Барвіночка• 17 марта 2023
Наважилась на ринопластику
Довго думала і вирішила. Буду робити в найкращого лікаря.
И.О. человека• 17 марта 2023
Ответ дляПлатья Всем
Хороший нос. Во всяком случае случай не для операции. Вам деньги некуда девать? И Вам сказали, что каждый год, а то и чаще, нужно приходить что то вкалывать, чтобы то ли рассасывалось, то ли чтобы не рассасывался хрящ?
И очень много случаев, что нос даже у самых лучших будет неровный.
Вам лучше с прической что то подумать.
У меня рино и ничего не надо колоть. Это откуда вы взяли? 😳
И.О. человека• 17 марта 2023
Автор, у Матолинца не советую делать. Да и вообще я бы не стала делать в Украине. Очень долго и упорно разбиралась в этой теме, знаю о чем говорю. У украинских хирургов большой процент неудачных рино, цена сильно завышена, и в основном делают устаревшими методами
И.О. человека• 17 марта 2023
Ответ дляAnna-dekor
він же не робить септо)
в мене була горбнка - прибрав він її,
тепер я соплю, за ці півтора роки прик ожній застуді йде ускладнення на ніс...
питала його чого - каже що нічого не змінилось, але як буду наступного разу зроблю МРТ і подивимось, бо я робила перед операцією і матиму з чим порівняти.
по формі носа питаннь немає - у мене був дуже довгий, він вкоротив все так ідеально, що я не знаю навіть як він так з шкірою працює
а от дихання то ситуація ...ну і ямочка справа маленька - теж косяк дрібний
в мене була горбнка - прибрав він її,
Потому и важно выбирать не просто пластическооо хирурга, а еще и лора. Потому что самое главное в рино это сохранить, а часто еще и улучшить дыхательную функцию. А вы говорите, что не жалеете, но на самом деле это большой косяк хирурга, и косяк этот прилично влияет на здоровье, хотя может казаться, что мелочь. С дыханием должно быть все ок почти сразу, если это качественная работа.
БезВзяток• 17 марта 2023
Ответ дляAnna-dekor
фіг його зна, може ще набряк, бо ранками буває страшно набрякає. Можете написати мені в особисті- покажу ДО та після. Але ще раз кажу - я взагалі не шкодую - в мене зовсім інше стало обличча
Подскажите, что за плановые уколы доктор делает после операции?
Тракторні війська• 17 марта 2023
Нормальный нос. Самый обычный.
Ваши проблемы с самооценкой ринопластика точно не решит.
Мрії у вирії• 17 марта 2023
Вы конечно совет не спрашивали
Но нос объективно не большая проблема
Хороший стилист по волосам, стрижка и правильный макияж со стилем могли бы координально улучшить ситуацию
Но нос объективно не большая проблема
66сезон666серия• 17 марта 2023
Ответ дляZaha
Wow
Ви дуже гарна
Але якщо вирішили то вирішили , я по собі знаю : якщо щось мене не влаштовує ( хоч те тільки я помічаю) то треба з цим щось робити .
Я здивована що тут більшість за волосся причепилась)))
А я навпаки перше що хотіла написати що це ваша окраса (на хвилинку я перукар)
Можливо можна погратися з формою (у вас високий лоб , можна легку чьолку-вуаль)
Але в цілому виглядаєте дуже класно 👍👍👍
Ви дуже гарна
Але в цілому виглядаєте дуже класно 👍👍👍
Челка нужна 100%!Лоб высокий .Челка косая .
Жинси на дитину• 17 марта 2023
Подивіться на нос Стужучки після … кривий , ніздрі різного розміру
Вже перероблювати буде
А скільки людей мають потім проблеми з диханням, хронічними хворобами
Ото вам скучно
Наче вам 20 і в Голівуд запросили актрисою 😂
Вже перероблювати буде
Ото вам скучно
Мурзилка• 17 марта 2023
Вы и так красивая. Добавить бы немного объёма волосам и ресницы, и будет вообще супер. А с носом неизвестно что сделают, результат непредсказуем. Я раньше тоже сильно хотела, но отговорили
Мурзилка• 17 марта 2023
Ответ дляБарвіночка
Ось, широкий
У вас просто такое расположение носа относительно улыбки, рино это не исправит и не сделает лицо длиннее. Вот филлер в подбородок сделал бы черты гармоничнее, и это не такая серьёзная операция, результат можно корректировать. А хирург ваш конечно согласится резать вам нос и не будет отговаривать, ему нужно бабло
Сірничок• 17 марта 2023
Жаль перед такими операциями нет обязательных посещений психиатров.
