Татьяна89• 19 марта 2023

Борщаговка. Что это было?

Тревоги нет.
Бахнуло очень сильно.
Nikol-9a2f• 19 марта 2023
Ответ дляvalentyn_a
у Вишневому було чутно.
Я з Вишневого, нічого не чула
kystik• 19 марта 2023
Ответ дляАриэлла
В 16:20 подруга говорит полосы на небе видела, она их списывает на валовые облака, может это реально так и есть, ведь от ракет многие услышали хотя бы какой то шум или свист, только, ни свиста, ни шума никакого небыло.
Это точно природа наверное так пошутила над воображением людей.
Полосы в небе появляются когда самолёт переходит в сверхзвуковой режим. Если он не прямо над землёй, звука не слышно. Такие Полосы обычно более высоко в небе, они тонкие и из долго видно. Полосы от пуска ракет только от калибров или С-300, но они короткие, и низко на землёй и быстро растворяются. Просто у страха глаза велики и люди долумывабт то чего нету.
Н-усик• 20 марта 2023
Ответ дляkystik
март 22-го, летит на Чернигов, и слышно, и видно было
trikota• 20 марта 2023
Ответ дляТатьяна89
Это в телеге?
Я на них в Вайбере подписана, тишина
Да, в коментах
Леска• 20 марта 2023
Ответ дляagapo
На рахунок олх, не могла зайти в акк там у цю п´ятницю таке. На сам сайт якось заходило,а в акк - ні. Писала там в чат- як завжди без толку. Але в суботу запрацювало... О, зараз теж не працює.
На рахунок вибухів. Дуже схоже, дівчина писала вище, вже загубила, що було і на Юності, і в Чабанах. Але люди чули та думали , що то один вибух. Та мабуть все ж щось технічне.
от що мені суппорт відповів

Ніяких сумнівів, дійсно злам! На щастя, контроль над обліковим записом можна повернути, якщо відв´язати від нього ел.адресу. Ваш профіль залишиться зі старою датою реєстрації, всі оголошення і листування збережуться, але віднині він буде зареєстрований на номер телефону 🙂 А це означає: - Ви зможете отримувати повідомлення від OLX тільки у вигляді push-повідомлень від додатку OLX; - додати поштову скриньку (email логін) для такого профілю вже не буде можливості; - в оголошеннях такого профілю автоматично буде вказано номер телефону реєстрації. Якщо Ви згодні на відв´язку ел.адреси, підтвердіть це у відповіді мені. А поки що - я обмежила доступ до профілю щоб зламник не міг ним користуватися. Очікую Вашу відповідь!