Сусановна• 19 марта 2023
Пропали гроші, треба виговоритися
Дівчата, ситуація на голову не натягнеш. Я вже просто себе ізвела, мучаюсь, ночами не сплю.
Були в мене батьки, 3 місяці, вони ВПО, нема квартири, розбили. Виїхали з 1 сумкою і доками,з собою забрали тільки цінне. Була певна сумма грошей, невелика, в доларах. Збирають, бо хочуть хоч щось купити з житла колись, але ще збирати і збирати. Мама працює віддалено, батько інвалід. Але вони сучасні, розумні, адекватні, в нас дуже гарні стосунки.
Живуть періодично в нас та в сестри в іншому місті.
Я з чоловіком в шлюбі 18 років, за цей період він не показав ніяких негативних сторон, спокійний, врівноважений, любить мене і дитину, заробляв гарно до війни, все тратив на нас,домашній сім´янин.
У чоловіка зараз були фінансові труднощі, сам не викрутився, то займав у батьків декілька тис доларів з поверненням звісно.
Так от, батьки почали збиратися їхати до сестри, полізли до грошей, а там не вистачає 3.4 тис доларів.
Це шок,дома нікого не було чужого, квартира на охороні. Дитина маленька, ще грошима не цікавиться, 5 років.
Ніхто не брав і грошей нема. Чоловік клянеться і божиться, що не чіпав і навіть не знав,де вони лежать. Вони дійсно були заховані в маминих речах. Ну і не було жодного разу,щоб чоловік лишався сам вдома, завджи хтось з ним був.
Звісно, я йому довіряю і це як страшний сон, бо я не вірю, що він це міг зробити. Тим більше батьки завжди без проблем давали гроші і в борг і просто так, тобто якщо пороосити, вони дадуть. Але то ми робили всього пару раз за наше подружнє життя для крупних покупок і ось цей раз чоловік порросив, щоб закрити кредит.
Чоловік клянеться, що боргів нема і він все закрив, що гроші йому заоаз не потрібні. Ну і навіщо красти, коли можно попросити і дадуть.
Тато мій теж би не взяв, бо йому і нема куди тратити в чужому місті, та і він для сім´ї останнє віддасть.
Мама теж би не брала сама в себе, бо злягла з гіпертонічним кризом після всього.
Ну і я звісно не брала,бо з дитиною дома, нема куди тратити. На все що треба давав чоловік + я трохи працюю віддалено.
Ситуація тупік, ніхто не брав і грошей нема.
Мама якось обмовилась, що то ж не ти (я), значить твій чоловік. Але вони нас не винять і поощають цю суму, віддавати не треба, живіть як жили. Бо в мене вже до розлучення скандали. Дома все перерили,кожен куток, нема грошей.
Ось що робити((((
Дівчата, що ви думаєте, як розрулити цю ситуацію, бо я скоро зійду з розуму, плачу щожень. Я розумію, що в будь - якому випадку тепер у всіх будуть зіпсовані стосунки
Ось що робити((((
Білка в колесі• 20 марта 2023
Ответ дляСусановна
Я йому дозволила, він же не свм взяв. Сказала прямою мовою віхьми, батьки дозволили. Ви чіпляєтесь до слів.
Автор, покажите ребенку банкноту. Она может и не знать, что ищете вы именно это. Спокойно поговорите, спросите, как можно с этим играть? Куда можно положить, чтобы никто не нашел?
inneska-85• 20 марта 2023
Ответ дляСусановна
От скажіть, ваш чоловік таке зміг зробити, ви так йому не довіряєте? Я зі своїм 20 років, ми багато через що пройшли, щоб зруйнувати сів´ю через 4 тис доларів
Я думаю, что человек в стрессе от долгов может сделать что угодно. Вы что недавно на советчице? Сколько тут историй было, как мужья крали общие семейные заначки, выносили драгоценности и деньги из семьи незаметно, подворовывали у своих же. Те, на кого и не подумаешь. Я ж не пишу, что ваш муж украли полностью только он виноват. Я пишу, что это могло быть как вариант того, что могло случится. У вас там достаточно много людей и из-за этого много вариантов. Я когда-то летом купила 100$ и решила спрятать, засунула в потайной карман детской курточки, думала, осенью буду стирать, если что найду, если забуду. В итоге и постирала, и сын ходил в школу, и пол зимы прошло, пока опять решила постирать, щупая руками заметила, что что-то хрустит, я рукой залезаю - а там доллары. Я напрочь забыла, что их туда положила. Вот вообще. Как вышибло. Очень вероятно, что мама решила перепрятать часть незадолго до отьезда и не помнит. Но я в этом сомневаюсь, раз мама бухгалтер.
inneska-85• 20 марта 2023
Ответ дляСусановна
Що саме? Вам нема чого робити? Кура тем є, де можно поспілкуватися
Та ні, він тільки зайняв, на півроку. Это вы писали? Или нет? А потом пишите, что уже отдал долг.
