Единорог помог• 14 марта 2023
Прийшов папірець з погрозою що будуть подавать до суду за борг за опалення
Борг 3375, плюс за січень написали вже 1700)) за який хрін невідомо. Зима реально тепла, ми ВПО з Миколаєва, зараз в Одесі і опалення за всю зиму включали разів 5 на кілька годин.
Тим папірцем можна підтертись, я правильно розумію? Борг по суті копійчаний, але нам ці гроші потрібні зараз, замість того, щоб платити за непотрібне опалення в пустій квартирі.
Якщо скину гривень 200, то відстануть? Востаннє скидала в січні за 2 місяці абонплати їм. Щось біля 70 грн.
Тишком_нишком• 14 марта 2023
Ответ дляСеменна Семеныч
С меня пытались взыскать после 24.02.2022. Цифры взяли с потолка, так как показаний счетчика у них не было. Еще и пеню начислили, я офигела)) Просто пришел приказ из суда о взыскании долга. И это Николаев, как бы город был прифронтовым.
И чем закончилось?
]Mrs.Сексуальность[• 14 марта 2023
Ответ дляЕдинорог помог
Ну я знаю що купа людей мають по 20+ тисяч і ніхто нічого їм не робить. Роками. Подавати за недоплати за один опалювальвальний сезон під час війни це сильно, звісно) класне ставлення до людей)
Ну якщо вашу квартиру опалювали, то хтось же за це має платити.
Я також переселенка, у Харкові стоїть трикімнатна куплена за півроку до війни квартира, в якій я жодного разу і переночувати не встигла. І тепер також доводиться платити за неї. Послуга то надається.
Семенна Семеныч• 14 марта 2023
Ответ дляТишком_нишком
И чем закончилось?
Написала заявление в суд об отмене приказа. Суд согласился, что пеня начислена незаконно и мое заявление удовлетворил) Но судебный сбор пришлось оплатить и потратить время за заявление(
]Mrs.Сексуальность[• 14 марта 2023
Ответ длягодовасик
Цікаво, а якщо борг намальований?
За електроенергію ’намалювали’ борг більше 2500, хоч електроенергію відключили в будинку ще в середині 2021 і на той момент була переплата 700 грн.
А ви не передавали дані за едектроенергію щомісяця? Одні й ті ж самі цифри, якщо ви там не живете. Бо якщо не передавати, то вони від себе якісь середньостатистичні показники дописують
]Mrs.Сексуальность[• 14 марта 2023
Ответ дляОхиИВздохи
все ВПО не платили коммуналку?
Вы серьезно?
А за чий рахунок такий бенкет? Я також впо якщо що і офіційно плачу податки. І проти того щоб вони на коммуналку для впо йшли.
Kitty-77aa• 14 марта 2023
Ответ дляЕдинорог помог
У меня был долг за отопление 8 тыс
Оплатила как смогла
Никто никуда не подавал
Оплатила как смогла
Никто никуда не подавал
миссДавеча• 14 марта 2023
Ответ дляЦвіту і пахну
’ спасібо ринату ахмєтову’
Разве у Ахметова не забрали энергокомпании? Вроде бы национализировать собирались в начале войны.
Туфли в чешуе• 14 марта 2023
Ответ для]Mrs.Сексуальность[
Коли закінчаться війна, тоді й платитимуть, а якщо Привет у Харків і житла не залишиться?
МисисПропер• 14 марта 2023
Ответ дляЕдинорог помог
Саме на папірці станом на 1 березня борг 3375. 1700 це вже в новій платіжці просто.
подадуть на судовий наказ, передадуть виконавцю і він зніме у вас з рахунку, ото і вся історія.
вважаєте, що ви ті гроші не винні-то йдіть розбирайтеся звідки у вас той борг.
ОхиИВздохи• 14 марта 2023
Ответ для]Mrs.Сексуальность[
логично
Криниця щастя• 14 марта 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
Напишу чому я не подаю в Нафтогазі зараз. Бо їм зараз треба мій номер телефону, до цього моменту показання передавала. А я вже маю дуууууже негативний досвід, коли базу номерів клієнтів Приватбанку злили, і я задовбалася блокувати номери - і шахраїв, і спам, і т.д.
А мені то що? Авторка того поста писала за електрику. Всі передають якимсь чином показники, а тільки ви з номером телефону?
