Баррикадница• 14 марта 2023
Американська туристична віза, де швидше можна зробити?
Питання до тих, хто можливо нещодавно робив. У якій країні менша черга і їх швидше роблять?
На даний момент я в Канаді, черга 2 роки. Думаю чи є сенс подаватись десь в Європі…
Баррикадница
• 14 марта 2023
Ответ дляКавуся
А может вам можно ездить без визы, если у вас канадаская виза
Ні, тільки з канадським громадянством можна 😩
ДлинноНожка• 14 марта 2023
Пыталась родителей в Польше записать, но там сейчас если ты не резидент, то с записью сложно. Вообще в связи с войной визовые дела украинцев перевели в Германию, Франкфурт. Как там с очередью еще не узнавала.
Баррикадница
• 14 марта 2023
Ответ дляДлинноНожка
Дякую, знайомі наче казали що десь рік чекати в Німеччині.
Але то так слух, хотілось би підтвердження від тих, хто робив
Заикальница• 14 марта 2023
Ответ дляБаррикадница
а без визы життя не мыле?
обязательно ехать?