МЕСТО_Встречи• 15 марта 2023
Климакс в 32 , такое может быть? Что это вообще такое?
Я тут наслушалась подругу , что климакс и в 30 может быть. Но я себя ощущаю на 20 , теперь вечно кажется что у меня климакс
ПешитеБесАшипок• 15 марта 2023
Моей маме когда-то ставили диагноз ’ранний климакс’ в её 22 года. Но потом ещё я родилась)
У бабушки тоже рано начался-в 42.
У меня пару лет назад начались сбои с месячными, все меньше и меньше, и сейчас уже практически нет. Мне 49.
У бабушки тоже рано начался-в 42.
Все буде Україна• 15 марта 2023
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Девочки, так а что, если климакс наступил, то детей уже все? Можно не ожидать? Офигеть
Да. Когда заканчиваются яйцеклетки в организме, тогда настает климакс.бнз яйцеклеток беременность невозможна
Дружная семейка• 15 марта 2023
Ответ дляЧорнобаївка
Цілком можливо. В мене розпочався в 33, не хотіла вірить. Та аналізи сказали про інше. Довго не могла себе прийняти, що я вже стара. Це так важко морально.
мені 47, сьогодні лікар дав направлення на узі, написав Клімакс, тааак несподівано((
Одни_мысли• 15 марта 2023
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Врятує еко з донорською як
Одни_мысли• 15 марта 2023
Ответ дляКотя_люлю
даже с яичниками есть риск опущения, а это снова операция
Є варіанти шо підвязують влагалище за щось там щоб не випадало. В я соромлюся свого тіла розказували.
Чорнобаївка• 15 марта 2023
Ответ дляДружная семейка
Узі одного недостатньо. Але зробіть обов´язково.
Накладні мюслі• 15 марта 2023
Ответ дляВидна міленіалка
У Джолі з 37 років клімакс, але шикарна
Про старіння стрімке,то все брехня!
Чорнобаївка• 15 марта 2023
Ответ дляОмлетик
а як ви дізналися, які аналізи?
Я пройшла 7 кругів аду. Перш за все здала фсг і амг, і показники були як у жінки при клімаксі (це у 34роки), так і було написано в аналізах з діли. Потім я боролась за кожен цикл, приймала циклодінон і дюфастон. Потім забила і місячні зникли, далі був експеримент з гомеопатією,чуда не вібдулося, приливи все сильніші, вага росла стрімко. І тут мені знайома порадила гінеколога-ендокринолга, зараз приймаю гзт, вага росте,але приливів нема. Зараз мені 41.