Сусановна• 19 марта 2023
Пропали гроші, треба виговоритися
Дівчата, ситуація на голову не натягнеш. Я вже просто себе ізвела, мучаюсь, ночами не сплю.
Були в мене батьки, 3 місяці, вони ВПО, нема квартири, розбили. Виїхали з 1 сумкою і доками,з собою забрали тільки цінне. Була певна сумма грошей, невелика, в доларах. Збирають, бо хочуть хоч щось купити з житла колись, але ще збирати і збирати. Мама працює віддалено, батько інвалід. Але вони сучасні, розумні, адекватні, в нас дуже гарні стосунки.
Живуть періодично в нас та в сестри в іншому місті.
Я з чоловіком в шлюбі 18 років, за цей період він не показав ніяких негативних сторон, спокійний, врівноважений, любить мене і дитину, заробляв гарно до війни, все тратив на нас,домашній сім´янин.
У чоловіка зараз були фінансові труднощі, сам не викрутився, то займав у батьків декілька тис доларів з поверненням звісно.
Так от, батьки почали збиратися їхати до сестри, полізли до грошей, а там не вистачає 3.4 тис доларів.
Це шок,дома нікого не було чужого, квартира на охороні. Дитина маленька, ще грошима не цікавиться, 5 років.
Ніхто не брав і грошей нема. Чоловік клянеться і божиться, що не чіпав і навіть не знав,де вони лежать. Вони дійсно були заховані в маминих речах. Ну і не було жодного разу,щоб чоловік лишався сам вдома, завджи хтось з ним був.
Звісно, я йому довіряю і це як страшний сон, бо я не вірю, що він це міг зробити. Тим більше батьки завжди без проблем давали гроші і в борг і просто так, тобто якщо пороосити, вони дадуть. Але то ми робили всього пару раз за наше подружнє життя для крупних покупок і ось цей раз чоловік порросив, щоб закрити кредит.
Чоловік клянеться, що боргів нема і він все закрив, що гроші йому заоаз не потрібні. Ну і навіщо красти, коли можно попросити і дадуть.
Тато мій теж би не взяв, бо йому і нема куди тратити в чужому місті, та і він для сім´ї останнє віддасть.
Мама теж би не брала сама в себе, бо злягла з гіпертонічним кризом після всього.
Ну і я звісно не брала,бо з дитиною дома, нема куди тратити. На все що треба давав чоловік + я трохи працюю віддалено.
Ситуація тупік, ніхто не брав і грошей нема.
Мама якось обмовилась, що то ж не ти (я), значить твій чоловік. Але вони нас не винять і поощають цю суму, віддавати не треба, живіть як жили. Бо в мене вже до розлучення скандали. Дома все перерили,кожен куток, нема грошей.
Ось що робити((((
Дівчата, що ви думаєте, як розрулити цю ситуацію, бо я скоро зійду з розуму, плачу щожень. Я розумію, що в будь - якому випадку тепер у всіх будуть зіпсовані стосунки
Ось що робити((((
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 20 марта 2023
Ответ дляСкляна миша
Хоч би фото, чи шо. Не розумію, як це ’плашмя клином’
Попробуйте Молитва Иоанну Воину о потерянной вещи. Мне помогала несколько раз находить потерянное.
Туфли в чешуе• 20 марта 2023
Ответ для4мама
Це з роду Симоронських ритуалів
Мені завжди усе знаходить :)))
Если я найду своё кольцо с бриллиантом - с меня магарыч.
Туфли в чешуе• 20 марта 2023
Ответ дляСкляна миша
Да, хотим фотографию. Нам тоже много чего найти надо.
У меня кольцо с бриллиантом пропало.
Писала здесь тему.🙊
У меня кольцо с бриллиантом пропало.
Писала здесь тему.🙊
неДодекаэдр• 21 марта 2023
Ответ дляDasik_
Автор, на кожного члена сім´ї на початку замовте кредитну історію, так дізнаєтеся чи не бреше хтось.
І прогоніть по реєстру боржників.
Може дійсно переховали і забули чи щось прорахували не так.
І прогоніть по реєстру боржників.
А людині , на яку робиш запит, не прийде повідомлення про це?
Большой секретик• 21 марта 2023
Ответ длянеДодекаэдр
Прийде на тел код для підтвердження.Але якщо нема що приховувати то як доказ
Мама фіфті цента• 21 марта 2023
Ответ дляСусановна
Дівчата! Всім дуже дякую за слова підтримки! Я так розклеїлась, але прочитавши хороші слова, зібрала себе в купку, відігнала всі сумніви і маю стли знову все перетрусити! Дуже сподіваюсь,що десь завалилися і ми їх найдем!

Автор, Вы недавно заходили в тему и ничего не написали. Так и не нашли?
Сладкий лимончик• 21 марта 2023
Ответ дляГейТуда
Кто такая эта Надежда Павловна?
вже була відповідь. якщо ви не в кусі, то погугліть. це магія. мабуть, чорна
Сладкий лимончик• 21 марта 2023
Ответ дляПатика-мотика
Пошукайте в шпаринах підлоги, за ліжко могли впасти і ’ ребром’ стати, на підлозі не видно, якщо знизу дивитися. Тому робіть генеральне прибирання, все одно вже весна і пора починати зимовий пил перетрушувати
що за шпарина в підлозі квартири така, куди 3400 дол поміститься?:)
Сладкий лимончик• 21 марта 2023
Ответ дляЛюбительница
Господи , шо за люди . За что долг перед банком .... Вам не все равно , за что ? Автор писала , что долг погашен , муж показал документы , сумма совпадает . В еще одной теме автор ’Я не могу родить’ и 20 человек ’А почему ?’ ... Вам не все равно - почему .... Вот я не знаю , как цензурно это все обозвать ...
