В танке• 14 марта 2023
Забула покласти в холодильник індика
Дівчата, підкажіть: вчора ввечері чоловік привіз передачу із села, пакетів було багато, а я так втомилась з малою дитиною,що не помітила, що індик лишився лежати в коридорі біля яблук, а сьогодні вже побачила, тепер не знаю, що робити, він вже зіпсувався?
пышка_мышка• 14 марта 2023
вимочіть гарно та й готовте, не вірю, щоб він міг за ніч спортитися, не літо це, та і муха ніде не сіла. Готуйте, не бійтеся.
В танке
• 14 марта 2023
Ответ дляпышка_мышка
Дякую)
В танке
• 14 марта 2023
Ответ дляСнегурочко
если запаха нет, ничего с ним не произошло. Готовьте
Дякую)
В танке
• 14 марта 2023
Ответ дляСон і дрімота
Если он не воняет, то можно готовить.
Дякую)
Мамина корзиночка• 14 марта 2023
У меня бы испортился, в квартире жарко. После готовки в мусоре нельзя оставить пакет от мяса, к утру завоняется. Смотря какая температура у Вас в коридоре. Отравление мясом серьезно.
В танке
• 14 марта 2023
Ответ дляМамина корзиночка
Та жарко, градусів 21-23 є точно