Мудробаба• Изменено 19 марта 2023
Продаж квартири. Самі або ріелтор?
Виставила на продаж квартиру. Почали дзвонити ріелтори, мовля їх послуга для мене безкоштовна. Комісію буде платити покупець, а мені лише треба з ними укласти договір. Я вперше продаю, чи варто з ними зв´язуватися?
Стрекозей• 19 марта 2023
Ответ дляПилосмок працює
Я вже точно не памятаю, років 10 тому було. Але нюанса що за меньше 3 років більший податок-не знали точно, на відміну від ріелтора який це має знати і якого ми питали про дадаткові витрати, податки і якому ми за ,,роботу,, заплатили, власне для цього він є для таких знань і питань.
і ви абсолютно праві
хоча незрозуміло, як ви платили більше, податок платить власник.
Пилосмок працює• 19 марта 2023
Ответ дляСтрекозей
і ви абсолютно праві
Ціна була дуже низькою, 16 тис в 10 км від окружної Києва, а від межі Києва 500м, у сусіда питали він за 3 роки до нас купив за 40 тис. Власник хотів отримати свої гроші без клопоту, тому ми погодилися на оплату податку.
Пилосмок працює• 19 марта 2023
Ответ дляСтрекозей
і ви абсолютно праві
Чи навіть 14 тис, а додаткові витрати ще 2тис, разом 16 тис.