Парова машина• 20 марта 2023
Ответ дляСусановна
Що вам це знання дасть? Дівчата, ну серйозно, прийдеш сюди за порадою чи підтоимкою - затопчуть. Вже жалкую, що написала щось.
Дякую тим дівчатам, хто пвдтримав
Тю, ви ж прийшли за відповіддю, куди ділись гроші- вам пишуть -куди, а ви не задоволені! Чи ви взагалі не за цим прийшли?
Пошаманю• 20 марта 2023
Ответ дляНаБалКоніХодять
Так зачем мучаться? У меня была похожая история, поставила камеру, рассказала при соседях, что продали дачу и едем к друзьям на выходные, деньги положила туда же, куда и тогда, когда в первый раз пропали. После просмотра записи отдали все, ещё и добавили, чтобы заявление не написала
А кто взял? Соседка?
Парова машина• 20 марта 2023
Ответ дляСусановна
Дякую! Це був би ідеальний варіант
Буду шукати ще, вже дівчата підкинули пару ідей, де подивитися, хоч би знайшлися
ви ж всю хату перерили) автор харе тролити
Патика-мотика• 20 марта 2023
Ответ дляСусановна
Автор, що каже чоловік? Яка його думка де ділися гроші? Якщо що, я не вірю в те, що він взяв, тому і цікавить його версія.
Наша взяла• 20 марта 2023
Ответ дляСусановна
Но ведь деньги лежали не в коробке, там были ювелирные изделия, какие-то мамины вещи и файл с деньгами, мужу пришлось бы искать этот файл, почему вы заставили мужа рыться в маминой коробке?
Наша взяла• 20 марта 2023
Ответ дляinneska-85
На пол года занял у мамы автора, чтоб отдать этими деньгами старый долг
Интересно чем он отдавать собирается, и вообще зарабатывает ли он что-то
inneska-85• 20 марта 2023
Ответ дляНаша взяла
Ааа, дошло, спасибо. Не совсем поняла автора.
Ситуация очень неприятная у автора, все близкие люди. Но я думаю, что правда всплывет, либо деньги неожиданно найдутся. Ситуация когда-нибудь разрешится. Странно, что мама автора не собирает себе ра карточку ( добытчик она, раз папа автора не работает и сидит дома), все эти переезды, коробочки - это все очень рисково.
Сладкий лимончик• 20 марта 2023
Ответ дляКаяспер
Мы квартиру сдавали много лет иностранцам.
После выезда последнего мама убиралась.
Вытирала пыль на тумбочках и тумбочку на себя наклонила чтоб сзади пыль протереть. Вдруг слышит - ГУП! Мама думала, что ящик оторвался с креплений. Расстроилась - опять хлопоты.
Открывает ящик и ничего. Внутри что-то есть.
Давай доставить. А там пачка -2000$
Завались под нижний ящик как-то и не было видно их.
Поехала мама на эти деньги на Бали на месяц.
После выезда последнего мама убиралась.
Давай доставить. А там пачка -2000$
а повернути гроші іноземцям не прийшло в голову?
Руда ліса• 20 марта 2023
Ответ дляУжеВотДа
Автор проверьте все вещи, даже детские куртки, карманы, в обуви посмотрите, даже те вещи, которые не одевались долго. Постельное прям перещупайте, может быть прям в пододеяльнике или наволочке. Я и про постель, которая лежит сложена в шкафу. Посмотрите в подушках, есть подушки которые закрываются на замочек, может дочка играла и туда положила. Дочке прям покажите доллар, а то на слух деньги она может не понять какие деньги. Может увидит и вспомнит, что брала. Если есть шкаф с выдвижными ящиками, то ящики прям все высовывайте. Посмотрите на шкафах, за шкафами, под картинами.
А вообще я думаю, мама просто просчиталась. Когда пересчитывала после приезда, ей подумалось, что все на месте. Думала именно про эту сумму, которая должна была быть. Но там суммы этой не было. А потом ещё и заняли, сумма уменьшилась, вот тут и началась паника. Мама сама деньги пересчитывала или вместе с папой?
