Всіх підсаджую• 16 марта 2023
Коронавірус
Здала тест і в мене і в дитини ковід,виходить 5 день,темп.37,сил нема,голова болить,нюх і смак зникли,дуже сильно потію,закладеній ніс і пчихаю,тошнота від вчора,дитина теж пчихає ,в жовтні вжк був ковід і в грудні грип,як ви перенесли цей раз,які симптоми скільки хворіли,сил немає вже.Лікар накричала що я безвідповідальна і невакцинована,що мох ровесники помирають,мені 33,а мені і так тошно,переживаю і за себе і за дитину,старший чи то вже перехворів бо минулого тижня щось пару днів було чи то ще теж буде
Всіх підсаджую
• 16 марта 2023
Ковід вже 3 раз,перший раз більше жкт,2 раз легка застуда,потіла і теж жкт,а зараз сильніша застуда і голова і все решту
осень харашо• 16 марта 2023
Ой, Автор, менше паніки. Я невакцинована, зараз вагітна, теж був ковід. І уявіть собі без жодної таблетки обійшлась, пила воду і спала.
Всіх підсаджую
• 16 марта 2023
Ответ дляосень харашо
А ск.хворіли,які симптоми,добре що все легко обійшлось
осень харашо• 16 марта 2023
Ответ дляВсіх підсаджую
Теж саме що і у вас. Температура не вище 37,4. Дуже боліла голова, насморк, пропав нюх. ЗА тиждень все пройшло.
Дама_с_коготками• 16 марта 2023
Три вакцины, болела недавно 10 дней с высокой температурой.
просто лечитесь, пейте чай, полощите горло и все.
Всіх підсаджую
• 16 марта 2023
Ответ дляДама_с_коготками
Дякую)
осень харашо• 16 марта 2023
Чим більше ви себе будете накручувати і заганяти організм в паніку тим гірше будете переносити. Навіщо воно Вам? Пийте воду типу Боржомі, Лужанської, Набеглаві саме така вода виводить токсини вірусу які дають оту температуру. Спати, тепле пиття, вітамін с у фруктах і свіже повітря подалі від людей, щоб було достатньо кисню.
Всіх підсаджую
• 16 марта 2023
Ответ дляосень харашо
В мене вже просто депресія від вічних хвороб і дитину шкода,я вже думала ми за цей сезон відхворіли,все соромно комусь казати бо вічно хворі,а тут знов
Поміркована думка• 16 марта 2023
Ну вы реально странная. Третий раз с полным букетом симптомов болеете и не вакцинируетесь. Кто ж виноват..
Я не чарівниця вам• 16 марта 2023
Побольше лежите, пейте воду. Мы пили поляну квасову атбешную. Она дешевле. Воды реально много надо пить. Врач назначала 1 бутылку поляны квасовой 1.5 и еще минимум 2,5 воды.
осень харашо• 16 марта 2023
Ответ дляВсіх підсаджую
Ваш імунітет у Вас в кишківнику. Пийте йогурти, Молокія, Актівія без всяких добавок. ГУляйте багато.
Всіх підсаджую
• 16 марта 2023
Ответ дляПоміркована думка
Може й дивна,але перший раз це було легко,2 раз я взагалі думала простила,аж коли пішло жкт,тоді стало ясно ,і думала на цім кінець з цим ковідом
Я не чарівниця вам• 16 марта 2023
Ответ дляПоміркована думка
До жопэ та вакцина
Всіх підсаджую
• 16 марта 2023
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Так,я пю багато і дитина ,мінералку а він чай і просто
Поміркована думка• 16 марта 2023
Ответ дляЯ не чарівниця вам
До жопэ та вакцина
До-до-до
Вируслоги-военные эксперды подтянулись
Я не чарівниця вам• 16 марта 2023
Ответ дляПоміркована думка
До-до-до
Вируслоги-военные эксперды подтянулись
Так это правда. Толку от нее
Всіх підсаджую
• 16 марта 2023
Ответ дляВинник
Автор, а что вам врач назначила из лечения? И для носа что назначили?
то нічого крім багато пити і гуляти,а ніс просто промивати і на тім все,дитині якщо буде лаючий кашель то пульмікорт і нурофен за потреби при темп.
Всіх підсаджую
• 16 марта 2023
Я ще й морально розчавлена,сижу і плачу,2 дитина народилася на початку 2019,все було ок,а потім той ковід ,я тепер дивлюсь і ніби виню себе для чого я народила,щоб він хворів і мучився( знаю що є діти в яких рак і я може не вправі так думати),але в мене і нього вічні хвороби,та й старший став хворіти,цей рік це якийсь треш,мені вже дійсно соромно перед батьками ,вчителькою ,що діти і я лиш соплявимо і вічно застуджені,хоча в мене дома не свинарник,я готую їсти різном.їжу,з гігієною норм,от що з імунітетом я незнаю
Лупаю цю скелю• 16 марта 2023
Ответ дляЯ не чарівниця вам
А зачем побольше лежать, если нормально себя чувствовать?
Лупаю цю скелю• 16 марта 2023
Ответ дляосень харашо
Щоб інших заразити?
осень харашо• 16 марта 2023
Ответ дляЛупаю цю скелю
Щоб інших заразити?
Читайте уважно. І так, гуляти багато на свіжому повітрі. Щоб був доступ кисню до всіх органів.
Всіх підсаджую
• 16 марта 2023
Ответ дляЛупаю цю скелю
Щоб інших заразити?
Мені лікар сказала гуляти де людей нема,а де їх нема,особливо з дитиною вийти він хоче на майданчик і у3 роки не розуміє що не можна ,вірніше розуміє ,але істерика тоді
осень харашо• 16 марта 2023
Ответ дляВсіх підсаджую
Бляха, автор, вам немає чим зайнятись і чим себе грузити?
А якщо людині в 30 років повідомили що в неї онко, то її мамі що сидіти і страждати навіщо вона його народила?
Ну блін, беріться вже за голову. Ви доросла людина.
Лупаю цю скелю• 16 марта 2023
Ответ дляВсіх підсаджую
Ви за 4 роки від післяродової депрсії не відійшли чи що? Багато дітей часто хворіє і не тре думати, що скажуть інші. Краще закаляйте дітей, радуйте
Всіх підсаджую
• 16 марта 2023
Ответ дляЛупаю цю скелю
В мені ці думки не після родів а після ковіду ,війни,я не екстрасенс щоб передбачити,але якось уявляла життя легшим
Лупаю цю скелю• 16 марта 2023
Ответ дляосень харашо
Гуляти щоб заражувати інших? Можна просто провітрювати, для чого коли температура і заразна хвороба гуляти?
Лупаю цю скелю• 16 марта 2023
Ответ дляВсіх підсаджую
Я про те і говорю, дитині і не буде в кайф гуляти самому по собі
осень харашо• 16 марта 2023
Ответ дляЛупаю цю скелю
Ще раз для тих хто неуважно читає попередні пости. ГУляти на свіжому повітрі. Там де немає людей. І прочитайте вже нарешті доказових нормальних лукаірв і їх рекомендації, про доступ кисню до всіх органів на свіжому повітрі і просто в квартирі з відчиненою щілиною.
Лупаю цю скелю• 16 марта 2023
Ответ дляВсіх підсаджую
Ви хоть сину не говорите «Чому я тебе народила?»