Маргарита-8944• 15 марта 2023

Які документи можна попросити після операції на руки?

Після лапароскопії видали тільки виписку з медичної карти, де вказано число і результат операції - кістектомія. Ще чекаю на гістологію.
Виявилось що була ще міома, і яку чомусь не видалили. Але у виписці немає ні розмірів міоми (тільки написано до 5 тижднів) ні її розташування.
Чи можу я запросити якийсь протокол операції де буде детально все описане? Про те який стан цієї міоми? Чи якщо лікар видаляє кісту, все інше його не цікавить?(
Кучерявочка• 15 марта 2023
Кроме выписки вам ничего не дадут. Ну, еще результат гистологии можно попросить.
Кучерявочка• 15 марта 2023
Если б ваша миома требовала срочного удаления, то ее бы удалили, А так вам сказали, что она есть и вы будете ее наблюдать.
Сундучок с каникулами• 15 марта 2023
Ні, протокол операції пацієнту не видається. Розмір та розташування моїми краще дізнатися на УЗД. При лапароскопіі не завжди це видно, наприклад якщо вузол інтрамуральний чи субмукозний. Візуально можна оцінити лише субсерозні вузли
ХтоЯкщоНеЯ• 15 марта 2023
Вам должны дать выписку, в кот указано,: диагноз, когда была операция, название операции и что сделано, перечислены все препараты, кот вы в стационаре получали и выписаны все анализы и заключение всех обследований и консультаций других врачей. В конце- рекомендации. Кроме того, во всех частных клиниках делают видеозапись операции, можете ее попросить. По поводу протокола- обычно его не дают , разве что по запросу, но надо бодаться, не знаю, как юридически правильно истребовать
автор Маргарита-8944 • 15 марта 2023
Дякую дівчата!
Продавец овец• 15 марта 2023
Если миома маленькая, то её не удаляют, что бы матку не травмировать, или такое расположение, что не возможно удалить