ви 100% праві. такий грьобаний стид за людей :(((
Сусановна
• 21 марта 2023
Ответ дляМама фіфті цента
Поки нема, працювала, то розібрала тільки шафку з крупами
Мама фіфті цента• 21 марта 2023
Ответ дляСусановна
Вы не шафки трусите, а мужа.
Мавка• 21 марта 2023
Ответ дляНаша взяла
Могли подкинуть обратно
не могли)
я стояла поруч, речы дыставала мама з чомодану
грошы заховала частково в боковий карман чемодану
частково в карман джинсів
Вона так і не пригадала як їх туди клала
частково в карман джинсів
Брехушечка• 21 марта 2023
Ответ дляСладкий лимончик
ну знаете, если пол из досок, то бывает доски рассыхаются и получаются щели, иногда и большие
. но это в самостроечных домах. а в автора новостройка.
а вообще вы правы- это не реально, никуда они не закатились и не упали. просто кто-то вытащил половину стопки.
. но это в самостроечных домах. а в автора новостройка. а вообще вы правы- это не реально, никуда они не закатились и не упали. просто кто-то вытащил половину стопки.
Ну ниче се• 21 марта 2023
Ответ дляСкляна миша
Сложно описать, но нужно вставить нож, как бы Вы хотели с помощью ножа отодвинуть стол от стены.
Ну ниче се• 21 марта 2023
Ответ дляСкляна миша
Це як? Справді цікаво. Річ шукаю вже другий рік
Асталависта бэйби• 22 марта 2023
Ответ дляСусановна
Ви саме в цій шафці тримали гроші?
Смурфетта• 23 марта 2023
Ответ дляЛеопардові панчохи
Скорее всего муж её деньги взял. Не хочет писать просто
я тоже так думаю, взял по-тихому, должен кому-то еще был, думал так же и вернет по-тихому, но не успел. Поэтому и не найдут их ни в каких щелях, вобще смешно, это не одна купюра а пачка, ветром в щель задуло, ага.
Леопардові панчохи• 23 марта 2023
Ответ дляСмурфетта
Ага, и скоро он типа «заработает» деньги. Кормилец. Герой
Пишу_граммотно!• 23 марта 2023
Ответ дляСмурфетта
Тем более стопка купюр в папке была,папка наверное на кнопке.Та папка в коробке с ценными вещами( украшения,документы).Ни куда те купюры закатиться не могли.
Смурфетта• 23 марта 2023
Ответ дляПишу_граммотно!
та это глупо, все эти поиски того, чего нет, просто боится посмотреть правде в глаза, ситуация конечно
Большой секретик• 23 марта 2023
Ответ дляСмурфетта
Если денег нет и проделываешь эти манипуляции то ситуация должна раскрыться* я так понимаю.
Большой секретик• 23 марта 2023
Ответ дляНу ниче се
Так можно понять по -разному.яна первом рисунке нож наискосок от стены ,наклоняен к столу ,а на втором в щель в столе ( если две половинки) ровно стоит.Как правильно?
Патика-мотика• 23 марта 2023
Зайшла в тему щ надією прочитати, що гроші знайшли.
Автор, як справи? Ми хвилюємося.
Кишмишная Мая• 24 марта 2023
Ответ дляПишу_граммотно!
Я думаю,що це мама. Кудись всунулась. Або хтось видурив,або щось хотіла провернути,та не получилося. І сама себе за це корає,звідси и криз. Тим паче там все було на бантиках,вузликах. Ви зможете так зав´язати ті бантики,як господар? Я ні. Там же свій почерк. Вона б як тільки взяла цю коробку ,зразу ж зрозуміла,що її брали. А замітив батько,що щось худенький файл,ну її вже діватись не було куди . І слова її ну нехай вже як буде, нічого не помінялося,зникли то зникли. і т.д. Відчуває свою провину. Її б під гіпноз.
Ну ниче се• 24 марта 2023
Ответ дляБольшой секретик
Слева - это вид сбоку, а справа - вид спереди
Ну ниче се• 24 марта 2023
Ответ дляБольшой секретик
Просто засуньте нож в щель, чтобы кончик уперся в стену. Если щель узкая, то можно самый кончик засунуть. Лишь бы держался
Леопардові панчохи• 24 марта 2023
Ответ дляНу ниче се
Дам немного странный совет. Нужно вставить кухонный нож плашмя клином в щель между столешнецей обеденного или кухонного стола и стеной. Как на рисунке или даже более вертикально, можно самый кончик ножа. И пропажа находится, даже если она не дома. Как это работает не знаю, но работает.
Подскажите пожалуйста а сколько этот нож в столешнице должен сидеть? День? Два? Что то говорить надо? Думать о пропавшей вещи?
Сливочная пенка• 25 марта 2023
Ответ дляНу ниче се
Интересно...
А ориентировочно через какой период может быть результат? Была пропажа(кража?) многолетняя уже, успокоиться не могу.