Сусановна• 19 марта 2023
Пропали гроші, треба виговоритися
Дівчата, ситуація на голову не натягнеш. Я вже просто себе ізвела, мучаюсь, ночами не сплю.
Були в мене батьки, 3 місяці, вони ВПО, нема квартири, розбили. Виїхали з 1 сумкою і доками,з собою забрали тільки цінне. Була певна сумма грошей, невелика, в доларах. Збирають, бо хочуть хоч щось купити з житла колись, але ще збирати і збирати. Мама працює віддалено, батько інвалід. Але вони сучасні, розумні, адекватні, в нас дуже гарні стосунки.
Живуть періодично в нас та в сестри в іншому місті.
Я з чоловіком в шлюбі 18 років, за цей період він не показав ніяких негативних сторон, спокійний, врівноважений, любить мене і дитину, заробляв гарно до війни, все тратив на нас,домашній сім´янин.
У чоловіка зараз були фінансові труднощі, сам не викрутився, то займав у батьків декілька тис доларів з поверненням звісно.
Так от, батьки почали збиратися їхати до сестри, полізли до грошей, а там не вистачає 3.4 тис доларів.
Це шок,дома нікого не було чужого, квартира на охороні. Дитина маленька, ще грошима не цікавиться, 5 років.
Ніхто не брав і грошей нема. Чоловік клянеться і божиться, що не чіпав і навіть не знав,де вони лежать. Вони дійсно були заховані в маминих речах. Ну і не було жодного разу,щоб чоловік лишався сам вдома, завджи хтось з ним був.
Звісно, я йому довіряю і це як страшний сон, бо я не вірю, що він це міг зробити. Тим більше батьки завжди без проблем давали гроші і в борг і просто так, тобто якщо пороосити, вони дадуть. Але то ми робили всього пару раз за наше подружнє життя для крупних покупок і ось цей раз чоловік порросив, щоб закрити кредит.
Чоловік клянеться, що боргів нема і він все закрив, що гроші йому заоаз не потрібні. Ну і навіщо красти, коли можно попросити і дадуть.
Тато мій теж би не взяв, бо йому і нема куди тратити в чужому місті, та і він для сім´ї останнє віддасть.
Мама теж би не брала сама в себе, бо злягла з гіпертонічним кризом після всього.
Ну і я звісно не брала,бо з дитиною дома, нема куди тратити. На все що треба давав чоловік + я трохи працюю віддалено.
Ситуація тупік, ніхто не брав і грошей нема.
Мама якось обмовилась, що то ж не ти (я), значить твій чоловік. Але вони нас не винять і поощають цю суму, віддавати не треба, живіть як жили. Бо в мене вже до розлучення скандали. Дома все перерили,кожен куток, нема грошей.
Ось що робити((((
Дівчата, що ви думаєте, як розрулити цю ситуацію, бо я скоро зійду з розуму, плачу щожень. Я розумію, що в будь - якому випадку тепер у всіх будуть зіпсовані стосунки
Ось що робити((((
Сусановна
• 19 марта 2023
Ответ дляВикачую яйцями
Я бы вообще не лезла.
Это деньги родителей.
Спросила бы у мужа и ребёнка 1 раз и все.
Мое имхо мама где-то просчиталась.
Это деньги родителей.
Мое имхо мама где-то просчиталась.
Я так не можу( в моїй квартирі пропали,значить я винна( мені батьків дуже шкода, все втратили і знову стрес , і від кого, від самих рідних
Бджолина королева• 19 марта 2023
Якщо чоловік сама вдома не лишався, а батько весь час вдома, то як чоловік міг взяти?
Мстящий за Зайца• 19 марта 2023
Ответ дляСусановна
Ні, тато з мамою 24 години разом в одній кімнаті. На підїзді домофон, квартина на охороні. Знайомих, друзів у них тут нема
А на вулиці ніяких дивних знайомих? Бо можна людину так обробити, що і сама винесе. І дитину також
Иванка Бур• 19 марта 2023
Ответ дляБентливуман
Знаете, я не настраиваю вас но я так же могла поклясться, что мой никтакой и не способен (правда не деньги, но и тут тоже был момент)
1) Успокоиться всем.
