Образовалась? Вопрос возник когда ребенок задал вопрос что старше Италия или Украина. Про Италию в Википедии чётко написано - 855 г нэ. Про Украину точной даты не нашла. Если крещение было в 988 г, а образовалась когда?
trickywicky• 15 марта 2023
Ответ дляМДТ
До 1991 України не існувало? Українці були, а України не було. Цікаво... Це ще цікавіше, ніж теорія, що Україну заснував товаріщ володя ульянов.
З такою назвою, в таких кордонах, з 1991 року
po_li_na-49a8• 15 марта 2023
Ответ дляМДТ
википедии перечитали
Ответ дляHelga_SV
а у мого діда рідна сестра жила на Кубані, розмовляла українською.
Так этотне удивляет,кубань же обменчли на крым
катерина12009• 15 марта 2023
Питання поставлене не дуже. От якщо спитати про перше державне формування на території сучасної Украіни то це 862, про першу згадку Украіна у літописах то це 1187, ну і так далі
Україна була у складі СРСР як самостійна окрема республіка. Просто у союзі з іншими республіками, як зара ЄС.
Тому саме державне утворення було започатковане з часів УНР, а далі, кого б там не рвало на шматки - таки саме в.Ульянов постарався заради утворення й укріплення саме державної геополітичної одиниці.
Mrs.Ochmonek• 15 марта 2023
Ответ дляklaraneill
Традиционно, начиная с русской летописи «Повесть временных лет» начала XII века[29][30] и до настоящего времени[31][32], возникновение Русского государства относится к 862 году.
это из Вики, читай Киевская Русь
Краще українською: тоді буде - руський літопис і Руська держава (не російська, як можна подумати через однакові слова якщо російською)
Mrs.Ochmonek• 15 марта 2023
Ответ дляtrickywicky
І? Вчіть історію
День народження України як держави 24.08.1991
Київську Русь ми вважаємо праматірю України, з якої беруть витоки української державності
Не бвльше і не менше
Ну, тоді і Італія як держава - це середина 19 століття, а все що раніше - праматір, за такою логікою
Mrs.Ochmonek• 15 марта 2023
Ответ дляМДТ
Перша згадка про Україну була в тисяча сто якомусь році. Треба уточнити, так сходу не згадаю.
То саме назва ’Україна´, а сама держава Русь уже пару століть як була.
Mrs.Ochmonek• 15 марта 2023
Ответ дляYN8678
Вот и меня удивило, козаки были, но получается они и не наши🤷
Не правильно как-то
Не правильно було дозволити школярам не здавати історію України цього року
Mrs.Ochmonek• 15 марта 2023
Ответ дляHelga_SV
Як і половина кубанців, до русифікації і винищення там українців