Natalia505• 18 марта 2023
В нас тиша, тримайтесь, дівчатка. Коли ці ск.ти рашистські вже повиздихають...
Ответ дляrybka21
Доброго вечора, в нас тихо і холодно.
сиджу в теплому довгому халаті на канапі, читаю Совєтчицю і п’ю каву.
Біда сьогодні в Краматорську і Констянтинівці. Обстріли з РСЗО, є загиблі і поранені. їбана русня просто вбиває цивільних людей.
Падлы
Твцяют куда попадут, ушлепки. Зато их фронт орет - нет припасов, а кошмарить гражданских- есть?
Николь1986• 18 марта 2023
Пишут развед.бпла летает и все. Ни ракет, ни самолётов, ни шахедов нет .
Ответ дляrybka21
Доброго вечора, в нас тихо і холодно.
Кончені кровожерливі тварі.