СирОжино пирОжино• 15 марта 2023
Повістка в поштову скриньку як ухилянту
Отримали повістку в поштову скриньку,причому зверху як для звірки даних листок,а знизу підкріплений як ухилянту,терміново доставити ухилянта в воєнкомат і купу всього такого. До цього повістку ніде не отримували,за цю теж ніде не підписувалися. Чим загрожує якщо не піти? Комусь таке приходило? Може залякування просто?
Вчора тільки поховали двоюрідного брата, загинув під Бахмутом. Дуже страшно тепер((((
АнгелЛина25• 15 марта 2023
Читаю відповіді... Всі хочуть перемоги, але чиїми руками? Чоловік був далекобійник, не випускають- забрали. Брат під Бахмутом, батько також. Дуже страшно там. вже сил немає, хочеться скоріше щоб все закінчилося.
Ответ дляАнгелЛина25
Мій чоловік служить, але я дуже розумію жінок, які ховають чоловіків. Ніхто не хоче того пекла, в яке пошлють. Чомусь ті, хто квартири отримує, нагороди, ордени, зарплати по півмільйона сидять в кабінетах
Odna Takaya• 15 марта 2023
Ответ дляКаляка маляка
потім, через 20 років, як прийде до військомату по якомусь питанню (якщо треба буде), складуть адмінпротокол і сплатить штраф
Вы юмористка.
Odna Takaya• 15 марта 2023
Ответ дляШотуткоїться?
Разобраться, почему они положили повестку в почтовый ящик и по какому праву они поступили не по закону, повестки должны вручать под подпись, а не как попало.
То есть подсказать им, чтобы побыстрее свою оплошность исправили?
Ответ дляІнно4каа
Це дійсно так, бачити такий жах,яка психіка витримає, ще й в багатьох направленнях без нормальної зброї, так дають по-трохт для відводу очей. Це в той час,коли синки депутатів переховуються за кордоном,звичайних хлопців кидають в пекло....А ще люди сліпі і не бачать як ця влада знищує бізнес, а ціна зараз які,просто жах!це при тому що Зеленський на початку війни казав,що буде жорсткий контроль цін під час військового стану і не дай Бог хтось на гривню підійме!
Він і про війну казав , що закінчить її .
Odna Takaya• 15 марта 2023
Ответ дляЗ родзинкою
Я ніби чула, якщо хтось з родичів загинув, то з сім´ї не призиватимуть більше
Двоюродный брат это не семья.
Ответ дляТуфли в чешуе
Происходит геноцид украинцев, россией и правительством Украины. Мы выматываем под Бахмутом их армию, в которой они утилизируют зеков, а с нашей стороны гибнуть лучшие отцы, братья, сыновья и дети. Когда это п..ц закончится? Как он может закончиться? Чем? Они уйдут оттуда? Нет! Передохнут все? Нет!
Все вірно , знищують тих , хто може піти проти свавілля влади , а рашня утилізує непотріб .
З раші вже гонять не тільки зеків, а і зечок і з психушок.
АнгелЛина25• 15 марта 2023
Ответ дляPolz
І я розумію. Ніхто не хоче бути в тому пеклі, мої також. Я родом з села, живу в селищі. В селі вже всих забрали, залишились тільки ті, що не підходять по віку. Там просто не сховаєшся. Один ховався , за 6 разом спіймали. І зрозуміло , що +- по селах скрізь так. І стає реально страшно, що буде далі...
Ответ дляЗ родзинкою
Там как-то хитро. Этот «иммунитет» распространяется не на всех. Соседка, у которой старший сын погиб в ато, сказала, что мобилизовать не могут только младшего сына. А мужа - могут.
Odna Takaya• 15 марта 2023
Ответ дляSara-a
А ми мовчки спостерігаємо.
При цьому дивуємось, чому простий люд рашиків мовчить .
Ми чому мовчимо?
Бо ніхто нас не почує,і нічого ми не змінимо,як би ми цього не хотіли.
Зраду та кокошник мені ліпили не треба.
Ми чому мовчимо?
Зраду та кокошник мені ліпили не треба.
Ответ дляХвець-тець
Військомати перейшли на електронних реєстр. І раз в півроку будуть викликати в будь якому випадку.
В електронний реєстр вносять обовязково зі свіжою ВЛК.
Якщо наприклад людина перебуває на обліку в певному військоматі і протягом року не зявлялась то до неї ставляться більш жосткіше.
А якщо людини не має в країні?
Ответ дляСплюшка
Я не хочу никого пугать, но знаю случай, когда забирали человека с белым билетом и зрением -13, в мирное время он даже машину водить не мог, ему медкомиссия отказалась давать права, зато положить свою жизнь под Бахмутом пожалуйста. Сейчас гребут всех и в нашей стране на законы всем плевать
Уже забирают людей с явными нарушениями, зато здоровый и упитанные депутаты на Мальдивах
Я знаю, что забирают с эпилепсией некоторых
VivaForever• 15 марта 2023
Ответ дляklux
это называется не ’вручили жене, потому что имеют право’, а жена зачем-то ее взяла
Кто может заставить вас взять чужую повестку?
Уточнила у нее,она подпись не ставила нигде, только бумажку дали,просто муж не смог не пойти в военкомат после этого
Ответ дляАнгелЛина25
Мой муж уже почти год на ноле , он доброволец , а те кого туда насильно отправили , при первых же выстрелах паникуют , прячутся , бегут , панические атаки их накрывают , как думаете они эффективны на фронте ?
Ответ дляbegovelik
в какой розыск и кто подает? кто знает, вынули вы вообще эту повестку из почтового ящика, или нет?
Сами поставят что получил , ты им потом как докажешь ?
Даже без получения ставят в розыск если 2-3 раза игнор .
Вы думаете они вам копии не сделают что ты уже получал ?