ША все! я пришла• 17 марта 2023
Тефлоновая скатерть. Прошу отзывы. Стоит ли брать или фигня?
Как такая скатерть в использовании? Понравилась? Пишут водонепроницаемая.
Скіфська пектораль• 17 марта 2023
Фігня ,заплатила 600 грн,два рази попрала і заховала,від фарбуючих продуктів не захищає
Пи Пи Пилюля• 17 марта 2023
Ответ дляСкіфська пектораль
Покажіть свою
Стріляний птах• 17 марта 2023
Покупала пошитую под заказ. НГ и Пасха.
Обещали что тефлоновое. На ощупь обычная плотная ткань. Пятна не отстирываются ...
Скіфська пектораль• 17 марта 2023
Пи Пи Пилюля• 17 марта 2023
Ответ дляСкіфська пектораль
Ось така,гладити її це окрема тема
На вигляд- дуже гарна
Скіфська пектораль• 17 марта 2023
Ответ дляПи Пи Пилюля
На вигляд- дуже гарна
На вигляд так,у практичності жахлива,в мене двоє дітей,то це жах,тому на столі страшна клійонка
ША все! я пришла
• 17 марта 2023
Ответ дляСкіфська пектораль
Мне так надоела клеенка (( хотелось что-то красивое
Миллениалка• 17 марта 2023
У мене 2.
Кетчуп,чай і соєвий соус з першого разу знайшли свої місця на просторах скатертини.
Фігня
ПультОт_БМВ• 17 марта 2023
Ответ дляМиллениалка
У мене 2.
Фігня
добре що натрапила на цю тему. Вже давно хочу перестати користуватися клейонками, але бачу що з моїми хлопцями то не варіант. І підлітки вже, але то помідор на столі залишать, то кетчуп ляпне, то чай....