МЕСТО_Встречи• 15 марта 2023
Климакс в 32 , такое может быть? Что это вообще такое?
Я тут наслушалась подругу , что климакс и в 30 может быть. Но я себя ощущаю на 20 , теперь вечно кажется что у меня климакс
Чорнобаївка• 15 марта 2023
Цілком можливо. В мене розпочався в 33, не хотіла вірить. Та аналізи сказали про інше. Довго не могла себе прийняти, що я вже стара. Це так важко морально.
Единая страна!• 15 марта 2023
Мені в 30 чи 31 лікар провів узі і сказав, що клімакс буде скоро і раннім, яєчники наче всихаються і малого розміру.
Зараз мені 36 і справді дуже скоротився цикл до 21-24 днів. Але самого узі мало для діагностики, ще кров здають на певні показники (я не здавала).
Не народжувала, бо багато проблем із здоров´ям, в тому числі гормональних та і з особистим життям не склалося.
Одни_мысли• 15 марта 2023
Клімакс також може настати штучно через видаленная жін.органів з якихось причин.
Здесь на минутку• 15 марта 2023
Ответ для5cmhybyna
я б з радістю видалила шоб не переживати за вагітність
Может, проще трубы перевязать, не?
Одни_мысли• 15 марта 2023
Ответ для5cmhybyna
Навіщо видаляти? Є менш екстремальні методи контрацепції. Ну як макстмум надійності -труби перевязати.
ПотеряласЯ Я...• 15 марта 2023
Автор, а які у вас ознаки що ви так думаєте?
Щось я думаю що ви собі надумали. Страшно уявити що було б якби вам до рук потрапила медична енциклопедія хвороб )))
Инста_Богиня• 15 марта 2023
Клімакс це не просто втрата змоги народжувати.при клімаксі жінка одразу стрімко старіє
Без QR коду• 15 марта 2023
Ответ дляЕдиная страна!
Идиот этот узист, ерунду вам сказал
Без QR коду• 15 марта 2023
Автор, это называется преждевременная недостаточность яичников. К счастью, не такая частая патология
Стріляний птах• 15 марта 2023
Ответ дляЕдиная страна!
Можно я вас обниму? Мы с вами чем-то похожи, хочется вас поддержать.
Одни_мысли• 15 марта 2023
Ответ для5cmhybyna
а нашо перев´язувати, якщо яєчники й так лишаться, а матка це непотріб?
Ну якщо природа придумала матку жінці то це не непотріб.
13чудоСВЕТА• 15 марта 2023
Ответ дляЧорнобаївка
А зараз Вам скільки?
13чудоСВЕТА• 15 марта 2023
Ответ для5cmhybyna
мені непотріб. Я не хочу дітей
Ідіть виріжте той непотріб да і все
ПотеряласЯ Я...• 15 марта 2023
Ответ дляОдни_мысли
Мені 42 теж сказали скоро чекати((
Необов’язково так. В 44 в мене була фолікулярна кіста, яка на слідуючий цикл розсосалась, але узіст і медсестра при ньому (навіть не гінеколог) почали казати мені що ось скоро у вас настане, хоча узі було ОК! Мені 50 і поки ще регулярно все
так що може і вам так ’нашептали’ ))
Одни_мысли• 15 марта 2023
Ответ для5cmhybyna
мені непотріб. Я не хочу дітей
Ви дивна. Про свої органи казати ,,непотріб,, .
Одни_мысли• 15 марта 2023
Ответ дляПотеряласЯ Я...
так що може і вам так ’нашептали’ ))
Буду сподіватися. Але вже як буде так буде.
Можна продовжити ОК менструації, але з огляду на зайву вагу та вже наявний варикоз лікар не бачить сенсу.
Единая страна!• 15 марта 2023
Ответ дляСтріляний птах
Дякую!
Качка в тапцях• 15 марта 2023
Ответ для5cmhybyna
Ну что вы такое пишете?
Омлетик• 15 марта 2023
Ответ дляЧорнобаївка
а як ви дізналися, які аналізи?
Наизнанку• 15 марта 2023
Ответ для5cmhybyna
мені непотріб. Я не хочу дітей
Не хочете більше чи взагалі?
Шмоточницаца• 15 марта 2023
Ответ дляОдни_мысли
А его разве по желанию делают?