Коли мовчу- приємна жінка• 15 марта 2023
Виїзд як супроводжуючий інваліда за кордон - які документи дивляться?
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, які потрібно мати з собою документи, якщо перетинати кордон, супроводжуючи інваліда. Відстрочка від мобілізації на основі 23 ст., пункт 11. Зрозуміло, що треба наявність самого інваліда та його документів по інвалідності. Чи провіряють військовий квиток і чи потрібна довідка з тцк про відстрочку?
Кишмишная Мая• 15 марта 2023
Ответ дляПузата Хата
І ще, супроводжуючий має бути прописан разом з інвалідом
Ні, такого немає в законі. У мене батько інвалід, ми з чоловіком прописані всі окремо: батько у себе, чоловік у себе, я з дитиною у себе. Проживаємо разом з батьком вже кілька років. Але чоловіку дали відстрочку за ст23. ніяких підтверджень про спільне проживання у військоматі не вимагали.
Пузата Хата• 15 марта 2023
Ответ дляСкорая помощь
ну тогда пусть выезжают инвалиды, но без права вернуться без того же сопровождающего, который их вывез. Вы описываете свой случай, а 99% инвалидов выезжают исключительно для того, чтобы вывезти мужские ж...пы за бугор и быстренько возвращаются назад.
это проблемы этих конкретных семей. Была бы у вас такая возможность, уверена, вы бы тоже воспользовались
Пузата Хата• 15 марта 2023
Ответ дляКишмишная Мая
Для отсрочки не нужна совместная прописка. А для сопровождения заграницу нужна. Это разные вещи
СамавиховуюКота• 15 марта 2023
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Так, це знаю, дякую.
Хватит косить ! Путь служит !
СамавиховуюКота• 15 марта 2023
Ответ дляПузата Хата
У меня у мамы 2 группа пожизненно. Проживаем в одном доме, но в разных квартирах. Сейчас тоже перепрописываем маму к нам. На всякий случай если прийдется выезжать. Весь год были дома и не воспользовались этим правом. Почему нам должно быть стыдно? Закон есть закон.
Скоро внесут пункт что до войны должно быть оформлено !
Коли мовчу- приємна жінка
• 15 марта 2023
Ответ дляСамавиховуюКота
Хватит косить ! Путь служит !
Без вас розберемся, що робити, ок?
Ви теж можете піти
Коли мовчу- приємна жінка
• 15 марта 2023
Ответ дляКишмишная Мая
Ні, то для відстрочки, а для виїзду вимагають або прописку, або довідку про догляд
Пузата Хата• 15 марта 2023
Ответ дляСамавиховуюКота
Что оформлено? Инвалидность? Так инвалидности уже 5 лет
Коли мовчу- приємна жінка
• 15 марта 2023
Ответ дляРозавенная
В мене 3 група інвалідності. Чоловік може супроводжувати?
Чесно говорячи, я знаходила і що може, і що ні. Но більше, що ні, нажаль.
Хоча у статі 23 написано, що має право на відстрочку за наявності у дружини інвалідності без вказання групи
Коли мовчу- приємна жінка
• 15 марта 2023
Ответ дляСвоего не предлагать
а інвалід потім сам повернеться додому?
А ви з якою метою цікавитесь?
Своего не предлагать• 15 марта 2023
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
А ви з якою метою цікавитесь?
хто буде батьківщину захищати?
Точу ляси• 15 марта 2023
Ответ дляСвоего не предлагать
хто буде батьківщину захищати?
Кошевой например
Коли мовчу- приємна жінка
• 15 марта 2023
Ответ дляНервогенератор
якщо треба.
але супроводжуючий уже другий разне виїде.
Чи цю поправку внесли?
Пузата Хата• 15 марта 2023
Ответ дляСвоего не предлагать
хто буде батьківщину захищати?
Те, кто её разворовывали годами.
Коли мовчу- приємна жінка
• 15 марта 2023
Ответ дляСвоего не предлагать
хто буде батьківщину захищати?
А чому ви у мене питаєте? Задавайте питання тцк.
До речі, жінок теж беруть, ви вже захищаєте?
Коли мовчу- приємна жінка
• 15 марта 2023
Ответ дляПузата Хата
Я не вожу машину. Маме долго сидя ехать нельзя. Какие варианты? Вы оплатите нам водителя? Если мама попадёт в больницу ( а дома она раз 5-6 в год попадает в больницу), кто будет с моими детьми пока я с ней в больнице?
Я думаю, вам не треба розписувати все це, бо оті коментарі зовсім не з благою метою пишуться.
Коли мовчу- приємна жінка
• 15 марта 2023
Ответ дляСкорая помощь
А ви чого біситесь?
Чи у вас хтось служе?
Своего не предлагать• 15 марта 2023
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
То ви просто свою бубочку вивозите, так би і написали у старпості
Коли мовчу- приємна жінка
• 15 марта 2023
Ответ дляСамавиховуюКота
То у ваших мріях.
Коли мовчу- приємна жінка
• 15 марта 2023
Ответ дляСвоего не предлагать
Як банально. Іншого і не чекала від вас)
Точу ляси• 15 марта 2023
Ответ дляСвоего не предлагать
Данилов своих бубочек вывез и многие другие ,а простым людям нельзя?
Скорая помощь• 15 марта 2023
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
А ви чого біситесь?
Чи у вас хтось служе?
да, в горячей точке ( не доброволец)
Коли мовчу- приємна жінка
• 15 марта 2023
Ок, тему закриваю, бо зараз набіжать вишиватниці, які всіх хочуть на фронт загнати.
Коли мовчу- приємна жінка
• 15 марта 2023
Ответ дляСкорая помощь
да, в горячей точке ( не доброволец)
Тоді ваш розпач зрозумілий і думаю, що ви би при можливості теж хотіли би виїхати
Скорая помощь• 15 марта 2023
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
нет, я не хочу, я очень тяжело адаптируюсь в чужой стране, просто обидно что кто то погибает, а кто то прячется за бугром, только потому что он многодетный или вывозит инвалида, причем не ради инвалида, а ради себя
Коли мовчу- приємна жінка
• 15 марта 2023
Як закрити тему, бо щось кнопки ’закрити’ у меню не має.
Коли мовчу- приємна жінка
• 15 марта 2023
Ответ дляСкорая помощь
Не знаю, що вам сказати. То до влади питання, чому немає контрактної армії і треба всіх на вулиці хапати.
Своего не предлагать• 15 марта 2023
Ответ дляТочу ляси
шарія передивились?
Лінива, не каюсь• 15 марта 2023
Ответ дляРадикальная
Нет. Только 1 и 2
Третья работающая группа. Не предполагает уход.
И у вас попрошу ссылку на закон