Все буде Україна• 17 марта 2023

Девочки, если я это сделаю, мне не будет ...ц?

Хочу принять горячую ванну. Температура 37.5, дрожит каждая клеточку, голова раскалывается, мышцы крутит ужасно, третий день на ибупрофене - Температура 38 и все те же симптомы, я работаю удаленно + маленький ребёнок, не могу позволить себе раскиснуть, муж в ночную. Опять выпила ибупрофена на ночь, ноги холодные, как лёд, хочу согреться в горячей ванной. Какие риски, кто знает?
Перша на селі• 17 марта 2023
Для судин погано, не треба. Випийте чай
Мию чакри щоденно• 17 марта 2023
краще чаю
Слоник-тоник• 17 марта 2023
Я принимаю. Мне в ванне легче
Заикальница• 17 марта 2023
Чай, глінтвейн, гаряча ванна це погано, краще теплий душ
ЯяяКакаджамбо• 17 марта 2023
Горячую бутылку под одеяло и ноги согреются
4мама• 17 марта 2023
Приміть душ. Руки та ноги попарте, щоб теплими стали.
Не за Будка• 17 марта 2023
Не треба. Це погано для судин, для капілярів. Можна прийняти 2 т но-шпа та грілку в ноги. Випити гарячий чай чи навіть воду
Попадалочка• 17 марта 2023
Но-шпу випийте. Холодні ноги через спазм судин.
Девальвация• 17 марта 2023
Гаряча ванна вам погіршить стан.
Там все розмивчато• 17 марта 2023
Не можна ванну,ще й гарячу
Теплий душик,чай,носочки
Душ дуже добре
Не за Будка• 17 марта 2023
У таких випадках рекомендую на ніч пити не чистий ібупрофен, а комбінацію типу Аміцитрон
автор Все буде Україна • 17 марта 2023
Дякую, дівчата за відповіді, ібупрофен почав вже діяти, то трохи легше. Ванна дає тепло, але після неї голова також як вареник і вночі погано спиться, мабуть щось для судин головного мозку не добре.
4мама• 17 марта 2023
Гарячу ванну навіть здоровим не зовсім гуд - навантаження на серце велике.
автор Все буде Україна • 17 марта 2023
Всім небайдужим дякую
Не танцую- но пою• 17 марта 2023
Думаю індивідуально. Мені легше стає, але так щоб сильно довго не сидіти і багато пару не напускати
SectetlyYours• 17 марта 2023
Горячую бутылку воды набрать и под олеяло!
Радуга-дуга• 17 марта 2023
При температурі- ніякої ванни!!!!
Якщо погано збивається тем-ра можете ванночку для ніг щробити теплу- не гарячу аби зняти спазм.
І ношпа за хв 30 до парацетамолу

Гарно ще допомагає німід/афіда=німесил коли понано збивається температура

Ба6атг теплого пиття
язззззь!!!• 17 марта 2023
2 ношпи, теплий душ, молока з медом і спатки.
Млинці зі смайликом• 17 марта 2023
Ношпу треба пити разом з жарознижуваючими таблетками, якщо кінцівки холодні.
ничевока• 17 марта 2023
Якщо у вас температура, вам треба тіло охолоджувати, а не нагрівати. Краще вологу тряпку на голені, руки та лоба і змінювати її, допоможіть тілу знизити температуру. Роздягніться, вилізьте з-під десяти ковдр, багато пийте теплої води чи іншої рідини.
ТебеОноНадось• 17 марта 2023
Коли у мене буває температура, я приймаю ванну і особисто після неї температура знижується. Але при холодних кінцівках думаю вам не слід у ванну, просто душ.
Чучело-Мяучело• 17 марта 2023
примите душ пятьтминут
разотрите ноги
Гадаю_По_шнуркам• 17 марта 2023
Ответ дляВсе буде Україна
Всім небайдужим дякую
Ношпу
Козачка• 17 марта 2023
Я якось прийняла ванну з температурою 37.2 потім була 38,7. Не можна грітись
Нога на ногу• 17 марта 2023
Ответ дляВсе буде Україна
У меня не совсем ванна была, но я сознание стала терять
Анонім Секретар• 17 марта 2023
ви дивна.
пийте но-шпу(дротаверін). він зніме спазм судин, який морозить.
у ванну не лізьте. хто зна чи вилізите ви з неї. а вдома мала дитина.
Неробименінерви• 17 марта 2023
Мои 37.5 после горячей ванной превратились в 39.5
Новопоштинская• 18 марта 2023
Ой, я так раз приняла ванну. Пришла с работы, замерзла, температура, всю морозило. Залезла в душ согреться, распарилась. Легла в кровать, понимаю, что дико плохо. Встала попить и чуть в обморок не грохнулась, вышла в поле зрения мужа и села резко на пол, дальше смутно помню. Так что точно не советую
Лика-прилипка• 18 марта 2023
У Вас спазм судин, можливо вірус так діє, я б ношпу 1-2 штуки випила, грілочку до рук-ніг і чай теплий.
Лика-прилипка• 18 марта 2023
Я страждаю підвищенням тиску із-за спазму судин, то іноді таке враження що і в животі холодно, потім так, голова, як з похмілля. Якщо раптом є вдома тонометр, перевірте тиск, вірус може й таке.