Ms. Сама прямота• 18 марта 2023

Велосипед і схуднення

Привіт.
Дівчатка, питання коротке:
Хто зміг схуднути, катаючись/займаючись на велосипеді?
Про золоте правило співвідношення їсти/тратити калорії я знаю.
Хотілося б почитати реальні приклади , коли саме велоспорт допоміг пришвидшити спалювання цих калорій:)

Дякую
ИНЬэтовамниЯНЬ• 18 марта 2023
Ноги і сідниці точно стануть гарними
Рубаю олівлє• 18 марта 2023
а скільки ви збираєтесь крутити на день?
автор Ms. Сама прямота • 18 марта 2023
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Ноги і сідниці точно стануть гарними
Якраз таки з ними і проблема.
Верх ідеальний. Живіт гарний. Прес на місці. Попу ніжки треба корегувати
Oksana-f9a3• 18 марта 2023
В мене чоловік так тільки і худне їсть що попало і скільки хоче
автор Ms. Сама прямота • 18 марта 2023
Ответ дляРубаю олівлє
Навіть незнаю.
Велосипед для мене новинка. Я бігаю через день по 5 км.
Тепер купила велосипед. Хочу крутити.
Ну хоча б по 10-15 км через день. Ну або щодня)))
Ваша величність• 18 марта 2023
Я в объёмах немного потеряла. Но вес практически тот же.
МУСЯкомарова• 18 марта 2023
Когда ездила, не толстела.
Бабульція• 18 марта 2023
У мене був домашній велотренажер, ой, таке занудство. Хіба що вмикати щось цікаве і так займатися. Більшою частиною використовувала у якості вішалки. А ось моя мама, коли була помолодше, щодня їздила по місту на велосипеді і це ніяк їй не заважало важити під сотню кг))) Звичайно, тіло підтягується, мабуть це корисно, завжди краще щось робити а ніж нічого не робити, але мені здається, до скидання ваги мало має відношення.
Ваша величність• 18 марта 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
Навіть незнаю.
Тепер купила велосипед. Хочу крутити.
Оптимально 3-4 рази на тиждень. Давайте тілу відпочивати
автор Ms. Сама прямота • 18 марта 2023
Ответ дляOksana-f9a3
Супер. ;)🙏
автор Ms. Сама прямота • 18 марта 2023
Ответ дляМУСЯкомарова
Когда ездила, не толстела.
Клас.
Дякую що поділились 💫
Oksana-f9a3• 18 марта 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
Супер. ;)🙏
Але катає багато це його хоббі, а я не вмію))
автор Ms. Сама прямота • 18 марта 2023
Ответ дляБабульція
Можливо мама їла більше норми?
Я згадала що моя мама теж був період їздила по 6 км щодня + на дачі працювала.
Тоді вона скинула 15 кг.за два місяці.
Незнаю чи то так велосипед чи то їла менше)
Кукарачка• 18 марта 2023
Я товста. Але дуже люблю велосипед. Весна- літо багато їжджу, з 4-го поверху знесла, на 4-й підняла, ноги-руки підкачуються, але живіт як висів, так і висить, вага така ж як завжди..
Не виправдовуюсь• 18 марта 2023
Летом ганяю на велосипеде почти каждый день. Не худею совсем.
автор Ms. Сама прямота • 18 марта 2023
Ответ дляOksana-f9a3
Я сама останній раз їздила ще в школі.
А тепер мені 35 , дітям по 6. І ми хочемо їздити всі разом в подорожі невеличкі )))
Стало цікаво чи підтягну я свою фігуру таким чином
автор Ms. Сама прямота • 18 марта 2023
Ответ дляКукарачка
Можливо ще харчування сильно впливає.
Oksana-f9a3• 18 марта 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
Я сама останній раз їздила ще в школі.
Підтягнете однозначно, буде корисно я сама хотіла але сіла і злякалася чоловік говорить треба купить маленький
ИНЬэтовамниЯНЬ• 18 марта 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
Я сама останній раз їздила ще в школі.
Я ніколи не їздила. Але потрапила в європейську країну, де без вєліка нікуди. І у 50 років я навчилася. Скільки ж то задоволення! І ноги , правда , отримали гарні обриси.
Кукарачка• 18 марта 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
Можливо ще харчування сильно впливає.
Ви праві
Бабульція• 18 марта 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
Можливо мама їла більше норми?
Тоді вона скинула 15 кг.за два місяці.
Та звичайно, їла більше ніж треба. Але якщо б цей спосіб був робочий, то вага все одно б зменшувалася, тому що їла вона однаково, як у періоди катання, так і без цієї активності. Але я все ж наполягаю на індивідуальних реакціях організмів на однакові чинники. Хтось може і схуднув, сперечатися не стану.
Трільчиха• 18 марта 2023
Третій місяць, катаюсь на велику десь 13 кілометрів в день, чотири-п’ять днів в тиждень, взагалі не схудла, бо їм все, що хочу, навіть поправилася, ноги трохи підкачались, але навіть не гарно виглядає, подивіться на фотках в гуглі як виглядають ноги велосипедистів
Затишне кубло• 18 марта 2023
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Аналогічно хотіла написати про велосипед в європейській країні. Я там їздила до 10 кс/день. Зайвої ваги в мене немає, більш менш струнка. А ось целюліту стало реально менше, мені зараз 45 і целюліт зі мною з 25 років(
Вкаблучках• 18 марта 2023
Ответ дляТрільчиха
не видумуйте, щоб були ноги такі як у велосипедистів з гугла, треба по 5-10 тищ км за рік їздити.