SectetlyYours• 18 марта 2023

Вы смотрите расклады таро на ютубе?

Какие каналы любите?
Тамара0104• 18 марта 2023
Вже не дивлюсь, ніхто початок повномаштабного не бачив. Багато хто , наче як проплачені політиками, гонять на одного і хвалять другого. От Арестовича раніше хвалили, казала одна таролог, що він психолог, за все дуже переживає і допомагає владі. І шо? Пиздобол звичайний. І так всі. Розклади на тиждень роблять, розмажуть тоненько, десь та й вгадають.
koral_k• 18 марта 2023
Ви ж повинні розуміти що таро не підходить для таких питань, особливо класика Уейт чи Манара.
Навіть зараз тарологи не вміють трактувати їх на мотив війни, хоча пройшов рік.
yana_zab• 18 марта 2023
Смотрю Real таро
Contento• 18 марта 2023
Нет конечно. Я не верю во всю эту чушь. Смешно когда мужчина в это верит и ещё этим занимается)))