БлинчикБезСметанки• 14 марта 2023
Ремонт в кв 55 кв
Доброго вечора! Підкажіть, скільки буде коштувати ремонт в квартирі 55 кв, новобудова. Без бригади, своїми силами.
Помилуйте мадам• 15 марта 2023
Ответ дляВиниловая пластинка
Так ще рано підсумки робити. Поки що все в табличку заношу. В попередній квартирі ремонт обійшовся в 185$/ м.кв., але там я розійшлася, багато чого було недешево куплене. Робили 2х кімнатну квартиру 79 кв.м з двома санвузлами. Тут пишуть що саме дороге це санвузол, то один нам обійшовся в 2500$ з меблями, другий в 2300$ з меблями, кожний по 5 кв.м. ще і стелі в квартирі 3м заввишки. Це був 2019р. В нову квартиру бюджет прикрутила, сподіваюсь буде дешевше.
Покажіть фото. 2300 це без підвісного унітазу?
Виниловая пластинка• 15 марта 2023
Ответ дляПомилуйте мадам
З підвісними. В душовій унітаз roca, в ванній devit, інсталяція grohe
Помилуйте мадам• 15 марта 2023
Ответ дляВиниловая пластинка
Ого, круто. За 2300 ще й!
Виниловая пластинка• 15 марта 2023
Ответ дляПомилуйте мадам
Ого, круто. За 2300 ще й!
Дякую. Ну круто то Ви перебільшили, такий середнячковий варіант.
На нову квартиру теж купила інсталяцію з підвісним унітазом, знайшла дуже пристойно низькій по ціні. Плитку закупила теж дешеву, два види, по 270 і по 310. На підлогу керамограніт по 350 залишки забрала. Ванну Калдевей влітку взіла за 2200, тумба іспанська за 3500, душова стінка равак за 1400. На стільницю в ванну кладу керамограніт, плитка 60х120см обійшлася в 70 грн.)Поки будинок будувався, я шукала вигідні пропозиції і купувала. Самій цікаво що буде в підсумку. Поки що в ванній тільки поштукатурили і провели електрику, на черзі поли залити. Каналізацію і водопровід чоловік сам робить. Все інше наймані працівники.