Вероятненько• 14 марта 2023
Есть те кто подался на ПМЖ Германии?
По еврейской иммиграции, как беженец с Украины?
Запасная спина• 14 марта 2023
це дві різні програми. В нас багатоподалос як піздні переселенці. ще ні в кого з місця нічго не зрушилось.. По єврейськйлінії все насправді більш жорстко, ніж розказують. В мене знайома родина євреїв поертається, бо не прокатило і це вже була 2 спроба за останні 10 років і привезла їх в Німечину єврейська громада і розселила просто шикарно.. Якщо є чіткі докази, то буде все окей, якщо треба поархівам збирати і доказувати то може роки тягнутись.
Вероятненько
• 14 марта 2023
Ответ дляЗапасная спина
У нас все четко. Есть свидетельство о рождении, выданное до 1990 года
Ответ дляЗапасная спина
Плюсану. У нас дві родини з липня, з усіма документами, досі чекають. Процедура спростилася, мабуть, лише на папері.
Вероятненько
• 14 марта 2023
Ответ дляTammy21
Нам сказали, что около 1.5 года ждать. И постоянно находиться в Германии
Запасная спина• 14 марта 2023
Ответ дляВероятненько
тоді вам 100 треба міграційного адвоката. В Німечині всі хто з планами на громадянство їдуть через поміч адвокатів, бо багато ньюансів і якщо помилитсь то все повертається на крок номер 1.
Вероятненько
• 14 марта 2023
Ответ дляTammy21
Да. В Миграционке примерно такие сроки называют. Просто рассчитывали по упрощённой процедуре быстрее пройти. Учите язык пока, там, вроде, минимальный, но все равно нужен.
Отменили. Нужно сдать в течении года после получения ПМЖ