Не бачу теми. Ппо вже працює.
Ответ дляgizma2019
Никакого, вот киевляне для отмены остановки уже 2 петиции подписали, но пока решение город не отменил
У нас тоже такое типа вводили, остановиться и высадить пассажиров. Но, к счастью, никто не придерживается. Потому что смысла нет. Ну высадили и что? Все стояли бы на остановке, потому что некуда идти. Только коллапс бы создали.
never_ending• 17 марта 2023
Ответ дляРойЛеля
Це після знищення мопеда така заграва
Це приліт, вище ж писали про Новомосковськ
Станом на 22:15:
— З´являються нові БпЛА у зоні спостереження: 1х з білорусі у напрямку Рівненщини, 2х цілі над Житомирщиною, 2х над Київщиною, 2х над Дніпропетровщиною, 2х над Херсонщиною, 1х над Сумщиною.
— Стратегічної авіації рф у повітрі нема.
— Робота ППО на Житомирщині, Дніпропетровщині.
Робота наших воїнів відмінна. БпЛА запускалися з декількох напрямків, схоже, що їх не мало, але впевнений - зіб´ють. Бережіть себе, тримаємось.
Ответ дляИрина 789
Станом на 21:55:
— 3х цілі над Дніпропетровщиною, 2х над Київщиною, 4х над Чернігівщиною, 1х над Житомирщиною.
— Робота ППО на Київщині та Дніпропетровщині.
Тримаємо стрій.
Я одна не розумію нащо додавати оце «тримаємо стрій»? Це шо я маю робити?