Сусановна• 19 марта 2023

Пропали гроші, треба виговоритися

Дівчата, ситуація на голову не натягнеш. Я вже просто себе ізвела, мучаюсь, ночами не сплю.
Були в мене батьки, 3 місяці, вони ВПО, нема квартири, розбили. Виїхали з 1 сумкою і доками,з собою забрали тільки цінне. Була певна сумма грошей, невелика, в доларах. Збирають, бо хочуть хоч щось купити з житла колись, але ще збирати і збирати. Мама працює віддалено, батько інвалід. Але вони сучасні, розумні, адекватні, в нас дуже гарні стосунки.
Живуть періодично в нас та в сестри в іншому місті.
Я з чоловіком в шлюбі 18 років, за цей період він не показав ніяких негативних сторон, спокійний, врівноважений, любить мене і дитину, заробляв гарно до війни, все тратив на нас,домашній сім´янин.
У чоловіка зараз були фінансові труднощі, сам не викрутився, то займав у батьків декілька тис доларів з поверненням звісно.
Так от, батьки почали збиратися їхати до сестри, полізли до грошей, а там не вистачає 3.4 тис доларів.
Це шок,дома нікого не було чужого, квартира на охороні. Дитина маленька, ще грошима не цікавиться, 5 років.
Ніхто не брав і грошей нема. Чоловік клянеться і божиться, що не чіпав і навіть не знав,де вони лежать. Вони дійсно були заховані в маминих речах. Ну і не було жодного разу,щоб чоловік лишався сам вдома, завджи хтось з ним був.
Звісно, я йому довіряю і це як страшний сон, бо я не вірю, що він це міг зробити. Тим більше батьки завжди без проблем давали гроші і в борг і просто так, тобто якщо пороосити, вони дадуть. Але то ми робили всього пару раз за наше подружнє життя для крупних покупок і ось цей раз чоловік порросив, щоб закрити кредит.
Чоловік клянеться, що боргів нема і він все закрив, що гроші йому заоаз не потрібні. Ну і навіщо красти, коли можно попросити і дадуть.
Тато мій теж би не взяв, бо йому і нема куди тратити в чужому місті, та і він для сім´ї останнє віддасть.
Мама теж би не брала сама в себе, бо злягла з гіпертонічним кризом після всього.
Ну і я звісно не брала,бо з дитиною дома, нема куди тратити. На все що треба давав чоловік + я трохи працюю віддалено.
Ситуація тупік, ніхто не брав і грошей нема.
Мама якось обмовилась, що то ж не ти (я), значить твій чоловік. Але вони нас не винять і поощають цю суму, віддавати не треба, живіть як жили. Бо в мене вже до розлучення скандали. Дома все перерили,кожен куток, нема грошей.
Ось що робити((((
Дівчата, що ви думаєте, як розрулити цю ситуацію, бо я скоро зійду з розуму, плачу щожень. Я розумію, що в будь - якому випадку тепер у всіх будуть зіпсовані стосунки
Сладкий лимончик• 20 марта 2023
Ответ дляСтильна штучка
Сходиться приблизно. Вони точно забули відняти і мали трохи більше ніж думали.
Особливо зважаючина ваш наступний коментар ’і ще міняли трохи грн на долари’ Перерахували, сума змінилася, а записати забули.
Ніхто не брав, треба заспокоїтися, сісти і згадати, що брали, що клали і що з того записали, а що забули.
вони не записували взагалі. все тримали в голові

Стильна штучка• 20 марта 2023
Ответ дляinneska-85
Автор уже писала, что после одолжения для зятя, мама автора все пересчитывала с учетом долга и все сходилось.
Автор писала робили і вже тут міняли і перераховували, потім зайняли чоловіку моєму, потім ще раз докладали, перераховували, а потім гроші зникли
В іншому коментарі вона писала, що не бачила записів по руху коштів. Все зі слів. У такій круговерті легко прорахуватися. Впевнена, що в цьому й причина. Тим паче сума близька.
Вище мені пишуть, що автор писала, що запису не існує(важко повірити в бугалтера без запису), це ще один доказ на прорахунок.

