Повітруля• 15 марта 2023
Шкала депресії Бека. Проходили?
У мене 19 балів (депресія середньої тяжкості).
Напишіть свій результат.
Бутылка с банками• 15 марта 2023
Депрессия средней тяжести)))) ну я так и думала, странно было бы в текущих условиях жизни быть жизнерадостным кретином
Повітруля
• 15 марта 2023
Ответ дляБутылка с банками
Скільки балів?
Бутылка с банками• 15 марта 2023
Ответ дляПовітруля
Скільки балів?
Ой я не обратила внимания. По моему 22 было
Таки в курсе• 15 марта 2023
Астоновитесь!• 15 марта 2023
Тут депресія візьме лише прочитавши варіанти відповідей і уявивши, що є люди, які переживають подібне....
Сердючка• 15 марта 2023
Ваш результат: 19
Депресія середньої тяжкості , проходила этот тест год назад, результат был тяжелая депрессия)
Повітруля
• 15 марта 2023
Ответ дляТаки в курсе
Мдеее. Я відчувала, що все погано в цьому плані, але не очікувала, що аж наскільки
З таким показником треба пити антидепресант. Я навіть при своїх 19 балах думаю попити... Бо немає сил працювати, постійно пригнічений настрій, навіть стала рідше митися (((
Сердючка• 15 марта 2023
Ответ дляПовітруля
вы только сами себе не назначайте ад
Повітруля
• 15 марта 2023
Ответ дляСердючка
вы только сами себе не назначайте ад
Ні, піду до лікаря
Пыхтелка• 15 марта 2023
У меня 12 по тесту легкая депрессия но депрессии сейчас точно нет, скорее особенности характера.
Я знаю, что такое настоящая депрессия и тогда проходила тест, все было на максимуме...
Ms. Откровенность• 15 марта 2023
Ответ дляТаки в курсе
Ви не одна з таким результатом. Щось намагаєтесь з цим станом вдіяти?
Повітруля
• 15 марта 2023
Ответ дляМамина квіточка
57, думаю що це не справжній тест
Чому несправжній? Мені його лікарка дала
Пыхтелка• 15 марта 2023
Ответ дляПовітруля
При таких симптомах вам нормальный врач ад не назначит, да и потом спрыгивать с них не очень...
Попробуйте пока все другие способы
Муууумие• 15 марта 2023
Ответ дляПовітруля
Лікар? Я здивована.
Повітруля
• 15 марта 2023
Ответ дляМуууумие
Лікар? Я здивована.
Так, невролог. Ви десь інший проходили? Важливо саме Бека.
Ларсон Петерсон• 15 марта 2023
Ответ дляПовітруля
а у вас не пмс?
я была проходила в пмс, там такооое показало, но я не только баха проходила, еще какие то тесты, то ли на тревожность то ли на что.
даже к врачу умудрилась съездить.
не подтвердил ничего.
даже к врачу умудрилась съездить.
не подтвердил ничего.
Мамина квіточка• 15 марта 2023
Ответ дляПовітруля
Так мало питань для діагностики депресії, невже на основі цього можуть назначати ад, чи може є ще додаткові тестування
КликОЛЬКА• 15 марта 2023
Але тест слабкий і поверхневий, я вважаю.
Спробуйте тест з картинками психопатів
Повітруля
• 15 марта 2023
Ответ дляЛарсон Петерсон
а у вас не пмс?
даже к врачу умудрилась съездить.
не подтвердил ничего.
даже к врачу умудрилась съездить.
не подтвердил ничего.
Ні, в тому й справа, що не ПМС. Сьогодні якраз останній день місячний
Фиона Шрековна• 15 марта 2023
7, але в мене майже постійна тривога через стан здоров´я. Думаю, що це вже невроз, а раніше була просто іпохондрія.
Повітруля
• 15 марта 2023
Ответ дляКликОЛЬКА
Спробуйте тест з картинками психопатів
Треба пошукати десь іще
Муууумие• 15 марта 2023
Ответ дляПовітруля
За свої майже 40 лише один раз пила заспокійливі, такий був період.
Такі тести ніколи не проходила.