МЕСТО_Встречи• 15 марта 2023
Климакс в 32 , такое может быть? Что это вообще такое?
Я тут наслушалась подругу , что климакс и в 30 может быть. Но я себя ощущаю на 20 , теперь вечно кажется что у меня климакс
АяВсёЗнаю• 15 марта 2023
Ответ дляЧорнобаївка
Цілком можливо. В мене розпочався в 33, не хотіла вірить. Та аналізи сказали про інше. Довго не могла себе прийняти, що я вже стара. Це так важко морально.
В мене приблизно ж в тому віці почалося.
АяВсёЗнаю• 15 марта 2023
Ответ дляОдни_мысли
Клімакс також може настати штучно через видаленная жін.органів з якихось причин.
Або через порушення роботи гіпофізу та щитовидки. Ще існує поняття, як раннє виснаження яєчників.
АяВсёЗнаю• 15 марта 2023
Ответ дляБез QR коду
Идиот этот узист, ерунду вам сказал
Узист наверное предположил по визуальным данным. Чтобы картина стала яснее, нужно сдать ряд анализов на гормоны (АМГ, ФСГ в первую очередь).
Все буде Україна• 15 марта 2023
Ответ для5cmhybyna
я б з радістю видалила шоб не переживати за вагітність
Вы хоть понимаете последствия? Это не просто - удалил и трахаешься, сколько влезет. Климакс - это когда не вырабатываются уже женские гормоны, организм усиленно начинает увядать и стареть, здоровье приходит в упадок. У вас ответы во всех темах какие то недалёкие.
ПотеряласЯ Я...• 15 марта 2023
Ответ дляОдни_мысли
Буду сподіватися. Але вже як буде так буде.
Можна продовжити ОК менструації, але з огляду на зайву вагу та вже наявний варикоз лікар не бачить сенсу.
В мене теж варікоз(( Старіти дуже не хочеться, але гормони не розглядаю, я проти.
Вагу спробуйте все ж помаленьку хоч по 1 кг в місяць скидати, бо потім з віком важче буде + на ноги легше
Все буде Україна• 15 марта 2023
Ответ для5cmhybyna
та рак викликає той орган, і купу проблем, краще б його взагалі не було.
Любой орган подвержен раку
Ашолюдискажуть• 15 марта 2023
Ответ для5cmhybyna
тю
Без QR коду• 15 марта 2023
Ответ дляАяВсёЗнаю
Еще раз- узист - идиот, как и большинство узистов у нас, уже прошло 6 лет, у нее есть цикл, никаких пня
Стрекоза любви• 15 марта 2023
Ответ для5cmhybyna
+
Читаю і дивуюся від вашої неосвіченості з приводу того, що відбувається з жіночим організмом після видалення репродуктивних органів. В здоровому глузді жодна жінка собі такого не побажає. І це ніяк не пов’язане саме з народженням дітей.
Ревнивая жена• 15 марта 2023
Ответ для5cmhybyna
То вперед, ніхто не стримує.
Дрібка щастя• 15 марта 2023
У маминой подруги начался в 28, но это редкость. Хорошо, что у нее уже был ребенок.
Автор, не накручивайте себя.
Ревнивая жена• 15 марта 2023
Ответ дляЗдесь на минутку
Может, проще трубы перевязать, не?
Це місцевий троль
Видна міленіалка• 15 марта 2023
Ответ дляИнста_Богиня
Клімакс це не просто втрата змоги народжувати.при клімаксі жінка одразу стрімко старіє
У Джолі з 37 років клімакс, але шикарна
Козяка-маляка• 15 марта 2023
Ответ дляВсе буде Україна
Он просто мужчина. Почитайте его комментарии еще раз в разных темах, и поймете.
Просто Фіфа• 15 марта 2023
Ответ дляИнста_Богиня
У моєї мами був в 36, зараз їй 56, виглядає на свій вік, вага в нормі, так що не лякайте, це є індивідуально
Одяг та сумки• 15 марта 2023
Ответ дляЕдиная страна!
Мені в 30 чи 31 лікар провів узі і сказав, що клімакс буде скоро і раннім, яєчники наче всихаються і малого розміру.
Зараз мені 36 і справді дуже скоротився цикл до 21-24 днів. Але самого узі мало для діагностики, ще кров здають на певні показники (я не здавала).
Не народжувала, бо багато проблем із здоров´ям, в тому числі гормональних та і з особистим життям не склалося.
в мене усе життя з 13 років цикл 22-24 днів
Чорнобаївка• 15 марта 2023
Ответ дляЕдиная страна!
Щоб впевнитись потрібно здати АМГ та ФСГ. Тоді все буде зрозуміло.
МЕСТО_Встречи
• 15 марта 2023
Девочки, так а что, если климакс наступил, то детей уже все? Можно не ожидать? Офигеть
З понеділка на дієті• 15 марта 2023
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Ну так яичники больше не функционируют, какие дети?)
Санька-4b93• 15 марта 2023
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Ну надо же, неожиданность какая.
А что по вашему представляет климакс?
Котя_люлю• 15 марта 2023
Ответ для5cmhybyna
а нашо перев´язувати, якщо яєчники й так лишаться, а матка це непотріб?
Цитата из инета
’удаление матки также чревато развитием некоторых осложнений, в числе которых чаще всего остеопороз и опущение влагалища, боль во время полового акта. Последнее зачастую происходит в случае уменьшения длины влагалища при операции.
Климакс — одно из самых неприятных последствий операции. Организм прекращает выработку эстрогена. В результате происходит гормональный сбой, организм кардинально перестраивается. Появляются приливы, утрачивается чувственность, снижается либидо.’
Самая СоветЧиваЯ• 15 марта 2023
Автор,это исключение все таки,сдайте анализы и не переживайте. У моей подруги в 40 начался,фигура поплыла,живот появился,а в остальном пока все нормально,выглядит на свой возраст,ей 44 сейчас
Ответ дляКотя_люлю
Цитата из инета
ні, там є варіанти коли яєчники лишаються
Котя_люлю• 15 марта 2023
Ответ для5cmhybyna
даже с яичниками есть риск опущения, а это снова операция
Чорнобаївка• 15 марта 2023
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Чего то рано как то, автор - мне 48 нет пока
Не всем так везет в жизни.