Я пишу це до того, що годі автору шукати винного і звинувачувати себе чи свого чоловіка. Тут швидше за все помилка підрахунку. Шкода лиш, що батьки починають оце все зі стосиками і накручують автора.
Кошка Мурка• 20 марта 2023
Думаю или муж украл или мама ошиблась. Деньги вам нужно вернуть - всё случилось у вас в доме. Я понимаю, что не из чего, а прийдется.
У нас сотрудник подворовывал, сначала не верилось, оказались наркотики. Отличный парень, примерный семьянин, не привлекался, не замешан, а оно вот как вышло.
ГейТуда• 20 марта 2023
Ответ дляТуфли в чешуе
Автор, всех на детектор лжи. Правда сколько это стоит?
Все перетряхнуть... но на это надо недели две?
Родителям вспоминать все крупные покупки за это время и откуда брали деньги на каждую крупную покупку.

Так как вам терять уже всё равно нечего, подарите эти деньги Надежде Павловне Кахановой.

Вдруг сработает?! А мы на вас проверим, работает или нет. 🙊
Кто такая эта Надежда Павловна?
ничевока• 20 марта 2023
Автор, перевірте уважно кишені домашнього одягу, сумок дорожніх і т.д. Можливо на автоматі поставили і забули... В мене таке було, знайшла в кишені домашніх штанів, які лежали в корзині для прання. А до того теж все перерила. Хай все знайдеться!!!
Скромняшка• 20 марта 2023
Автор , не знайшла у ваших відповідях.. А для яких потреб Ваш чоловік позичав гроші у ваших батьків?
Трусиковед• 20 марта 2023
Ответ дляМушля з Криму
Щоб пю’прокрутити’ долари-мінімум двічі треба вийти з дому-віднести до банку/терміналу і т.п.,а потім таким же способом зняти,щоб повернути на місце. Але сподіватися що ніхто нічого не побачить-купюри ж інші будуть..
Не єхіднічай

Коварная Зая• 20 марта 2023
Ответ дляСусановна
Чому я маю вивертати своє життя? Я розказує те, чим хочу поділитися. Його спеціальність і бізнес не мають до справи ніякого відношення. Пробачте, що не втамую ваше любопитство
Ну потому что вы 100% понимаете, что если скажете вид бизнесса
То сразу станет всем ясно, что это он)))))))
СкумбріяП8• 20 марта 2023
Ответ дляСусановна
Жах(((( але в нас пропала частина грошей, ще й не рівне число, щоб десь переховати((
Я вболіваю за вашу ситуацію і хочу, щоб усе якнайшвидше скінчилося. Довіряйте чоловікові. Я схиляюся до того, що або батьки поклали в інше місце і не можуть знайти, або позичили вашій сестрі хтось із них і не повідомив іншого (мати не сказала батьку), а той побачив, що грошей немає, побачив, бо його переймає ситуація з житлом. Можливо, мати розраховувала, що друга донька втихаря віддасть і ніхто не помітить, але ж її секрет вона не може видати, тому через цю таємницю в неї погіршиллося здоровʼя. Що приховує сестра? То її справа. Але через це ви під ударом і ваша сімʼя, яку підозрюють у крадіжці грошей. Якщо можна, напишіть потім, чим скінчилася ваша історія.
Наша взяла• 20 марта 2023
Ответ дляСкромняшка
Щоб повернути борг банку і не сплачувати зайві відсотки
СкумбріяП8• 20 марта 2023
Автор, виймайте шухляди, все, що виймається, виймайте. Зміст шухляд теж висипайте і передивляйтеся. Буває, по задній стінці щось причепиться, - заглядайте і дивіться ретельно. Ви знайдете, я в вас вірю!
Володарка мрій• 20 марта 2023
Ответ дляСусановна
Мама з гіпертонічним кризом, зараз на ту тему х нею не говорю. Але до того казала, що всі гроші лежали в файлі, не ділили, ніде неховали в нове місце
У знайомої мама віддала на вулиці крупну суму плюс золото, в неї також гіпертонічний криз був..навіть не розказувала перший тиждень, в чому причина
Володарка мрій• 20 марта 2023
Ответ дляKhmelnichanka
Мама десь переховала і забула.
Дасть Бог, знайдуться.
Я була від чоловіка заховала пляшку вина, знайшла через рік, і це мені 43 роки було..
Володарка мрій• 20 марта 2023
Ответ дляничевока
Я колись 100 доларів не знала, де діла. Поки не почала прасувати сорочку чоловіка, після прання і сушіння на вулиці, у дворі хрущовки(у нас балкону немає, 1 поверх).в карманчику знайшла, все добре.
Володарка мрій• 20 марта 2023
Ответ дляСкумбріяП8
Подруга паспорт не могла знайти, да, він упав у шухляді в маленьку шпаринку.
#Пойду_кгадалке• 20 марта 2023
Ответ дляВолодарка мрій
Т.е.муж себе принычкарил их?
автор Сусановна • 20 марта 2023
Ответ дляКоварная Зая
Що вам стане ясно? Фантазуйте далі.
автор Сусановна • 20 марта 2023
Дівчата! Всім дуже дякую за слова підтримки! Я так розклеїлась, але прочитавши хороші слова, зібрала себе в купку, відігнала всі сумніви і маю стли знову все перетрусити! Дуже сподіваюсь,що десь завалилися і ми їх найдем!
Оце фіфа• 20 марта 2023
Ответ дляСусановна
Где лежали деньги, у тетки в прикроватной тумбе пропали, нашла через три месяца. Они упали с ящика и завалились на нижнюю полку за вещи

