Країна мрій• 18 марта 2023

Як можна дізнатись хто прописаний в квартирі/будинку?

Куди звернутись?
Ро30BbIu_CJIoHuK• 18 марта 2023
Цнап

Самохвалова• 18 марта 2023
Не дадуть там таку інформацію.
Доктор Варвар• 18 марта 2023
Вам не нададуть таку інфу якщо ви там не прописані або не є власником
Ро30BbIu_CJIoHuK• 18 марта 2023
Але цнап за запитом власника, звісно
автор Країна мрій • 18 марта 2023
Ответ дляДоктор Варвар
Прописна, але не власник. Власник і сам може звернутись. Головне розуміти куди.
Гладиолус• 18 марта 2023
А ви хто по відношенню до цього майна?
автор Країна мрій • 18 марта 2023
Ответ дляГладиолус
А ви хто по відношенню до цього майна?
Донька власниці. Вона і сама може звернутись.
Доктор Варвар• 18 марта 2023
Ответ дляКраїна мрій
А як сталося, що власник не в курсі, хто прописаний в її помешканні?
Админко• 18 марта 2023
в 2019 г я брала в райадминистрации, Киев. цнап такой инфы не давал.

МояХатаЗкраю• 18 марта 2023
Ответ дляКраїна мрій
А чому вона не знає хто зареєстрований у її власному помешканні?
СкумбріяП8• 18 марта 2023
Цнап або нотаріус можуть подивитись в реєстрі.
Рожайтретьего• 18 марта 2023
Ответ дляКраїна мрій
А власник не знаю,хто прописаний в його будинку?
Админко• 18 марта 2023
Ответ дляМояХатаЗкраю
не обязательно не знает
я брала такую справку для покупателя квартиры, еще до сделки они просили
автор Країна мрій • 18 марта 2023
Ответ дляДоктор Варвар
Власник в курсі. Але як виявилось, можна бути і не в курсі. Батько помер, мама пішла оформляти на себе будинок і виявилось, що в будинку прописано 2 невідомі людини. І нотаріус сказав, що таке буває і часто.
МояХатаЗкраю• 18 марта 2023
Ответ дляКраїна мрій
Ого, ще й невідомі
автор Країна мрій • 18 марта 2023
Ответ дляАдминко
не обязательно не знает
Вона звичайно знає, але оскільки в нас тут виник конфуз, то відповідно тебе є думки, щоб і в квартирі такого не було.
Доктор Варвар• 18 марта 2023
Ответ дляКраїна мрій
Реєстр виборців, цнап, міграційна служба - не дякуйте
автор Країна мрій • 18 марта 2023
Ответ дляМояХатаЗкраю
Ого, ще й невідомі
Отож і ого. Навіть в голову не могли прийти, що таке може бути.
МояХатаЗкраю• 18 марта 2023
Ответ дляКраїна мрій
Вона ходила до нотаріуса написати заяву на спадщину і сам нотаріус їй повідомив, що в будинку ще є зареєстровані?

Дюйм оф о4ка• 18 марта 2023
Платный нотариус?
автор Країна мрій • 18 марта 2023
Ответ дляМояХатаЗкраю
На видачі свідоцтва про спадщину, через пів року. На написані заяви вона нічого не говорила.
автор Країна мрій • 18 марта 2023
Ответ дляДюйм оф о4ка
Платный нотариус?
Державний
МояХатаЗкраю• 18 марта 2023
Ответ дляКраїна мрій
Такого не повинно бути. Коли ми подавали заяву на спадщину, нотаріус затребував довідку про зареєстрованих у будинку. Ми цю довідку брали у сільраді.
МояХатаЗкраю• 18 марта 2023
Ответ дляКраїна мрій
І чому нотаріус не сказала вашій матері, хто саме там зареєстрований? Ваша ж мама вже є власницею.
автор Країна мрій • 18 марта 2023
Ответ дляМояХатаЗкраю
Я не нотаріус і як повинно бути я поняття не маю.
автор Країна мрій • 18 марта 2023
Ответ дляМояХатаЗкраю
Вона їй сказала хто зареєстрований.
МояХатаЗкраю• 18 марта 2023
Ответ дляКраїна мрій
А цей будинок куплений вашими батьками давно? Може бути, що колишні власники не виписались.
автор Країна мрій • 18 марта 2023
Ответ дляМояХатаЗкраю
Батько побудував його. Там не було інших власників. Цих людей знайшли, вони випишуться, бо там місто не велике 7000. Але тепер питання чи в квартирі в Києві не буде такого ж прикола. Київ, то не село.
МояХатаЗкраю• 18 марта 2023
Ответ дляКраїна мрій
А ці люди пояснили, як вони там приписались? Що стосується квартири, то можна подивитися у комунальних платіжках. Може там пишуть, скільки людей зареєстровано.
автор Країна мрій • 18 марта 2023
Ответ дляМояХатаЗкраю
Ці люди самі в шоці, бо вони прописувались в своєму будинку і штам стоїть з їх адресою, а в реєстрі електронному прописані у нас.