Лукава Кішка• 16 марта 2023

Хто працює в обміні валют зайдіть

Я працювала товарознавцем і обліковцем бух. даних але мене не влаштовує графік с 9 до 18. Ось спала на думку, що можна працювати в обміннику там змінний графік. Але поділившись своєю думкою з рідними зіштовхнулась з обуренням, що це дуже небезпечно, можуть і пограбувати, і обдурити, і це важко висидіти весь день в кабіні.. Хто працює в обміннику розкажіть будь ласка про всі недоліки і переваги.
Най хоч раз• 16 марта 2023
Я працювала в спальному районі в обміннику, оборот був по 40 тис долл в день,падала з ніг. Трясло, щоб не помилитися і тд

автор Лукава Кішка • 16 марта 2023
Ответ дляНай хоч раз
А довго ви пропрацювали, може з часом звикаєш до цього?
Най хоч раз• 16 марта 2023
Ответ дляЛукава Кішка
Да є багато нюансів, відговорювати не буду, але це погана робота
автор Лукава Кішка • 16 марта 2023
Ответ дляНай хоч раз
Дякую за відповідь!
Носки на подтяжках• 17 марта 2023
Ответ дляНай хоч раз
А чому погана?
Сидиш собі в теплі.
Правильно рахуєш
Які ще нюанси?
Якщо чесно працювати, нікого не обманювати
Най хоч раз• 17 марта 2023
Ответ дляНоски на подтяжках
А чому погана?
Сидиш собі в теплі.
Правильно рахуєш
Які ще нюанси?
Дуже багато нюансів, але це валюта, великі гроші, це треба самому з цим попрацювати, щоб зрозуміти. Тим паче я не хочу викладати карти на стіл.
Хто думає, що це легко, той помиляється. Ну якщо там 1000 долл обороту в день, то і легко, а якщо 40к долл і більше, то лежиш пластом