СирОжино пирОжино• 15 марта 2023
Повістка в поштову скриньку як ухилянту
Отримали повістку в поштову скриньку,причому зверху як для звірки даних листок,а знизу підкріплений як ухилянту,терміново доставити ухилянта в воєнкомат і купу всього такого. До цього повістку ніде не отримували,за цю теж ніде не підписувалися. Чим загрожує якщо не піти? Комусь таке приходило? Може залякування просто?
Вчора тільки поховали двоюрідного брата, загинув під Бахмутом. Дуже страшно тепер((((
Strelka_007• 15 марта 2023
Як завжди на Порадниці.
Дайте собі чесну відповідь, шукачі відмазок, якщо завтра депутати ВР повним складом підуть на фронт, і ви одразу свого з-під спідниці копняком в воєнкомат?!
Звісно що ні, знайдеться ще 100500 причин чому не треба йти. І поки одні шукають своєму сумлінню фіговий листок, інші, звичайні цивільні батьки й сини, більше року без ротацій. Вони ж бо всі суїцидники, так? І всі добровольці? І всім набридли родини і звична робота?
Майте совість хоч не створювати таких контент. Це гниюче нутро не етично вивалювати на огляд, хоч мінімальна повага до родин наших бійців має бути.
Або майте мужність свою громадянську позицію відкрито висловлювати, що за ´дагаварівацца´. Бо інших шляхів за тотального браку війська в нас просто не буде.
Ответ дляStrelka_007
Як завжди на Порадниці.
Так война, а не АТО. Где вы на войне видели ротации?
Strelka_007• 15 марта 2023
Ответ дляNear Mear
Позбавте мене ´задоволення´ від дискусії. Ваша позиція на форумі широко відома, ви як 🦋 на мед в такі теми демагогію розвивати.
Я за те щоб лайно називалося лайном, от і все. Не треба демагогії.
Ответ дляVA 11
Чому можна артистам їздити за кордон на 60 днів? Чим гірші інші ?
А по факту не знаю.( Як завжди винних нема і страждає народ. А та вся шлаєбєнь за кордоном на вкрадені у держави кошти .
Артистам можна їздити, бо вони колеги депутатів і президент артист в нас
Так мені пояснили колись
Не моя теорія
Так мені пояснили колись
Не моя теорія
Ответ дляStrelka_007
То есть, вы задаете вопросы не для обсуждения, а просто, чтобы поделиться эмоциями? Ну, ждите ротаций дальше...
olena_shch• 15 марта 2023
Ответ дляOl4ytay
Так,будь ласка!
Запитала, сказав якщо до цього повісток не отримував, не підписував отримання повістки, то викинути і забути, що бачив. Нікуди нікому не ходити.
Ответ дляVA 11
И когда война закончится, то вернутся быстренько «косить бабло» как и до войны на тех же «условиях»
Марика-bf42• 15 марта 2023
Ответ дляStrelka_007
Як завжди на Порадниці.
Якщо.. Я навіть уявити таке не можу. Якщо підуть, то не дойдуть. Якщо дойдуть, то десь сховаються) Ви хочете порядного народу при тих умовах, які у нас є. Такого не буває. Народ відзеркалює ті правила і цінності, які запропоновані життям. Не законами, а саме життям.