Ленивица-красавица• 16 марта 2023

Жінки-раки, з якими чоловіками ви щасливі?

Добрий вечір! Питання в заголовку. Хто ваші чоловіки за гороскопом? Які за характером?
автор Ленивица-красавица • 16 марта 2023
Ответ дляЗлюка-закусюка
Да
Значить, не типовий рак.

Молчавочка• 16 марта 2023
Ответ дляЛенивица-красавица
Чудово
Читала, що найбільше підходять Тільці.
У меня подруга сейчас разводится с тельцом. Я бы не сказала, что она с ним счастлива была.
Злюка-закусюка• 16 марта 2023
Ответ дляЛенивица-красавица
Значить, не типовий рак.
Почему?)
Ответ дляМолчавочка
Шкода( А що їй не подобалося?
Ответ дляЗлюка-закусюка
Почему?)
Тому що раки в більшості своїй домашні теж.
Смурфик• 16 марта 2023
Ответ дляЛенивица-красавица
Спокійний?
Не те щоб спокійний, він просто не конфліктний, ніколи не агресує. Але я вам хочу сказати, що на гороскоп покладатися на варто, бо знаю іншу діву -протележність
Молчавочка• 16 марта 2023
Ответ дляЛенивица-красавица
Шкода( А що їй не подобалося?
То що мав коханку майже с перших днів шлюбу, а її за якусь прислугу.
Злюка-закусюка• 16 марта 2023
Ответ дляЛенивица-красавица
Не знаю,я существо которое дома чахнет,мне кабаки,движуху,поездки,новые люди,такое всякое подавай)))дома я дурею,с ума схожу и только болячки себе придумываю
Ответ дляСмурфик
Напевно, ще рік має значення.

Ответ дляЗлюка-закусюка
Тому я і кажу, що не типовий)
ZaRaZa• 16 марта 2023
Стрілець. 20 років разом. Все супер.
Ответ дляZaRaZa
Стрілець. 20 років разом. Все супер.
Кусюче сонечко• 16 марта 2023
З Овном .
Уже 16 рочків.
Кусюче сонечко• 16 марта 2023
Ответ дляЗлюка-закусюка
Лев,близнец,овен были
З Близнюками розкажіть , як стосунки?
Ответ дляКусюче сонечко
З Овном .
Уже 16 рочків.
Не впертий? Чи є таке?
Кусюче сонечко• 16 марта 2023
Ответ дляЛенивица-красавица
Не впертий? Чи є таке?
Ні
Я впертіша
Злюка-закусюка• 16 марта 2023
Ответ дляКусюче сонечко
З Близнюками розкажіть , як стосунки?
Они легкие,ветренные,люди праздник.все легко,весело,без мозговыноса и напряга
Кусюче сонечко• 16 марта 2023
Ответ дляЗлюка-закусюка
А як Ви до цього відносились?
Злюка-закусюка• 16 марта 2023
Ответ дляКусюче сонечко
А як Ви до цього відносились?
Отлично,я люблю легких людей.не люблю тяжести,эмоционального надрыва и прочего мозговыноса

Леннон_Жив!• 16 марта 2023
Живу с девушкой Козерогом. Устраивает хозяйственность,все умеет сделать, все в дом в семью, порядочная, не устраивает чрезмерная скурпулезность, достаёт меня с порядком.
Заела_пластинка• 16 марта 2023
Мені добре тільки з моїм скорпіоном, чоловік єдиний, який мене оберігає, кохає. Я з ним щастлива, бо бачу, що він все для мене. І у ліжку бажаю тільки його єдиного. Я ракиня, іноді з прибабахом ( мозг не виношу, но нерви роблю), але чоловіка це тільки заводить.
Соседушка• 16 марта 2023
Жила с Девой. Это жесть(( мозг выест чайной ложечкой и не подавится. Поведенный на чистоте.Есть два мнения его и неправильное. Скуповатый.
Щебетуха• 16 марта 2023
со стрельцом. В гороскопы не верю.
Ответ дляЗаела_пластинка
Скорпіони переважають)
Жинси на дитину• 16 марта 2023
21 рік з тельцем.
Взаєморозуміння чудове.
Сонечко• 16 марта 2023
І перший і другий чоловіки Риби. Було ще добре з Тєльцом.
Дякую всім за відповіді
ДеньгиНеСдаю• 17 марта 2023
Бывшие мужья близнец, ветреный, изменил. Овен- мой страшный сон, агрессор, недалекий, истеричка, моральное уничтожение. Сейчас шестой год с козерогом. Пока отлично. Не выносит мозг, спокойный, хозяйственный, любит дом.
автор Ленивица-красавица • 17 марта 2023
Ответ дляДеньгиНеСдаю
У мене теж з близнюками не склалось, ми різні. Мій страшний сон - водолії.
Мэри Попкинс• 17 марта 2023
Скорпион