Не знаю, що там зливали у приват, чому тоді мене і моєї сім´ї не було в тому списку?
]Mrs.Сексуальность[• 14 марта 2023
Ответ дляТуфли в чешуе
Комунальщикам за роботу мають платити зараз, а не колись після війни + газ же також мабуть не в кредит дають.
Я вдячна, що мій будинок опалювали незважаючи не постійні обстріли, бо для будівлі зимові холоди також не дуже.
Якщо не залишиться, то значить така вже моя доля. Дуже сподіваюся, що залишиться і я туди повернуся
Туфли в чешуе• 14 марта 2023
Ответ для]Mrs.Сексуальность[
А я Краще думати буду про себе, а не комунальників. Їм все одно, що буду їсти я, якщо сплачу.
Единорог помог
• 14 марта 2023
Ответ дляТуфли в чешуе
Знаєте, до опалювального сезону я платила кожного місяця все одно за те, що набігало без лічильників. Дійсно, люди ж працюють. Але з цими тарифами на опалення вони взагалі прифігіли. Розумію був би мирний час, а так війна, я там не живу. Мені те опалення там нафіг не треба.
Там хтось вище писав типу 1500грн це небагато. Ну то дійсно, комусь небагато, а для когось це тиждень радувати родину.
Знову ж таки, права нам порізали, бо військовий час, а обов’язки з простих людей вимагають. Круто влаштувались.
Туфли в чешуе• 14 марта 2023
Ответ дляЕдинорог помог
Так тоді у військовий час і нам не мають права нараховувати, а бачимо інше.
Цвіту і пахну• 14 марта 2023
Ответ длямиссДавеча
На скільки я знаю , ні.
Я взагалі на днях дивилась розслідування про націоналізацію руснявої власності, то Мін´юст створив такі умови, що роблять це неможливим + президент щось там тормозить з підписами, через це також справа стоїть, а взяти у власність русняве майно можна лише під час війни. Виявляється, що навіть оушен плаза досі не націоналізована і приносить дохід руснявому бізнесмену.
А_мій_самий_самий• 14 марта 2023
Ответ дляЕдинорог помог
Сєнкєвіч відразу, спочатку війни казав, що за комуналку сплачувати треба.
І коли зашивали вікна ДСП (там де скло вишибло) то для того, щоб запустити в сезон опалення. Саме для того, щоб у людей, які відсутні , пліснявою не покривалися речі і квартира.
Я планую повертатися. То я за все сплачувала. Бо не хочу повертатися в квартиру з пліснявою.
А Ви вже розпрощалися з квартирою, повертатися нема в планах, то у Вас і таке відношення - навіщо платити за те, що Вам не потрібно?
Однакове місто, різне відношення до сплати комуналки саме від того, чи планує людина повертатися.
Скоро_вчера• 14 марта 2023
Ответ дляЕдинорог помог
Я чула навіть відрубали за борг. Я б із задоволенням так в зробила б, бо хотіли індивідуальне, але я сцикуха, боюсь доводити до великих сум))
нажаль в київі не відрубають тварі навіть 65 тис боргу(у сусіда) від них ніяк неможна відрізатись,хочу маю квартирний лічильних все одно при перекритих батареях шлють штраф за невикористання(мінімальна частка)і хоч іздохни
Единорог помог
• 14 марта 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
У нас опалення таке, що його невідчутно. Проблема ніяк не вирішувалась. Нам воно і за життя там непотрібно було. Але одна справа коли живеш там, то вже хоч не так шкода платити, ніж коли платиш невідомо за що. У нас би без опалення нічого не попліснявіло. Тим більше за такої теплої зими. Тому ваша теорія про «неповернення» йде повз.
Королева Сарказма• 14 марта 2023
У меня тоже долг, ну как долг. Кто то по ошибке в приложении передал по моему ор показания, как итог появился долг. Теперь нужно к ним ехать с реальными показаниями, а я в совсем другой области живу. И только собственник может заяву писать на переращет.
inneska-85• 17 марта 2023
Ответ дляКоролева Сарказма
обратитесь в центр комунального сервиса.может можно подать онлайн и фото приложить? я так через телеграм попросиал откорректироватьп оказатели по гор.воде по счетчику,вечно приписывали лишние кубы.
Королева Сарказма• 17 марта 2023
Ответ дляinneska-85
Уже обращалась, хотят лично меня видеть. И им все ровно,что я совсем в другой области.