Виктория 2002• 18 марта 2023

Делюсь супер средством для духовки

Девочки , загрязнения прям на глазах разъедает. Лучшего средства для духовки у меня не было. Брала в евротоварах
Zelenkа• 18 марта 2023
Ответ дляСанта Барбара
Ага 😁
Різниця у смаку дуже суттєва, аромат наче у шашличній. Я і маленьких кур готувала, і крила, і ніжки, і карбонати, яловичі та свині відбивні. Ще овочі. Із зеленню та свіжим хлібом просто смакота. Один мінус - у мене ніколи не було такої заляпаної жиром духовки. Я на решітку м‘ясо кладу, під неї піднос, щоб жир туди капав.
Тепер думаю, режим піроліз чи не завдасть шкоди шкафчикам кухні ….
Шкафчикам пофіг, а ви тепер всі погладшаєте на 100 кіло)
Джулияробертс• 18 марта 2023
Ответ дляНа_оба_рот
Сантік СанКлін. Тільки мити в масці
Дякую
PmB• 18 марта 2023
Ответ дляВиктория 2002
Для ванны у меня вот такое средство. Запах средний , мне нравится как он пахнет после смывания
Не ядреная? Я купила марсельское мылт это же ужас