк позовної давності продовжується на строк дії карантину, введеного через коронавірус.
Якщо строк позовної давності не закінчився до введення карантину, то і на даний час він ще не закінчився.
Сплив строку позовної давності є підставою для відмови у задоволенні позову, але лише за заявою сторони. Тобто якщо ви не заявите про сплив позовної давності, то борг може бути стягнутий
Манный комочек• 14 марта 2023
У мене за опалення багато років борг, зараз близько 40000, Харків. Ніколи ніяких папірців не було
ЛюбимаЯНЬ• 14 марта 2023
Ответ дляМалая еще та
Я десь читала, що на борги по комунальних послугах термін позовної давності не поширюються. Хіба що інфляція їх (борги) трохи зменшить
Малая еще та• 14 марта 2023
Ответ дляТанцепесенная
Чому тоді у магазині безкоштовно продукти не дають, чи безкоштовний транспорт, перукар і т. д. За надані послуги необхідно платити, оскільки робітники, які там працюють, також хочуть отримувати кошти. Тим більше, зараз необхідно відновлювати зруйновану інфраструктуру
ЯблокоРаздора• 14 марта 2023
Ответ дляМалая еще та
автора це не хвилює походу, вона не думає, що є працівники яким треба отримувати зарплатню, вона переїхала а хату хоче продавати
ПолБатона• 14 марта 2023
Автор по 10 грн им платите , они не имеют права подать в суд так как вы платите , неважно сколько .
Дівчина Бобула• 14 марта 2023
Ответ дляМалая еще та
Я нічого заявляти не буду
Мені не до того
Ці 13 тис грн може були колись грошима
Тепер зовсім інший курс і інфляція
Після війни продам той будинок під ремонт, там земля, передмістя Києва і оплачу той борг
Там жити не хочу, маю є
Так вирішила
Мені не до того
Ці 13 тис грн може були колись грошима
Тепер зовсім інший курс і інфляція
Там жити не хочу, маю є
Так вирішила
Малая еще та• 14 марта 2023
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Ні, загальний строк позовної давності - 3 роки
Латексне альтер ЕГО• 14 марта 2023
Ответ для5cmhybyna
20000, то ще квіточки, у нас інколи вивішують боржників, то там і 100000 і більше 200000 є, і це не бідні люди. ми платимо за трьохкімнатну квартиру 3-4 000, то якщо рік не платити, то буде під 40000
тарифи жесть