Нос как нос. У меня такой же, даже шире. Никак и ни на что в моей жизни не влияет.
ЧорноброваЯ• 17 марта 2023
Ответ дляБарвіночка
А що з волоссям не в порядку?
Вибачте, але і очі в вас дивні
Соображалочка• 17 марта 2023
Ответ дляБарвіночка
Зуби
харошая девочка!
если нос здоров,то не надо его портить операцией.
мало ли что будет потом.
Shady lady• 17 марта 2023
Автор, моя порада тільки шампунь для об‘єму. У мене таке волосся і такий лоб (взагалі не вважаю його недоліком, який треба чолкою маскувати)
Спробуйте Лонду бамбук, мені підіймає.
Невгамовна шахиня• 17 марта 2023
Дівчата, мені просто цікаво, скільки ж коштує така операція? Просто для інформації.
Соня-сонятко• 17 марта 2023
З приводу зачіски -трошки прибрати довжину ,затемнити корінь. у вас в’ється волосся тому робити укладку або локони(спец. засіб) або вирівнювати. І проблема в тому ,що немає об’єму біля кореня і виглядає не доглянуто. а якраз ніс виглядає дуже гармонічно на фоні високого лоба і великих очей -не робіть помилку.
Соображалочка• 17 марта 2023
Ответ дляНевгамовна шахиня
в теме почитайте .
от 8,5 тыс.
ЧорноброваЯ• 17 марта 2023
Ответ для Shady lady
Згадалося…
І до чого тут це? Навіть якщо мої очі негарні, то і в автора також. Лупаті якісь.
Shady lady• 17 марта 2023
Ответ дляЧорноброваЯ
Яка ціль цієї писанини?
У автора комплекс стосовно носа, їй хочуть нав‘язати ще і стосовно лоба, а ви ще хочете щоб вона і до очей своїх придиралася? Навіщо? Вам так легше?
Самі вирішуйте свої комплекси стосовно своїх ( по вашому, негарних) очей, а не нав‘язуйте їх іншим. У автора очі гарні
Холодная каша• 17 марта 2023
Ответ дляAnna-dekor
фото
у меня нос похожий, но страх перед последствиями больше желания стать красивой. мне говорили, что я буду очень милой, красивой с меньшим носом, но уже точно не буду делать. не соплю, не хроплю, ничего не беспокоит ,здоровье у меня в приоритете.
ЧорноброваЯ• 17 марта 2023
Ответ для Shady lady
Яка ціль цієї писанини?
Мені не гарні. І якщо автор виправить носа, то з лобом і очима нічого не зробить. Я не бачу сенсу в її випадку робити операцію, бо гарнішою не стане
Не гоню• 17 марта 2023
Ответ дляБарвіночка
фото
У вас нос нормальный, сходите лучше к остеопату расслабить челюсть и к ортодонту, очень зажата челюсть, за счёт этого нос кажется большим
Зубожиння• 17 марта 2023
Ответ дляпразники не помню
Если искривлена перегородка, я бы делала с септопластикой
Только ради уменьшения, в вашем случае - нет
В мене викривлена перегородка. Хочу зробити. Де краще порадьте
Shady lady• 17 марта 2023
Ответ дляЧорноброваЯ
Заспокойтеся з тим лобом.
То ваше сприйняття.
У мене такий лоб і мені він дуже подобається
Ще б я зараз слухала якихось анонімів і стригла собі чолку.
Чого і автору бажаю.
Тут наслухаєшся..
То ваше сприйняття.
Чого і автору бажаю.
Тут наслухаєшся..
Kitty-77aa• 17 марта 2023
С вашим лобом при маленьком номе будет ещё больший дисбаланс пропорций
Поэтому будет хуже
ПесиКот• 17 марта 2023
Ответ дляБезВзяток
Автор, сейчас вас здесь советчицы подбодрят так, что в пору будет делать пересадку лица. Это здесь умеют)
100%
Люди начинают уже ко всему придиратся)
у мене зроблена ринопластика вже 2 роки і... я не жалкую тому що у мене по показам зроблено, була травма в дитинстві, красоту тільки заодно навели. Дихати стала нормально, змогла спортом займатись. Якщо у вас так само - робіть і не думайте. А якщо тільки заради краси, то я вас сильно розчарую, зі зробленим носом - як зі вставними зубами, вони все одно не як свої. А таракани щодо зовнішності краще до психолога несіть. У мене було таке, але після операції придирки до себе залишились поки не вирішила все у психолога. Напишіть в приват якщо потрібна підтримка або ще якась інформація