Скромняшка• 20 марта 2023
Ответ дляНаша взяла
А за що у нього борг перед банком? Щось мені відчуєється, що у вашого чоловіка є борги, і він вирішив взяти у ваших батьків не надовго, бо соромно було знову позичати, а потім думав , що просто покладе назад і ніхто не дізнається... але не судилось...
В танке• 20 марта 2023
Мама ошиблась в расчктах. Деньги не найдутся.
Патика-мотика• 20 марта 2023
Ответ дляСусановна
Пошукайте в шпаринах підлоги, за ліжко могли впасти і ’ ребром’ стати, на підлозі не видно, якщо знизу дивитися. Тому робіть генеральне прибирання, все одно вже весна і пора починати зимовий пил перетрушувати
Ну ниче се• 20 марта 2023
Ответ дляСусановна
Дам немного странный совет. Нужно вставить кухонный нож плашмя клином в щель между столешнецей обеденного или кухонного стола и стеной. Как на рисунке или даже более вертикально, можно самый кончик ножа. И пропажа находится, даже если она не дома. Как это работает не знаю, но работает.
4мама• 20 марта 2023
Ответ дляГейТуда
Кто такая эта Надежда Павловна?
Це з роду Симоронських ритуалів

https://www.google.com/search?q=%D0%BA%D0%BE%D1%85...

Мені завжди усе знаходить :)))
Просто звязда• 20 марта 2023
Ответ дляСусановна
Не працює, вже дарувала(
Коханова всегда срабатывает на 100 %,но это когда вещь точно находится в доме!В вашем случае видно,что денег в квартире нет,где-то они в другом месте уже...
Любительница• 20 марта 2023
Ответ дляСкромняшка
Господи , шо за люди . За что долг перед банком .... Вам не все равно , за что ? Автор писала , что долг погашен , муж показал документы , сумма совпадает . В еще одной теме автор ’Я не могу родить’ и 20 человек ’А почему ?’ ... Вам не все равно - почему .... Вот я не знаю , как цензурно это все обозвать ...
Просто звязда• 20 марта 2023
Ответ дляСусановна
Неужели вы не понимаете,что если бы пропали все деньги в файле,то можна было бы подумать,что они куда-то там завалились..но когда с этого файла была просто взята определенная сумма(3400),то понятно,что ее кто-то аккуратненько вытащил из общей стопки денег
Мушля з Криму• 20 марта 2023
Ответ дляВолодарка мрій
Чоловік перед початком війни не знайшов заначку в 20000$. Аж зблід. Потім згадав,що авто купив півроку назад...
А я так взагалі-ніколи не пам´ятаю,куди гроші поклала. Але в мене їх і немає...
Скляна миша• 20 марта 2023
Ответ дляНу ниче се
Це як? Справді цікаво. Річ шукаю вже другий рік
Скляна миша• 20 марта 2023
Ответ дляНу ниче се
Хоч би фото, чи шо. Не розумію, як це ’плашмя клином’