Девочки , загрязнения прям на глазах разъедает. Лучшего средства для духовки у меня не было. Брала в евротоварах
Ответ дляСанта Барбара
Ага 😁
Різниця у смаку дуже суттєва, аромат наче у шашличній. Я і маленьких кур готувала, і крила, і ніжки, і карбонати, яловичі та свині відбивні. Ще овочі. Із зеленню та свіжим хлібом просто смакота. Один мінус - у мене ніколи не було такої заляпаної жиром духовки. Я на решітку м‘ясо кладу, під неї піднос, щоб жир туди капав.
Тепер думаю, режим піроліз чи не завдасть шкоди шкафчикам кухні ….
Шкафчикам пофіг, а ви тепер всі погладшаєте на 100 кіло)