2) Мама вспомнить пошагово когда и где видела деньги в последний раз. Без истерик и гипертонии
3) Кто еще к вам заходил в дом?
4) если муж, то зачем так палиться ведь понятно, что на него подумают.
5) Не скандальте, а наблюдайте за всеми. С мужем нет смысла ссориться, не пойман - не вор. А найдете если, то как будет неудобно потом.
1) Успокоиться всем.
3) Кто еще к вам заходил в дом?
Как раз не подумают,потому что он брал в долг ,разве такой человек будет воровать.Вы понимаете про что я
Красавица писяная• 19 марта 2023
Ответ дляСусановна
Я не звинувачую, але питала багато разів, для мене це такий стресс, весь час плачу
Тато нікого тут не знає і нікуди не ходить, тільки з мамою по магазинам. Весь час дома, він любить готувати, то весь час на кухні або з онучкою, або в рланшеті новини, спорт, оце і все. Він мабуть сам і не виходив нікуди жодного разу, тільки з маиою
И друзей нет?И братьев сестер нет?И родни нет?Кто мог бы в долг попросить?Он может заработать?Взять кредит в банке?Тем более заначка общая ,а не лично вашей мамы,вот он и не считает это кражей,это его деньги.Если ваша мама не общиталась,то взял отец,ведите его на полиграф,уверенна сто процент,он начнет угрожать инфарктом но на полиграф не пойдет.
Бентливуман• 19 марта 2023
Ответ дляБджолина королева
Автор, дуже часто на емоціях коли шукаєш, не помічаєш того, що лежить перед тобою. Ще раз передивитися скрізь і все. Бажано при меншій кількості людей вдома. Щоб бути впевненою , що їх нема. Сподіваюся, знайдуться. Це ще дитина мала, а якби дитині 16 було, на кого б думали?
Могли даже выкинуть случайно. Всякое бывает. Или ребенок взял поиграть и положил где-то. Если на 100000% уверены в отце и муже.
Сусановна
• 19 марта 2023
Ответ дляБджолина королева
Та вже поїхали батьки( мали квитки на поїзд. Ми вже вдруге все перериваємо з чоловіком
Бджолина королева• 19 марта 2023
Ответ дляБентливуман
В моїй сімї я викинула. Лежали між папірцями, я наводила порядки, все у смітник.
Сусановна
• 19 марта 2023
Ответ дляБджолина королева
В тому то і питання. Ніхто не взяв, і грошей нема
Куплю орехи• 19 марта 2023
у нас 10 лет назад была ситуация, до сих пор помню - дочке бабушка подарила 200 грн, это были ее первые деньги (6 лет дочке было), целое богатство. Она периодически их проверяла) и вот примерно через пару месяцев они пропали - исчезли из кошелька. Дочка рыдала, мы с мужем были в недоумении - дома чужих за этот период не было... Так и не нашлись они, что это было, не понимаю. Куда могли пропасть деньги из дома??? мы потом ей положили 200 грн, сказали нашли. Но реально пропали тогда.
Сусановна
• 19 марта 2023
Ответ дляМстящий за Зайца
Та ні, вони виходили в магазин і зразу назад. Гуляти ходили всі разом завджди, частіше я з мамою і дитиною. Чоловік і тато дома,бо чоловіе працює віддалено, практично весь час дома сидить
энциклопУдия• 19 марта 2023
Ответ дляСусановна
Ну що ви пишите, йому 64 роки, він в чужому місті за 1000 км від своєї розбитої квартири
И что
Всё может быть.
Его ребенку может быть 20 лет или 30+ лет
И любовница может быть
Всё может быть.
И любовница может быть
Ненька наша• 19 марта 2023
І ви, і вони впевнені, що була сума Х і зараз до неї не вистачає 3.4 тис. доларів? В мене таке буває, що я не памятаю, скільки в мене в кубишці лежить - чи то 4500 чи 5400..
