Спілий баклажан• 19 марта 2023
Кто покупал мясо на мусульманском рынке?
Брала плов, самсу, один раз баранину. Вроде норм. Там еще есть котлеты полуфабрикат, кебаб. Местные берут, даже колбасу с лотка, можно ли брать те котлеты или отравимся. Рынок в Киеве, на вид не оч легальный. Спасибо кто ответит
Зубожиння• 19 марта 2023
По чім баранина? в нас на базарі ребра 100, задня ніжка 130, корейка160- 180
Готова до другої• 19 марта 2023
Ответ дляЗубожиння
А на якому базарі? Ми в Києве більше евж півроку і ніяк не знайдемо де купити м´ясо
Спілий баклажан
• 19 марта 2023
Ответ дляЗубожиння
Це в якому місті, там 350 задня частина здається, на базарі не бачила щоб продавали на одному була правда
Спілий баклажан
• 19 марта 2023
Ответ дляГотова до другої
на Лукьянівці беру телятину, свинину, все подорожчало на жаль
Готова до другої• 19 марта 2023
Ответ дляСпілий баклажан
Дякую, навіть не знаю де там, ми па Позняках живемо. Зараз буду гуглити ))
Редисочка• 19 марта 2023
Ответ дляГотова до другої
На столичці звісно, якщо по локації зручно
Готова до другої• 19 марта 2023
Ответ дляРедисочка
Дуже далеко з позняків ) про нього чула, дякую ) хороші ціни там?
Редисочка• 19 марта 2023
Ответ дляГотова до другої
Нормальні ціни, а головне нормальна якість
Спілий баклажан
• 19 марта 2023
Ответ дляГотова до другої
Ой, вам туди мабуть далеко їздити, може щось поближче ж
Спілий баклажан
• 19 марта 2023
Ответ дляТётя Хрюша
Ви така смішна, в мусульманів найкраще м’ясо
Це серйозно, чи сарказм, перепрошую. Не знаю чи можна купувати полуфабрикати, у них навіть касового апарату немає та вет перевірки. От і сумніваюсь
Готова до другої• 19 марта 2023
Ответ дляСпілий баклажан
Є Дарницький, але м´яса там нормального не бачили
Грабля• 19 марта 2023
Ответ дляСпілий баклажан
Я думаю, серйозно, знаючи як мусульмани ставляться до цього. У них справді якість м’яса краща від нашого.
Цветов Мне срочно• 19 марта 2023
Ответ дляСпілий баклажан
На дегтяревской, типа да от метро Лукьяновка
Я никак туда не доеду.
А по каким он дням?
Спілий баклажан
• 19 марта 2023
Ответ дляГрабля
Дякую дуже, там багато самих мусульман купляє.
Працюють в пт з 12-16, кому плов то на початок приїздіть. в інші деі не знаю
Грабля• 19 марта 2023
Ответ дляСпілий баклажан
Купляйте і не переживайте. Мені далеко туди їздити, але буває ходжу в магазин на Троєщині по їхнє м’ясо. Смак і якість набагато краще ніж те, що в звичайних магазинах наших.
Зубожиння• 20 марта 2023
Ответ дляСпілий баклажан
Бориспіль, недільний ринок на розвилці