Iren198021• 15 марта 2023

Поиск мужа военного

Доброго мирного неба. Подскажите,как долго ждать или искать.... С 12.03 не выходит на связь, знаю что там нет связи и интернета,но все же хоть раз в сутки какой-то привет ждём. Знаю в.ч.номер батальона и направление и всё.Что делать?
Хочу в БАНю• 15 марта 2023
Спробуйте на гарячу лінію...
Кокосиха• 15 марта 2023
А командиру та сослуживцям нема номерів?
автор Iren198021 • 15 марта 2023
Ответ дляКокосиха
Нет,все так быстро случилось,привезли их и нет связи
Пишу, не читаю• 15 марта 2023
А знаю що це таке. Ще в травні чоловік подзвонив і сказав, що з ним не буде зв´язку приблизно тиждень, виходять на позицію, через тиждень їх відведуть і він набере. Зв´язку не було 3 тижні. Я писала в фб на сторінку бригади раз в кілька днів вони відповідали, що він в строю. Є такі позиції де ж зв´язок, ж такі де немає, не все залежить від бажання. Чоловік був тоді під Лисичанськом, там завалили вежу, зв´язок був лише біля старлінку. А ще не всюди дозволяють телефонувати, бо чоловік розповідав, що на одному з постів один зателефонував, попри заборону, то їм вже через 5 хвилин прилетіло. Тримайтеся, терпіння вам, хай з хлопцями все буде добре. У вас є номера телефонів дружин побратимів, може у них є інформація?
Пишна молодиця• 15 марта 2023
З нашим другом зв‘язку не було 10 днів,вони були на позиції.
Калинові вуста• 15 марта 2023
Ответ дляIren198021
Направление знаете куда привезли ?
Мой больше двух недель не выходил на связь , все нормальнь в итоге .
Не переживайте , так у многих . Банально можно не быть связи .
Sara-a• 15 марта 2023
Направление знаете куда привезли ?
Мой больше двух недель не выходил на связь , все нормально в итоге .
Не переживайте , так у многих . Банально можно не быть связи

Аноним сам включился
tarveldy• 15 марта 2023
І дуже раджу не писати в простір відкрито, бо шахраїв вистачає , вище дівчата правильно радять
leka_l• 15 марта 2023
Яка у них там ситуація: їх вивезли на позицію, зв´язку там немає, відійти з неї вони не можуть, та й куди? Можливо найближчий зв´язок у десятках кілометрів. Скільки вони там будуть навіть вони не знають, це війна. Зв´язок по рації, командування знає чи в строю вони чи ні. Тому раджу шукати в Інтернеті контакти військової частини у них є облік і станом на вчора вони мають інформацію.
УраганнаЯ• 15 марта 2023
Тільки в фейсбуці не шукайте. Бо в шоці від тої інформації що люди видають. Де яка частина, де стоять.
175см55кг19лет (она)• 15 марта 2023
автор, на позиціях далеко не завжди є можливість щодоби давати рідним звістку. Треба зачекати.
автор Iren198021 • 15 марта 2023
Спасибо всем. Немного успокоили,будем пока ждать.
Просто Фіфа• 15 марта 2023
Я вам очень советую на будущее узнать номера его взводного, ротного, а также побратимов и их жен. Особенно жен. Какой-то общий чат создать, чтобы понимать ситуацию. Если связи нет у всех, это нормально и так часто бывает.
Я Головна• 15 марта 2023
Автор, я вас не знаю, но хочу поддержать и сказать что все будет хорошо!! Выше все правильно пишут! Сейчас, Слава Богу, немного погода налаживается, уже не так холодно и мужчинам в этом плане полегче.
Я уверена с вашим мужем все хорошо! Тем более вам отписались что в строю.
Скоро получите долгожданный звонок, вот увидите!
Сил и терпения.
Добрая свекровь• 15 марта 2023
Треба подати заяву в поліцію. ОБОВ´ЯЗКОВО!
Ще подати заяву сюди https://redcross.org.ua/rfl/
можете він потрапив в полон.