Тревоги нет.
Бахнуло очень сильно.
LoveYouOrNot• 19 марта 2023
Ответ дляпромокашка
Я не поняла если честно , страшно вообще что то писать уже , люди на взводе просто все
Так може то щось секретне? тренування чи нова техніка летить і т. п., а люди вже кричать на весь інтернет і шукають там, де шукати не треба?!
Ответ дляLoveYou
Так предупреждать надо! Чтоб паники не было.
Так, мол, и так, испытания секретных технологий. Просим всех молчать о необъяснимых явлениях.)
Мы и заткнемся сразу, нам что, жалко? ИспытУйте!)
Ответ дляпромокашка
Девочки спокойствие это было еще рано , ( про то что я писала )
В 16:20 подруга говорит полосы на небе видела, она их списывает на валовые облака, может это реально так и есть, ведь от ракет многие услышали хотя бы какой то шум или свист, только, ни свиста, ни шума никакого небыло.
Это точно природа наверное так пошутила над воображением людей.
Natasha-27• 19 марта 2023
Ой, мені це схоже на ранок 14 січня….коли більше години мовчали, а потім видали тіпа аварія на підприємстві, ага…
LoveYouOrNot• 19 марта 2023
Ответ дляАлтыншаш
Да, і місце дислокації хай зразу вказують!Область, населений пункт.
Нє, ну а шо?
Ответ дляпромокашка
Не парьтеся нічого ТАКОГО на ваших фотках не було
Запитала щойно що не можу на олх зайти-видалили тему, посилаючись на п. 4, який каже що адміни можуть все без пояснення причин. От і все.
LoveYouOrNot• 19 марта 2023
Ответ дляАлтыншаш
Да! Правильно!)
Оповещение по ТВ, ага.)
Такій-то тг заткнутися, бо іспитанія)
( ви ж сарказм розумієте, ге?)
Оповещение по ТВ, ага.)
Такій-то тг заткнутися, бо іспитанія)
( ви ж сарказм розумієте, ге?)
Вообше без сарказму, я серйозна пані
LoveYouOrNot• 19 марта 2023
Ответ дляАриэлла
И все побежали такие туда фоткаться, вести прямой эфир, сенсация, сенсация, в газетах об этом пишут, на марках само место печатают, опросы проводятся.
Можна ше в росіян спитатись, чи на їхню думку все правильно ми робим, бо вдруг вони пропустять ці новини.
Ответ дляЛеска
На рахунок олх, не могла зайти в акк там у цю п´ятницю таке. На сам сайт якось заходило,а в акк - ні. Писала там в чат- як завжди без толку. Але в суботу запрацювало... О, зараз теж не працює.
На рахунок вибухів. Дуже схоже, дівчина писала вище, вже загубила, що було і на Юності, і в Чабанах. Але люди чули та думали , що то один вибух. Та мабуть все ж щось технічне.
Ответ дляagapo
В мене те саме питання. Не заходить вже давно, а при запиті на зміну пароля не приходить кол на емаил, а за номером тел лівий емаил показує.