тогдалия• 18 марта 2023
Чухається всередині живота після операції, що робити?
Я вже спати не можу, так свербить десь всередині. Шви зажили майже і гидке відчуття що десь всередині повзає щось і дуже чухається. Шкіра ще оніміла навколо шва, чухаю зовні - жодного полегшення, навіть дотика не відчуваю.
Прокидаюся вночі від того(
Що його робити?
Прокидаюся вночі від того(
Що його робити?
riabika_vika• 18 марта 2023
Швы заживают) очень помню это ощущение после операций на ноге, тоже казалось, что кто то ползает внутри)
Аленький носочек• 18 марта 2023
Порушені (порізані, розрізані) нервові закінчення в місці оперативного втручання. З часом мине.
Невгамовна сила• 18 марта 2023
У меня не было щекотки, но очень чувствительная кожна была вокруг шва, от лёгкого прикосновения пекло огнем. У всех по-разному. Нервные окончания восстанавливаются. У меня несколько недель так было, до месяца после операции. Через месяц как и не было ничего.
Котомафия• 18 марта 2023
Мені видаляли на шкірі фіброми, то коли заживало, так зуділо, зверталася до лікаря. Сказав, що це нормально. Уявляю, як у вас може зудіти. Тримайтеся.
Намакушка• 18 марта 2023
Попробуйте выпить Лоратадин или другое любое антигистаминное. Должно помочь.