В танке• 14 марта 2023

Забула покласти в холодильник індика

Дівчата, підкажіть: вчора ввечері чоловік привіз передачу із села, пакетів було багато, а я так втомилась з малою дитиною,що не помітила, що індик лишився лежати в коридорі біля яблук, а сьогодні вже побачила, тепер не знаю, що робити, він вже зіпсувався?
Зілля до весілля• 14 марта 2023
Викинути
60 метров сметаны• 14 марта 2023
Понюхайте
автор В танке • 14 марта 2023
Нюхала, ще не вонючий)
Сон і дрімота• 14 марта 2023
Если он не воняет, то можно готовить.
Як_наготую...• 14 марта 2023
Можно
Снегурочко• 14 марта 2023
если запаха нет, ничего с ним не произошло. Готовьте
пышка_мышка• 14 марта 2023
вимочіть гарно та й готовте, не вірю, щоб він міг за ніч спортитися, не літо це, та і муха ніде не сіла. Готуйте, не бійтеся.
автор В танке • 14 марта 2023
Ответ дляпышка_мышка
Дякую)
автор В танке • 14 марта 2023
Ответ дляСнегурочко
Дякую)
автор В танке • 14 марта 2023
Ответ дляСон і дрімота
Если он не воняет, то можно готовить.
Дякую)
Мамина корзиночка• 14 марта 2023
У меня бы испортился, в квартире жарко. После готовки в мусоре нельзя оставить пакет от мяса, к утру завоняется. Смотря какая температура у Вас в коридоре. Отравление мясом серьезно.
автор В танке • 14 марта 2023
Ответ дляМамина корзиночка
Та жарко, градусів 21-23 є точно