Сусановна
• 19 марта 2023
Ответ дляИванка Бур
Він сказав, що гроші зникли в нас, то і віддавати будемо ми. Який сенс красти, можно було зайняти без оцього всього
Колупалочка• 19 марта 2023
Тут вже писали - чи не потрапили батьки на якихось шахраїв, що самі віддали і не помітили.
Бентливуман• 19 марта 2023
Ответ дляСусановна
Никому двери не открывали? А то ходят такие гипнотезеры..
Сусановна
• 19 марта 2023
Ответ дляКрасавица писяная
Він інвалід, з пенсієї без зп, ВПО, зі сходу. В моєму місті за 1000 км від свого розбитого.
Єдине бажання купити свій кут і не висіти на шиї у дітей
Сусановна
• 19 марта 2023
Ответ дляБджолина королева
Капец!
Але в мами всі гроші в 1 файлі були, пішло б все в смітник
Иванка Бур• 19 марта 2023
Ответ дляСусановна
Значит если готов отдавать, то не он.Проверьте ,скажите ,в любом случае будем отдавать,как он отнесется
Білка в колесі• 19 марта 2023
Автор, шукайте. Мама відклала вашому чоловіку, поклала кудись і забула. А коли давала , то відрахувала від грошей у файлі.
Замріяна• 19 марта 2023
Мене все ж смущає, що вони полізли до грошей саме перед поїздкою до сестри. Тобто вони їх і витрачають? Планували сестрі частину позичити/дати? Чи нашо?
Сусановна
• 19 марта 2023
Ответ дляНенька наша
Мама економіст і бухгалтер, ще працює. В цифрах все життя, вона на цьому собаку з´їла
Бентливуман• 19 марта 2023
Ответ дляСусановна
Неприятная ситуация. По мимо того что деньги, так еще теперь все на друг друга думать будут. Есть объяснение конечно. только если не найдете вряд ли узнаете что и как. Может просто абсурдная случайность.
Сусановна
• 19 марта 2023
Ответ дляБентливуман
Ні, нікому, домофон без звука, у всіх наших знайомих є мій телефон, коли прихлдять
Сусановна
• 19 марта 2023
Ответ дляИванка Бур
Та я так і сказала, він сказав все віддамо, тільки не плач
Колупалочка• 19 марта 2023
А ще було колись - весільні гроші сховали так, що добу не могли знайти.
При чому, чітко знали, що поклали в кишеню одного із пальто, що в шафі.
А потім - ніби вирубали, і все з пам´яті щезло
Так це точно знали що в пальто, у шафі, разів 10 все перевернули, і на 11 знайшли
Снежнакомка• 19 марта 2023
Сочувствую вам автор.
Поставила себя на ваше место.
У меня есть заначка, я ее на две части разделила, одну спрятала хорошо (сумму в уме зафиксировала) , вторая лежит просто в сумке, с которой не хожу счас, там навскидку сумма, но я стараюсь к сумме всегда дожить листик и писать + или - такая то сумма.
Если бы часть пропала... Даже не знаю. Значит взял кто то или муж или дочка. Спросила бы и сделаю вывод.
Если бы пропала часть родительских денег, я бы как и вы сказала бы что должны хоть часть компенсировать.
Блин, попросила бы парочку тарологов, гадалок... Пусть бы что то сказали и сравнила бы ответы.
Заказала бы распечатку кредитной истории, втайне от мужа. На мужа, на маму и папу, мало ли.
Не знаю.
П.с. молодцы родители, ещё могут что то откладывать
Поставила себя на ваше место.
Не знаю.
Бджолина королева• 19 марта 2023
Ответ дляНаша взяла
ні не помитила би
як він помітив що такий худенький файл став, вони що по двадцятках збирають?
3400 це 34шт це не два папірці
Любительница• 19 марта 2023
Ответ дляСусановна
В борг 3800, пропало 3400
А докупила мама сколько ? Не 400 долларов случайно ?
Сусановна
• 19 марта 2023
Ответ дляЗамріяна
Ну то їхні гроші, зрозуміло, що вони їх перераховують і перевірять. Ми як збирали на житло теж перевіряли періодично