Еще по квитанциям с обменника можно посмотреть, какая должна быть сумма минус то что дали в долг
Аль де Барановна• 20 марта 2023
ой я когда то спрятала 3 тыс дол.и забыла куда. вот помню хотела и там и там а куда именно не знаю. перерыла все и не нашла. Прошло еще чуть времени и я перебирала колготы и меня осенило что я решила что долларам с колготами будет удобно)))
Руда ліса• 20 марта 2023
Ответ дляСусановна
Чим ви читаєте, закрив свій борг, на який і брав гроші
Вы иногда немножко неясно изъясняетесь
Чарочка діда• 20 марта 2023
Муж ваш, что тут думать. Какая-то фигня у него в жизни происходит. Узнавайте мягко у него. Не может человек на ровном месте за 18 лет вдруг испортиться. Что-то произошло.
Руда ліса• 20 марта 2023
Ответ дляСусановна
Но ваша мама считает, что это ваш муж, не смотря на его 20-летнюю безупречную репутацию.
Но не винит и великодушно прощает вас всех.
Наша взяла• 20 марта 2023
Ответ дляРуда ліса
Вы иногда немножко неясно изъясняетесь
Когда у мужа много долгов и одними долгами гасят другие тяжело объяснить
Сладкий лимончик• 20 марта 2023
Ответ дляСусановна
Діачата, ну почитайте уважно, я ж не можу кожній відписати. І в стар пост таку простиню не могла накатати,дописую вже похожу подробиці. Ви що думаєте мені робити нема що як вигадувати діч всяку
народ веде себе, ніби ’смотрю в книгу, вижу фигу’. ви все ясо описали. чому не розуміють - не знаю.. мабуть, не дотягують розумово
Я погнала• 20 марта 2023
Муж, автор. Я сама была в ситуации, когда муж влез в долги и кредиты, а потом в следующие кредиты…и поехало. Сказать ему было стыдно, показать что ты не добытчик и прочая х-ня…когда вскрылось, для меня не только небо стало «светить синим». Все было из разряда «мой не такой»: умный, честный, рассудительный… Мужем вынесено было даже мое золото в ломбард.
Я бы на вашем месте выходила на работу и начинала собирать эту сумму, чтобы отдать маме. Это ваши родители, и они остались без ничего. Им в любом случае нужно помочь. Раньше вам помогали, и вот чем обернулась для них эта поддержка. Теперь ваша очередь о них заботиться.
И да, когда в доме появляется «крыса», свои деньги ой как должны быть в нз.
Сладкий лимончик• 20 марта 2023
Ответ дляinneska-85
ви не вмієте аналізувати прочитаний текст. автор пишу дуже ясно все. читайте уважніше, бо вийде як з доларами - протупите.
Сладкий лимончик• 20 марта 2023
Ответ дляНаша взяла
Заставили

ржака.
говорить двоє людей про гроші, вона каже, можеш взяти з полиці, мама дозволила.
і це ви назвали ЗАСТАВИЛА
Люди, що ви за люди?

ржака. говорить двоє людей про гроші, вона каже, можеш взяти з полиці, мама дозволила.
і це ви назвали ЗАСТАВИЛА
Люди, що ви за люди?
Сладкий лимончик• 20 марта 2023
Ответ дляНаша взяла
у нього один борг, решта - ваші фантазії
Вумна вутка• 20 марта 2023
Автор, куда муж вложил деньги? В какой бизнес? Вы упорно не отвечаете
Сусановна
• 20 марта 2023
Ответ дляНаша взяла
На трй момент я була занята, на мені дитина плюс працюю віддалено, тому сказала візьми сам. Я не бачу в цьому ніякою проблеми
Наша взяла• 20 марта 2023
Ответ дляСладкий лимончик
Зараз як мінімум два, про які ми знаємо від автора
Трусиковед• 20 марта 2023
Ответ дляВумна вутка
А куди він може вложити як і з дому не виходить, біржа, біткоїни і тому подібне. Так і батьківські гроші думав прокрутить і швидко поверне
inneska-85• 20 марта 2023
Ответ дляНаша взяла
Получается, долг закрыл долларами мамы и при этом на счету у него лежат деньги, все на месте и даже кредитные 150 тыс. А чего ж тогда одалживать у тещи впо без жилья, раз есть и свои деньги и кредитные? С них бы и закрыли долг. Зачем одалживать то, что люди собирают еле-еле, без жилья, с одним только работающим.
Сусановна
• 20 марта 2023
Ответ дляРуда ліса
Моя мама так не вважає, вона припускаю, бо більше нема кому . Його 5іхто не звинувачує і бать взагалі вже жаліють, що сказали про ті гроші, бо тепер невідомо що буле з нашою сім´єю. Я чоловіку вірю, але гроші зникли і їх нема
Наша взяла• 20 марта 2023
Ответ дляСусановна
Ви самі йому запропонували взяти гроші у батьків, чи він попросив їх в борг, щоб розрахуватися?