ФруктЕщеТот• 16 марта 2023

Які імена на заході України найпопулярніші?

У Львові, Івано-Франківську, Тернополі…
Хропочка з гривкою• 16 марта 2023
Ответ дляФруктЕщеТот
В Харькове очень распространено имя Богдан?
Получается))) среди подростков и молодежи
Кукарикуууууу• 16 марта 2023
Ответ дляGrekovna
А які скорочені від цих імен?
Соломія - Соля.
Мар´яна - скороченого не знаю.
Помеха справа• 16 марта 2023
На даний момент-Єва,Софія,Анастасія,Дем´ян,Захар,Остап,Владислав.
Дзвенислава,Стефанія переважно називають в честь родичів,ці імена не є поширеними.
Працюю з дітьми тому спостерігаю за модою на імена постійно.
Не стесняюсь• 16 марта 2023
Тарас, Мирослава.
Не стесняюсь• 16 марта 2023
Ответ дляGrekovna
А які скорочені від цих імен?
Соля.
Помеха справа• 16 марта 2023
Вікторія,Соломія,Юліана,Віталіна теж називають періодами.Це про Івано-Франківщину та Львівщину.
На Закарпатті багато дивних імен тому що кожен напевно хоче щоб його дитина мала унікальне.
дамаАмстердама• 16 марта 2023
Ответ дляНесемо світло разом
а до чого тут логіка? називають тим ім´ям, яке подобається
Я б не хотіла, щоб на ім‘я моєї дитини відгукувалось півпісочниці. У мене така логіка-маю право.
Гл. Амурная• 16 марта 2023
Ответ дляНесемо світло разом
Не назвала б свою дитину «трендовим» ім’ям, навіть якби воно мені подобалось.
Неваляшкина• 16 марта 2023
Роксолана ,Марічка ,Христина.
Франківськ.
Царевна в уггах• 16 марта 2023
Ответ дляФруктЕщеТот
А Богдан? Популярне ім’я?
Серед середнього покоління так, молодше 20 років не знаю жодного, крім 12-річного сусіда.
Багато Анастасій (донька була єдиною в класі, зате в групі їх цілих три), Софій, Дарин, є Юстини, Єви, Емілії, Віки, Каті. З чоловічих імен - Марко, Артем, Максим, Данило, - мабуть, як всюди по Україні, з більш незвичного - Северин, Мар´ян, Маркіян, зовсім екзотичні - Оскар, Даніель. Легше сказати, які зараз практично не зустрічаються серед дітей - Іван, Василь, Петро, Павло.
Статус Ква• 16 марта 2023
А Орыся популярное?
НЛОша• 16 марта 2023
Софія, Настя, Матвій, Дмитро
дамаАмстердама• 16 марта 2023
Ответ дляСтатус Ква
А Орыся популярное?
Ні
Не куру• 16 марта 2023
Чула ім’я Божана у дівчинки,але гадаю це не дуже распространено,у Чернівецькій обл.багато мені здається Марічек,Назарів і Марків,та теж багато чомусь Соломій
Тоска в носках• 16 марта 2023
Ответ дляФруктЕщеТот
Я не из Харькова, но у сына в классе было 4 Богдана, включая моего. Сейчас в техникуме в группе 3 Богдана.
автор ФруктЕщеТот • 16 марта 2023
Ответ дляТоска в носках
А вы из какого города?)
Сегодня на диете• 16 марта 2023
Ответ дляФруктЕщеТот
А Богдан? Популярне ім’я?
Так! У в садочку 2 Богдани, батьки називають коротко - Бодя.
Закидай меня камнями• 16 марта 2023
Ответ дляВ рот не ложи
Вася, Марина, Петро
Так ніхто зараз не називає.
Тоска в носках• 16 марта 2023
Ответ дляФруктЕщеТот
А вы из какого города?)
Каменское.
Тишком нишком• 16 марта 2023
Мне тут каждая вторая встречается андреана