Знову відра злітають в бульбашів
Inna Medvetska• 16 марта 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
В мене до війни якогось року, пізня весна, на вихідних кудись ми поїхали. Приїжджаю а в мене в ківтнику наче хто з косою пройшов, жодної квітки, жодної травинки, все вискубано, мене чуть кондрашка не хватила. Виявилось їжачиха якось залізла за два дні викатала, тупо викаталве все під ноль і насмотила собі хатку і там їжачат привела. Кажу ах ти з засранка, більше місця нп знайшла, через 3 метра ціла зелена зона, ні їй приспічило саме в квітнику. Вже не стала руйнувати ту хату, а ввечрі сиджу пью вино а вона виходить і виводить 6 малявок, довелось йти молоко виносити
Малючки їжачки класні, в них голочки мякенькі
А народжується вони як яйце і рожеві
a.ostroverh• 16 марта 2023
Ответ дляNata.t.1970
Зебра?
У моей дочки обезьяна в Ялтинском зоопарке браслет жемчужный(такой классный) с руки сорвала...поцарапала немного руку
Про тигра, которого она за хвост потянула Я промолчу))))
То ли он так спал крепко, то ли просто привык... Даже не шелохнулся
Yellow berry• 16 марта 2023
Ответ дляa.ostroverh
И ежей не кормите)))
Они тоже нифига не милые зверушки
А чим їх годувати? Черв´яків копати?
mmi583@mail.ru• 16 марта 2023
Ответ дляNata.t.1970
Зебра?
У мене там мавпа окуляри вкрала сучка така. Це не одна й та сама часом?
a.ostroverh• 16 марта 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Засранка конечно, но описали прям мимими
Inna Medvetska• 16 марта 2023
Ответ дляa.ostroverh
Ого, вона у вас відважна
a.ostroverh• 16 марта 2023
Ответ дляYellow berry
А чим їх годувати? Черв´яків копати?
Сами найдут)
Чо их вообще кормить
Nata.t.1970• 16 марта 2023
Ответ дляa.ostroverh
Сколько ей лет было?
Inna Medvetska• 16 марта 2023
Ответ дляYellow berry
А чим їх годувати? Черв´яків копати?
Вони їдять людську їжу, молоко люблять, котячий корм сухий
a.ostroverh• 16 марта 2023
Ответ дляInna Medvetska
Ого, вона у вас відважна
Дурко оно было)
4 года, я на секунду отвернулась
Ответ дляalena2013
Не помните ее темы?
https://sovet.kidstaff.com.ua/profile/2112362
Неа, как-то ни разу не попадала на них
a.ostroverh• 16 марта 2023
Ответ дляalena2013
Меня в детстве нутрия или ондатра укусила.
Надо у родителей спросить, может я чего не помню
Сестру жук-олень клацнул, так она теперь даже майских боится
Nata.t.1970• 16 марта 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
А фиг его знает
Думаю в ее логове и не такое можно найти
a.ostroverh• 16 марта 2023
Ответ для Просто я
А ты как настоящая мать, стояла и смотрела на это?
Естественно))
Леди на мопеде• 16 марта 2023
Ответ дляa.ostroverh
Для меня майские это ужас
Ответ дляmmi583@mail.ru
В куми на Балі мавпа вкрала айфон (мавпи там навчені красти), потім викидає телефон в одне важкодоступне місце на скелі, і треба йти домовлятися з смотрітєлем , щоб він за гроші дістав...не дешево
Yellow berry• 16 марта 2023
Ответ дляa.ostroverh
Сами найдут)
Чо их вообще кормить
Нє, ну є якісь співчутливі жіночки виявляється, які їжачків годують. А ті їх гризуть
Inna Medvetska• 16 марта 2023
Ответ дляok1904
Так може дешевше новий купити, ніж просити, щоб дістали?
Yellow berry• 16 марта 2023
Ответ дляInna Medvetska
Я одного разу почула як вночі щось плямкало на вулиці. Перелякалася, страшне. А то їжак якогось жука трощив, аж похрюкував
mmi583@mail.ru• 16 марта 2023
Ответ дляok1904
Значить в Ялті теж навчені.
Бачила як директор ялтинського зоопраку припхався в Херсон забирав звірів. Ну як забирав, крав.