Не обижаюсь• 17 марта 2023

Як вам такий диван?

Хочеться чогось яскравого на кухню, натрапила на такий , але вагаюся.ґ, чи краще просто яскравий однотон?
Результат:
вже голосів: 75
52 (69.33%) Краще однотон
21 (28%) Норм
2 (2.67%) Результат
автор Не обижаюсь • 17 марта 2023
НаливайКа• 17 марта 2023
Лучше однотон, но подобрать яркий текстиль
осень харашо• 17 марта 2023
Дивлячись яка у вас кухня...
Хочу в БАНю• 17 марта 2023
Класс...сама б такой взяла
Знаю бакси• 17 марта 2023
Для кухні підійде.
__Jane__• 17 марта 2023
Краще саме те,що подобається вам, бо вам там жити. У мене фасади кухні бордово-фіолетові. А більшість обирає нюд/ білий/ сірий
Петриківна• 17 марта 2023
Так дивлячись яка у вас кухня. Якщо однотон особливо бежевий, то цілком ок. А якщо у вас там на фасадах, стінах і тд вже намішано кольорів, то кошмар
Значит надо• 17 марта 2023
Мрію про кухню,де зможе поміститись диванчик) . Симпатичний . Але треба дивитись як він буде підходити під все інше . Якщо хочеться якогось ´яскравого п´ятна ´ ,бо все однотонне +/- то буде ок
Одні думки• 17 марта 2023
Жесть
Фиона Шрековна• 17 марта 2023
А к кухне он подходит?
Себе б точно не взяла. У меня яркий но однотонный
Зоряний Шлях• 17 марта 2023
а есть фото кухни?
диван мне нравится
но ярким пятном он должен быть один, весь остальной интерьер -монохром, вообще без ярких акцентов.Если таких констант нет - тогда диван только однотон
автор Не обижаюсь • 17 марта 2023
Ответ дляосень харашо
Дивлячись яка у вас кухня...
Біла і місцями світле дерево
осень харашо• 17 марта 2023
Ответ дляНе обижаюсь
Біла і місцями світле дерево
Добре буде.
автор Не обижаюсь • 17 марта 2023
Ответ дляПетриківна
Все інше світле, біле
автор Не обижаюсь • 17 марта 2023
Ответ дляЗоряний Шлях
а есть фото кухни?
диван мне нравится
Фото зараз нема, просто білі стіни , біла кухня Ікеа
4есотка• 17 марта 2023
Занадто. Пару подушек цветных будет достаточно. Диван прикольный, но для кухни - не уверена.
Lilittt07• 17 марта 2023
Напоминает коврик , что 100 лет назад из огрызков ткани плели .
Жуть
Зоряний Шлях• 17 марта 2023
Ответ дляНе обижаюсь
тогда отлично будет, если диван вам действительно очень -очень понравился и хочется разбавить ярким

мне можно верить ,я дизайнер)
для себя люблю нестандартные яркие элементы мебели, но с ними надо быть аккуратным , могут быстро надоесть, но всегда можно пошить однотонные чехлы на резинке

стулья не яркие, если планируете мягкую обивку или подушки на них - светло серые или бежево -серые тона
Аль де Барановна• 17 марта 2023
яркий диван -да, но однотонный
Однозначная• 17 марта 2023
Ответ для__Jane__
Можете показати фото?
Хочу якусь темну: бордо чи синю.
__Jane__• 17 марта 2023
Ответ дляОднозначная
Можете показати фото?
Хочу якусь темну: бордо чи синю.
Та ви шо, мене ж тут з г..ном змішають за мої фасади))) а в будинку взагалі червоні)))
Однозначная• 18 марта 2023
Ответ для__Jane__
Цю тему вже майже ніхто не читає . Давайте
Я люблю неординарні кольори , від нейтрально- бежево- сірого вже тіпає просто .
Я взагалі ще й фото обої з космосом хочу в спальню, думаю, яку то все скомпонувати.
__Jane__• 18 марта 2023
Ответ дляОднозначная
Отакого кольору фасади і лабрадориту столешня. Едине що на столешні меньше видно цих синіх вкраплень
__Jane__• 18 марта 2023
Оце мій лабрадорит
Однозначная• 18 марта 2023
Ответ для__Jane__
Оце мій лабрадорит
Красота яка. Дякую.
От думаю, собі між синю кухню
__Jane__• 18 марта 2023
Ответ дляОднозначная
Красота яка. Дякую.
От думаю, собі між синю кухню
Тут уже обирайте,яка подобається, бо вам там жити🌷