Залатавая• 15 марта 2023
Розсада в таблетках
Огородниці, як потом висаджувать розсаду з таблеток, оту оболонку знімать чи садить разом з нею, вона розтвориться в землі чи як?
Залатавая
• 15 марта 2023
Ответ дляНепереможна
Я снимаю. Читала, что она сгниет сама, но не верю)
Просто ж вона має полегшувати процеси посадки, а це ще гратися з тою оболонкою, знімать))
Непереможна• 15 марта 2023
Ответ дляЗалатавая
Она иногда такая крепкая, что корни не выпускает. Будете смотреть по обстоятельствам на месте посадки. ))
А что вы сажаете уже?
Залатавая
• 15 марта 2023
Ответ дляНепереможна
А что вы сажаете уже?
Петунію посіяла і лобелію, ще хочу огірки завтра посіять і потом під плівку-надіюсь будуть ранні)) ще думаю салат в домі теж проростить, а потом в грунт, як потепліє зразу) короче, хочу вже зелені своєї ранньої)
Непереможна• 15 марта 2023
Ответ дляЗалатавая
Эх, хорошо когда в своем доме. Я петуньи 5 кустиков посеяла и 2 балконных помидора))
Ряженка• 15 марта 2023
Мені вони не подобаються, як і торф´яні горшечки. Пересихає швидше і росте гірше. В касети або коробочки саджу в гарний грунт
Ряженка• 15 марта 2023
Ответ дляНепереможна
О, я балконних помідорів насіяла сортів 6. Люблю в горщиках вирощувати. І огірки з перцем також
Залатавая
• 15 марта 2023
Ответ дляНепереможна
Так, свій двір і дім це ++
Залатавая
• 15 марта 2023
Ответ дляРяженка
А що і плоди дають балконні? Це сорт такий?
Ряженка• 15 марта 2023
Ответ дляЗалатавая
Ну звісно з помідорами, а навіщо ж їх тоді садити?? Є сорти які добре ростуть в горщиках, маленькі (розміром десь з аличу та як чері) і типу сливка побільше
Непереможна• 16 марта 2023
Ответ дляРяженка
Круто! А скажите какие огурцы вы берете на балкон? Мне продавец семян сказала, что любые можно, так ли это?
Ряженка• 16 марта 2023
Ответ дляНепереможна
З позначкою f1, тобто гібриди і самозапильні.
Також є з назвою ’кімнатні’
Непереможна• 16 марта 2023
Ответ дляРяженка
Також є з назвою ’кімнатні’
Ну вот получается, что и не любые вовсе.)
Ряженка• 16 марта 2023
Ответ дляНепереможна
Ні, не будь які