Мочалкин блюз• 16 марта 2023
Розглядаю кухню, по фото
Вірно, я розумію що і верхні і нижні шафки в цій кухні по 60 см. Тоді, як думаєте, яка ширина отвору між пеналом до першої верньої шафки? Невже 60, виглядає наче менше.
Сусідка зверху• 16 марта 2023
Ответ дляМочалкин блюз
Відстань між диваном і ТВ 120 см, сам диван глибиною 100 см. Думаю 2 м до ТВ буде норм
https://sovet.kidstaff.com.ua/answers-77285451
Мої відповіді. Я за лаконічність.
Там по нормам тоді дивіться розмір ТВ,дюйми. Щоб комфортно було дивитись.
Мої відповіді. Я за лаконічність.
Мочалкин блюз
• 16 марта 2023
Ответ дляСусідка зверху
Мої відповіді. Я за лаконічність.
Та по нормам я все і розставила.